SURDUT Oprawa wodzirejsko-muzyczna 100% na żywo

Krzysztof Dobrzyński

SURDUT Oprawa wodzirejsko-muzyczna 100% na żywo

Opole

(2)
Pokaż telefon

Zapraszamy do naszego Surdutowego świata pełnego dobrej muzyki na żywo, uśmiechu, kultury osobistej i najwyższych jakościowo standardów :-))))))))))))
Gwarantujemy muzyczno-wodzirejską zabawę dla każdego w każdym przedziale wiekowym w oparciu o bogaty repertuar. Cechuje nas schludny nowoczesny dresscode, spontaniczność, uśmiechnięte twarze, abstynencja. Serwujemy obsługę konferansjersko-wodzirejską na wysokim poziomie z klasą, poczuciem humoru i spontanicznością. Gramy 50-60 minutowe bloki muzyczne (w oparciu o największe hity i muzyczne smaczki od lat 50 po dziś) po czym krótka max. 10-15 minut przerwy na posiłek Gości oraz inne atrakcje i stałe punkty Wesela. Do tego na życzenie biesiada, zabawy bez podtekstów, mnóstwo pozytywnej energii i uśmiechu - to wszystko w pakiecie :) Zbudujemy pozytywną atmosferę życzliwości i naturalności, klimat zabawy i szaleństwa do białego rana. Gwarantujemy w cenie profesjonalne nagłośnienie, klasyczny generator dymu, efekty świetlne i inne atrakcje.
Mamy wyśmienitych muzyków i wokalistów (4 osoby śpiewają wiodące partie i chórki), aktywnie działamy, reagujemy na Państwa wizję przyjęcia oraz na to co dzieje się na parkiecie, współpracujemy z menadżerem sali i kuchni.
Gwarantujemy świetną organizację jako klucz do Państwa i przy okazji naszego sukcesu :-)
Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu!
SURDUCIAKI

6500 zł - 9500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Jazz

Lata 70’ 80’ 90’

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

6500 zł - 9500 zł

Śpiewamy i gramy BEZ PODKŁADÓW, 100% na żywo, 6 wykształconych pasjonatów muzyki w składzie, 3 głosy główne/chóry, perkusja "żywa", gitary elektryczna i basowa, klawisze, saksofony altowy i tenorowy, skrzypce, akordeon, perkusjonalia.

Oto link do naszego kanału na Facebook:
https://www.facebook.com/surdutmuzykalive/

Gwarantujemy muzyczno-wodzirejską zabawę dla każdego w każdym przedziale wiekowym w oparciu o bogaty repertuar. Cechuje nas elegancki dresscode, uśmiechnięte twarze, abstynencja, serwujemy obsługę konferansjersko-wodzirejską na wysokim poziomie z klasą, poczuciem humoru i spontanicznością. Gramy 50-60 minutowe bloki muzyczne po czym krótka max. 10-15 minut przerwy na posiłek Gości oraz inne atrakcje i stałe punkty Wesela. Biesiada, zabawy bez podtekstów, mnóstwo pozytywnej energii i uśmiechu - to wszystko w pakiecie :) Zbudujemy pozytywną atmosferę życzliwości i naturalności, klimat zabawy i szaleństwa do białego rana. Gwarantujemy w cenie profesjonalne nagłośnienie, generator dymu, efekty świetlne i inne atrakcje.
Mamy wyśmienitych muzyków i wokalistów (3 osoby śpiewają wiodące partie i chórki), aktywnie działamy, reagujemy na Państwa wizję przyjęcia oraz na to co dzieje się na parkiecie, współpracujemy z menadżerem sali i kuchni. Gwarantujemy świetną organizację jako klucz do Państwa i przy okazji naszego sukcesu :-)

Krisu
tel. 515 100 224
https://www.youtube.com/watch?v=xBTScug8u1c&list=PLQft0_WGqlec2g-fx3O_3Ee2CSA0I_101
https://www.facebook.com/surdutmuzykalive/
kontakt@surdut.com.pl

Poprawiny

2500 zł - 3000 zł

Opinie

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

AS

Agnieszka S

Cudowni ludzie, ktorzy pieknie oprawili nie tylko muzycznie ale i konferansjersko nasze wesele. Wiedzielismy ze bedzie dobrze, ale bylo rewelacyjnie! Goscie zadowolwni wcisz pytaja o zespol i jak ja ich znalazlam. Pozdrawiam jeszcze raz cala ekipe i jestesmy w kontakcie :-)) Aga

11 miesięcy temu

T

Tomasz

Pełna klasa, smak, kultura, zaangażowanie, elastyczność, spontaniczność i przede wszystkim świetni muzycy, wokaliści i LUDZIE :)))) POLECAMY Z PEŁNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ I ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ!!!

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Ludzie + Muzyka = Sukces i Spełnienie To jedyne równanie, które ukazuje sens grania na żywo dla Państwa :-))) Jesteśmy pasjonatami muzyki.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Powołanie zawsze było w nas, jesteśmy zgraną młodą, entuzjastyczną i pewną ekipą muzyków z zamiłowania i wykształcenia. Wesela są wymagającymi eventami dla muzyków - lubimy wyzwania! :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od ponad 5 lat

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Górna półka muzycznych marek i producentów. Chcąc uzyskać dobry efekt końcowy należy korzystać z renomowanych marek nagłośnienia i oświetlenia. Dodatkowo posiadamy lasery, generator dymu itp....

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Nie ma ulubionych momentów, ponieważ każdy etap jest wyjątkowy, ekscytujący, emocjonalny i podniecający na swój sposób. Każde Wesele to inna materia, zawsze elastycznie należy podejść do uroczystości, każdy wieczór to inny rodzaj eventu. Każdy jednakże wyjątkowy tak jak wyjątkowi zawsze są Młodzi :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Natychmiastowo!

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Cechuje nas jakość, bo gramy tylko 100% na instrumentach żywo, sześcioro muzyków/wokalistów w zespole, 4 głosy główne/chóry, perkusja "żywa", saksofony, skrzypce, akordeon jeśli potrzeba. Zabawa na 102 z zachowaniem wysokiego standardu muzyki, wodzirejki i kultury! :) W pakiecie zawodowe światła, lasery, generator dymu, nagłośnienie, pełny skład gotowy do dzielenia się pasją muzyki, zabawy z radością i uśmiechem na twarzach! :)

Jaki jest Twój styl?

Cechuje nas jakość, bo gramy tylko 100% na instrumentach żywo, sześcioro muzyków/wokalistów w zespole, 4 głosy główne/chóry, perkusja "żywa", saksofony, skrzypce, akordeon jeśli potrzeba. Zabawa na 102 z zachowaniem wysokiego standardu muzyki, wodzirejki i kultury! :)

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Docenienie walorów muzyka na żywo :)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Każde zlecenie jest ciekawe... nie możemy doczekać się kolejnych!

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda para ma w sobie coś fajnego i niezapomnianego!

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Rozumiejącymi muzykę 100% live ;)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Zawsze są ciekawe sytuacje z których zbijamy boki przy świetnej atmosferze życzliwości, naturalności i uśmiechu :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

czy prowadzimy oczepiny? OCZYWIŚCIE! czy mamy gratis dojazd? tak do 100km czy współpracujemy z kuchnią organizacyjnie? OBOWIĄZKOWO w stałym kontakcie z kuchnią czy gramy na żywo do I tańca? OBOWIĄZKOWO :)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Napisz mail, prześlemy naszą prezentację odnośnie repertuaru, muzyków, oferty, pomysłów. dzielimy się doświadczeniem!

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Umiejętność współpracy z Gośćmi i Parą Młodą :)

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Gwarantujemy nienaganną aparycję, abstynencję, obsługę konferansjerską na poziomie z klasą, poczuciem humoru i spontanicznością. Bez trudu i ze szczerą przyjemnością rozbawimy wszystkich Państwa Gości i porwiemy do tańca największych smutasów :) Zbudujemy pozytywną atmosferę życzliwości i naturalności, zabawy i szaleństwa do białego rana. Mamy wiele niespodzianek muzycznych i występów „znanych piosenkarzy”.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Przekonaj się sam... zdecyduj się a będziesz pamiętał swoją uroczystość do końca życia ;)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Tę ocenę pozostawiam Tobie :)

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

W minionym sezonie furorę zrobiło wiele piosenek, które okazały się nie tylko hitami radiowymi. Wszelkie znane i lubiane melodie od razu dodajemy do naszego repertuaru. Spotykamy się z zespołem, aranżujemy je w sposób doskonały aby potem zagrać je Wam i zaśpiewać na żywo! :)))

Kontakt

SURDUT Oprawa wodzirejsko-muzyczna 100% na żywo

facebook youtube

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: