• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
TWIST Group - zespół - DJ & live ACT
TWIST Group - zespół - DJ & live ACT Katowice
(17)
Zobacz profil
Wodzirej Robert Sikora
Wodzirej Robert Sikora Poznań
(11)
Zobacz profil
Lawa
Lawa Przemyśl
(9)
Zobacz profil
Dj OleLe Crew
Dj OleLe Crew Rybnik
(10)
Zobacz profil
SURDUT Oprawa wodzirejsko-muzyczna 100% na żywo

Krzysztof Dobrzyński

SURDUT Oprawa wodzirejsko-muzyczna 100% na żywo

Opole

(5)

Zapraszamy do naszego Surdutowego świata pełnego dobrej muzyki na żywo, uśmiechu, kultury osobistej i najwyższych jakościowo standardów :-))))))))))))
Gwarantujemy muzyczno-wodzirejską zabawę dla każdego w każdym przedziale wiekowym w oparciu o bogaty repertuar. Cechuje nas schludny nowoczesny dresscode, spontaniczność, uśmiechnięte twarze, abstynencja. Serwujemy obsługę konferansjersko-wodzirejską na wysokim poziomie z klasą, poczuciem humoru i spontanicznością. Gramy 50-60 minutowe bloki muzyczne (w oparciu o największe hity i muzyczne smaczki od lat 50 po dziś) po czym krótka max. 10-15 minut przerwy na posiłek Gości oraz inne atrakcje i stałe punkty Wesela. Do tego na życzenie biesiada, zabawy bez podtekstów, mnóstwo pozytywnej energii i uśmiechu - to wszystko w pakiecie :) Zbudujemy pozytywną atmosferę życzliwości i naturalności, klimat zabawy i szaleństwa do białego rana. Gwarantujemy w cenie profesjonalne nagłośnienie, klasyczny generator dymu, efekty świetlne i inne atrakcje.
Mamy wyśmienitych muzyków i wokalistów (4 osoby śpiewają wiodące partie i chórki), aktywnie działamy, reagujemy na Państwa wizję przyjęcia oraz na to co dzieje się na parkiecie, współpracujemy z menadżerem sali i kuchni.
Gwarantujemy świetną organizację jako klucz do Państwa i przy okazji naszego sukcesu :-)
Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu!
SURDUCIAKI

6500 zł - 9500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Jazz

Lata 70’ 80’ 90’

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

6500 zł - 9500 zł

Śpiewamy i gramy BEZ PODKŁADÓW, 100% na żywo, 6 wykształconych pasjonatów muzyki w składzie, 3 głosy główne/chóry, perkusja "żywa", gitary elektryczna i basowa, klawisze, saksofony altowy i tenorowy, skrzypce, akordeon, perkusjonalia.

Oto link do naszego kanału na Facebook:
https://www.facebook.com/surdutmuzykalive/

Gwarantujemy muzyczno-wodzirejską zabawę dla każdego w każdym przedziale wiekowym w oparciu o bogaty repertuar. Cechuje nas elegancki dresscode, uśmiechnięte twarze, abstynencja, serwujemy obsługę konferansjersko-wodzirejską na wysokim poziomie z klasą, poczuciem humoru i spontanicznością. Gramy 50-60 minutowe bloki muzyczne po czym krótka max. 10-15 minut przerwy na posiłek Gości oraz inne atrakcje i stałe punkty Wesela. Biesiada, zabawy bez podtekstów, mnóstwo pozytywnej energii i uśmiechu - to wszystko w pakiecie :) Zbudujemy pozytywną atmosferę życzliwości i naturalności, klimat zabawy i szaleństwa do białego rana. Gwarantujemy w cenie profesjonalne nagłośnienie, generator dymu, efekty świetlne i inne atrakcje.
Mamy wyśmienitych muzyków i wokalistów (3 osoby śpiewają wiodące partie i chórki), aktywnie działamy, reagujemy na Państwa wizję przyjęcia oraz na to co dzieje się na parkiecie, współpracujemy z menadżerem sali i kuchni. Gwarantujemy świetną organizację jako klucz do Państwa i przy okazji naszego sukcesu :-)

Krisu
tel. 515 100 224
https://www.youtube.com/watch?v=xBTScug8u1c&list=PLQft0_WGqlec2g-fx3O_3Ee2CSA0I_101
https://www.facebook.com/surdutmuzykalive/
kontakt@surdut.com.pl

Poprawiny

2500 zł - 3000 zł

Opinie

5

5 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

AK

Aleksandra K

Wybór zespołu Surdut na nasze wesele był strzałem w dziesiątkę! Fantastyczna zabawa, zachwyceni goście, cudowna współpraca z zespołem - dzięki Wam nasz szczególny dzień był jeszcze wspanialszy! Naprawdę nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej oprawy muzycznej - zarówno naszego wesela, jak i ceremonii ślubu. Cudowna współpraca z panem Krzysztofem jeszcze przed ślubem - wiadomości przypominające o wzięciu oddechu przyprawiały o uśmiech na twarzy i wprowadzały odrobinę spokoju w tych nerwowych chwilach. Czuliśmy się naprawdę zaopiekowani. A później było już tylko lepiej :) Kontakt pana Kamila z gośćmi w trakcie wesela fenomenalny! Każdy mógł poczuć się wyjątkowo. A sama oprawa muzyczna, praca całego zespołu - nie z tego świata! Nie da się was dostatecznie mocno polecać <3

3 miesiące temu

KI

Karolina I

Ojj długo szukaliśmy odpowiedniego zespołu. Mamy dość wygórowane oczekiwania. Myślałam, ze już nie uda Nam się znaleźć kogoś na Nasze wesele ale jak widać mieliśmy szczęście bo trafiliśmy na Wasz fanpage. Tam znaleźliśmy wszystko... Od Waszych zdjęć... Po filmiki z imprez, demo. Od razu zadzwoniłam do szefa Waszego zespołu. Przyznam... Rozmawialiśmy jak dobrzy znajomi mimo tego, że kompletnie się nie znaliśmy. Po spotkaniu z liderem zespołu już byliśmy pewni, że to jest TO! Przed weselem czuliśmy się bezpiecznie. Często rozmawialiśmy przez portale i to Nas też uspakajało. Wiedzieliśmy, że czuwacie! Na samym weselu.... Cóż... Nie zawiedliśmy się ;-) Bogaty repertuar Zawodowa konferansjerka Uśmiechy na twarzach muzyków Piękne głosy Nic dodać nic ująć. Goście zadowoleni My zadowoleni Czego chcieć więcej Liczymy w głębi serca, że znów się spotkamy Pozdrawiamy Karolina i Piotr

5 miesięcy temu

AI

Anna I

Wesele z tym zespołem to niesamowite przeżycie ! Pod każdym względem polecamy tą ekipe, jest bardzo elastyczna pod względem prowadzenia imprezy, grają świetna muzyke, na bardzo dobrym poziomie, wodzireja wesela bardzo bardzo dobra ;) dobra oprawa oświetleniowa i wizualna samego zespołu. Jeszcze raz bardzo polecamy tych pozytywnych młodych uzdolnionych ludzi !

5 miesięcy temu

AS

Agnieszka S

Cudowni ludzie, ktorzy pieknie oprawili nie tylko muzycznie ale i konferansjersko nasze wesele. Wiedzielismy ze bedzie dobrze, ale bylo rewelacyjnie! Goscie zadowolwni wcisz pytaja o zespol i jak ja ich znalazlam. Pozdrawiam jeszcze raz cala ekipe i jestesmy w kontakcie :-)) Aga

1 rok temu

T

Tomasz

Pełna klasa, smak, kultura, zaangażowanie, elastyczność, spontaniczność i przede wszystkim świetni muzycy, wokaliści i LUDZIE :)))) POLECAMY Z PEŁNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ I ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ!!!

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Ludzie + Muzyka = Sukces i Spełnienie To jedyne równanie, które ukazuje sens grania na żywo dla Państwa :-))) Jesteśmy pasjonatami muzyki.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Powołanie zawsze było w nas, jesteśmy zgraną młodą, entuzjastyczną i pewną ekipą muzyków z zamiłowania i wykształcenia. Wesela są wymagającymi eventami dla muzyków - lubimy wyzwania! :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od ponad 5 lat

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Górna półka muzycznych marek i producentów. Chcąc uzyskać dobry efekt końcowy należy korzystać z renomowanych marek nagłośnienia i oświetlenia. Dodatkowo posiadamy lasery, generator dymu itp....

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Nie ma ulubionych momentów, ponieważ każdy etap jest wyjątkowy, ekscytujący, emocjonalny i podniecający na swój sposób. Każde Wesele to inna materia, zawsze elastycznie należy podejść do uroczystości, każdy wieczór to inny rodzaj eventu. Każdy jednakże wyjątkowy tak jak wyjątkowi zawsze są Młodzi :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Natychmiastowo!

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Cechuje nas jakość, bo gramy tylko 100% na instrumentach żywo, sześcioro muzyków/wokalistów w zespole, 4 głosy główne/chóry, perkusja "żywa", saksofony, skrzypce, akordeon jeśli potrzeba. Zabawa na 102 z zachowaniem wysokiego standardu muzyki, wodzirejki i kultury! :) W pakiecie zawodowe światła, lasery, generator dymu, nagłośnienie, pełny skład gotowy do dzielenia się pasją muzyki, zabawy z radością i uśmiechem na twarzach! :)

Jaki jest Twój styl?

Cechuje nas jakość, bo gramy tylko 100% na instrumentach żywo, sześcioro muzyków/wokalistów w zespole, 4 głosy główne/chóry, perkusja "żywa", saksofony, skrzypce, akordeon jeśli potrzeba. Zabawa na 102 z zachowaniem wysokiego standardu muzyki, wodzirejki i kultury! :)

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Docenienie walorów muzyka na żywo :)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Każde zlecenie jest ciekawe... nie możemy doczekać się kolejnych!

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda para ma w sobie coś fajnego i niezapomnianego!

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Rozumiejącymi muzykę 100% live ;)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Zawsze są ciekawe sytuacje z których zbijamy boki przy świetnej atmosferze życzliwości, naturalności i uśmiechu :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

czy prowadzimy oczepiny? OCZYWIŚCIE! czy mamy gratis dojazd? tak do 100km czy współpracujemy z kuchnią organizacyjnie? OBOWIĄZKOWO w stałym kontakcie z kuchnią czy gramy na żywo do I tańca? OBOWIĄZKOWO :)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Napisz mail, prześlemy naszą prezentację odnośnie repertuaru, muzyków, oferty, pomysłów. dzielimy się doświadczeniem!

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Umiejętność współpracy z Gośćmi i Parą Młodą :)

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Gwarantujemy nienaganną aparycję, abstynencję, obsługę konferansjerską na poziomie z klasą, poczuciem humoru i spontanicznością. Bez trudu i ze szczerą przyjemnością rozbawimy wszystkich Państwa Gości i porwiemy do tańca największych smutasów :) Zbudujemy pozytywną atmosferę życzliwości i naturalności, zabawy i szaleństwa do białego rana. Mamy wiele niespodzianek muzycznych i występów „znanych piosenkarzy”.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Przekonaj się sam... zdecyduj się a będziesz pamiętał swoją uroczystość do końca życia ;)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Tę ocenę pozostawiam Tobie :)

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

W minionym sezonie furorę zrobiło wiele piosenek, które okazały się nie tylko hitami radiowymi. Wszelkie znane i lubiane melodie od razu dodajemy do naszego repertuaru. Spotykamy się z zespołem, aranżujemy je w sposób doskonały aby potem zagrać je Wam i zaśpiewać na żywo! :)))

Kontakt

SURDUT Oprawa wodzirejsko-muzyczna 100% na żywo

Polecani z kategorii zespoły weselne

Grajland -Twoje wesele Nasza pasja
Grajland -Twoje wesele Nasza pasja Zabrze
(15)
Zobacz profil
DJ COSMO - DJ&Wodzirej Zielona Góra
(15)
Zobacz profil
Zespół Muzyczny MALIBU
Zespół Muzyczny MALIBU Opole
Zobacz profil
Zespół BestBand- wesela Częstochowa
(1)
Zobacz profil

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: