Tender Music Band

Tender Music Band

(3)

Zespół TENDER istnieje od 18 lat. Został założony w Dębicy.

Zespół w swoim repertuarze ma kilkaset specjalnie dobranych utworów i stale go poszerza. Porusza się po wielu gatunkach muzycznych, od popu, przez rock, folk, dance i latino, aż po swingujące przeboje z początku XX wieku.

Grupa muzyczna TENDER uświetnia uroczystości weselne, studniówki, bankiety, imprezy sylwestrowe. Zapewniamy państwu wspaniałą zabawę przy niebanalnej muzyce i wiele uśmiechu podczas organizowanych przez nas konkursów i zabaw.

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

4800 zł

Poprawiny

2100 zł

Opinie

5.0

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

NJ

Natalia J

Chłopaki zapewniają super zabawę,nawet podczas dwujęzycznego wesela,wszystkie gusta gości były uwzględnione pod względem muzycznym i rozrywkowym.

11 miesięcy temu

KI

Kasia I

Gorąco polecamy Zespół Tender. Pełen profeslonalizm, świetny kontakt przed i w trakcie wesela. Chłopaki zapewnili nam świetnę oprawę muzyczną, wszyscy goście zachwyceni. Przez całe wesele pełny parkiet - repertuar dostosowany idealnie do szerokiego przekroju wiekowego gości. Będziemy polecać zdecydowanie każdemu!

1 rok temu

NS

Natalia S

Dziękujemy jeszcze raz bardzo serdecznie za cudowną zabawę i wiele emocji. Piękniej tego dnia wyobrazić sobie nie mogliśmy. Niezastąpiony zespół na wesele, profesjonalne prowadzenie, piękny głos, świetny akompaniament. Wszystkie życzenia pary młodej spełnione w 200% Dzięki chłopak

1 rok temu

Wolne terminy

Kontakt

Tender Music Band

Dębica

Polecani z kategorii zespoły weselne

Dj Starsky Live Show
Dj Starsky Live Show Nowy Sącz
(17)
Zobacz profil
Lawa
Lawa Przemyśl
(2)
Zobacz profil
Zespół Juhasi
Zespół Juhasi Mszana Dolna
(1)
Zobacz profil
Magic
Magic Przemyśl
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: