TERYTORIA Zespół muzyczny DJ & live ACT
TERYTORIA Zespół muzyczny DJ & live ACT Warszawa
(18)
Zobacz profil
MaxDance DJ Luca - Wodzirej Alvaro
MaxDance DJ Luca - Wodzirej Alvaro Warszawa
(37)
Zobacz profil
King's Party Adrian Chromiński
King's Party Adrian Chromiński Brzeziny
(26)
Zobacz profil
DJ WODZIREJ MARINUS
DJ WODZIREJ MARINUS Węgrów
(21)
Zobacz profil
Oprawa muzyczna- skrzypce i wokal

Sara Paczyńska

Oprawa muzyczna- skrzypce i wokal

Legionów 40 16, Łódź

(1)

Oprawa muzyczna ślubu.
Muzyka podczas składania życzeń.
Muzyka tła podczas kolacji/obiadu na sali
Muzyka tła w ogrodzie.
Pokaz skrzypcowy podczas wydarzenia.


Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie skrzypiec. Od wielu lat zajmuję się oprawą muzyczną ślubów i innych imprez okolicznościowych (skrzypce i wokal). Aktywnie działam jako muzyk orkiestrowy, kameralny i solowy.
———————————————————
OFERTA

Oferta oprawy muzycznej (wokal oraz skrzypce) obejmuje oprawę ślubu w częściach mszy- oczekiwanie na wejście, wejście, ofiarowanie, Komunia, błogosławieństwo oraz czasami modlitwa dziękczynna bądź czas konkordatu.

Oferta zawiera pieśni śpiewane (dwie lub trzy do wyboru),
np.:
„Gdy się łączą ręce dwie"
„Takie jest prawo miłości"
„Ave Maria" Schuberta
„Ave Maria Jasnogórska"
„Ave Maria" Seroki
„Schowaj mnie"
„Tak wiele dałeś mi"

Utwory na skrzypce (z towarzyszeniem organów po wcześniejszej konsultacji z organistą lub solo na skrzypce. Do wyboru dwie lub trzy utwory.):
„Marsz Mendelssohna"
„Kanon Pachelbela"
„Aria na strunie G"
„Ave Maria"(Bacha i Gunouda, Schuberta lub Caccini)
„Obój Gabriela"


Całkowity koszt usługi: 450 zł

500 zł - 800 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Jazz

Klasyczna

Polskie

Pop

Zagraniczne

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

Poprawiny

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

ZC

Zuzanna C

zasluchalam się ! przepiękny głos, różnorodne utwory. Gdyby była płyta, na pewno bym ją kupiła ?

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej w swojej pracy lubię to że moja gra i śpiew upiększa najważniejszy dzień Państwa Młodych.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Tak naprawdę zaczęłam grać i śpiewać na ślubach, gdy miałam 12 lat. Wtedy było to zazwyczaj tylko Ave Maria na skrzypcach, ewentualnie zaśpiewany psalm.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od 10 lat

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Posiadam skrzypce lutnicze Olmy. Jest to profesjonalny instrument o pięknym brzmieniu. Gdy śpiewam, akompaniuję sobie zazwyczaj na kościelnych organach.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Moim ulubionym momentem ślubu jest ten, w którym Państwo Młodzi, już po błogosławieństwie, szykują się do wyjścia z kościoła, do swoich gości. Widać wtedy na ich twarzy szczęście i radość z tego że, chyba największy stres, już minął. Często też widzę ich uśmiechy skierowane w stronę chóru, bo akurat w tym momencie wykonuję utwór. Jest to dla mnie dodatkowy sygnał, że podobała im się moja oprawa.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wszystko zależy od tego, gdzie ma się odbyć ślub i jakie są życzenia Państwa Młodych, czy muszę przygotować jakieś nowe pieśni. Oczywiście zawsze przedstawiam swoją ofertę i to co jest najczęściej wykonywane, ale jeśli ktoś ma "życzenie" do jakiegoś utworu to z przyjemnością się dostosowuję. Państwo Młodzi są zadowoleni, a ja poszerzam swój repertuar :)

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Moja podstawowa oferta zawiera pieśni śpiewane (dwie lub trzy do wyboru), np.: "Gdy się łączą ręce dwie" "Takie jest prawo miłości" "Ave Maria" Schuberta "Ave Maria Jasnogórska" "Ave Maria" Seroki "Schowaj mnie" "Tak wiele dałeś mi" Utwory na skrzypce (z towarzyszeniem organów po wcześniejszej konsultacji z organistą lub solo na skrzypce. Do wyboru dwie lub trzy utwory.): "Marsz Mendelssohna" "Kanon Pachelbela" "Aria na strunie G" "Ave Maria"(Bacha i Gunouda, Schuberta lub Caccini) "Obój Gabriela"

Jaki jest Twój styl?

Myślę, że mogę swój styl nazwać klasycznym, chociaż nie śpiewam głosem operowym. Na pewno cenię w swoich wykonaniach prostotę i wrażliwość.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Każda para młoda chce, żeby ich ślub był wyjątkowy. Chcą mieć pewność, że oprawa ślubu będzie się podobać im i ich gościom i będzie czymś, co będą mogli długo wspominać. Bardzo lubię spełniać te oczekiwania.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Szczerze mówiąc uważam że to ja jestem z wielu osób które przyczyniają się do tego, żeby dany ślub był wymarzony. Oczywiście najważniejsza jest Pani Młoda i Pan Młody i to co przeżywają w tej chwili. Wymarzony ślub będzie wtedy, kiedy to oni poczują się wyjątkowo dzięki mojej oprawie.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Kiedyś grałam na ślubie podczas którego Pani Młoda pod wpływem silnych emocji dwukrotnie dostała "ataku śmiechu" przed ołtarzem :) Na pewno nigdy nie zapomnę tego ślubu.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Podczas ślubów jedyną osobą, z którą potrzebuję współpracować jest organista. Im jest bardziej kompetentny, tym łatwiej nam dojść do porozumienia w kwestii ewentualnego akompaniamentu.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Kiedyś otrzymałam zamówienie od Pary Młodej, która chciała podczas oprawy ślubu piosenki ze ścieżki dźwiękowej do filmu "50 Twarzy Greya". No niestety, podczas ślubów kościelnych nie ma takiej dowolności muzycznej jak przy cywilnych. Musiałam tamtym Państwu zaproponować jednak coś z utworów liturgicznych.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej chyba dostaję zapytanie o to kiedy mają mi ostatecznie dać znać na jakie utwory się decydują. Wystarczający dla mnie czas to dwa tygodnie przed dniem ślubu.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Klienci powinni wiedzieć, że jestem zawodowym muzykiem, absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi. Gram na skrzypcach i śpiewam od 15 lat, więc mogą mieć do mnie pełne zaufanie w kwestii muzycznej swojego ślubu.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Warto sprawdzić opinię danego usługodawcy, przeczytać o nim coś więcej niż tylko nagłówek.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Jestem bardzo elastyczna, jestem w stanie przygotować na ślub jakikolwiek utwór Państwu się wymarzy (lecz pamiętajmy, że musi być religijny:) ), dostosowuję się do sytuacji, nie ma możliwości żeby podczas ślubu nastała krępująca cisza- zawsze jestem przygotowana na dodatkowy utwór, gdyby jakaś część mszy się przedłużała.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jeszcze nie spotkałam się z sytuacją, żeby ktoś był niezadowolony z mojej usługi. Zdecydowana większość moich kolejnych zleceń wynika z poleceń osób, które już kiedyś mnie słyszały. To chyba o czymś świadczy.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Jestem skrzypaczką i wokalistką w jednym :) sama sobie też akompaniuję na organach, więc na pewno jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Ponadto mają Państwo pewność, że wszystko będzie już wcześniej zaplanowane, nic mnie nie zaskoczy, nie będzie nieścisłości, bo sama ustalam co będzie zagrane i w jaki sposób.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

W ostatnim sezonie ślubnym wyjątkowo polubiłam pieśń "Schowaj mnie". Na swoim własnym ślubie na pewno chciałabym ją usłyszeć.

Kontakt

Oprawa muzyczna- skrzypce i wokal

Legionów 40 16 90-001 Łódź

119 km od Warszawy

Polecani z kategorii zespoły weselne

Brava Gente - DJ & Live act, Coverband, Jazz combo, oprawa ślubów
Brava Gente - DJ & Live act, Coverband, Jazz combo, oprawa ślubów Łódź
(5)
Zobacz profil
DJ Bzyk
DJ Bzyk Gliwice
(9)
Zobacz profil
Beautiful- zespół na wesela
Beautiful- zespół na wesela Sochaczew
Zobacz profil
Lagap
Lagap Pajęczno
Zobacz profil

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: