Tender Music Band

Tender Music Band

(3)

Zespół TENDER istnieje od 18 lat. Został założony w Dębicy.

Zespół w swoim repertuarze ma kilkaset specjalnie dobranych utworów i stale go poszerza. Porusza się po wielu gatunkach muzycznych, od popu, przez rock, folk, dance i latino, aż po swingujące przeboje z początku XX wieku.

Grupa muzyczna TENDER uświetnia uroczystości weselne, studniówki, bankiety, imprezy sylwestrowe. Zapewniamy państwu wspaniałą zabawę przy niebanalnej muzyce i wiele uśmiechu podczas organizowanych przez nas konkursów i zabaw.

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

4800 zł

Poprawiny

2100 zł

Opinie

5.0

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

NJ

Natalia J

Chłopaki zapewniają super zabawę,nawet podczas dwujęzycznego wesela,wszystkie gusta gości były uwzględnione pod względem muzycznym i rozrywkowym.

8 miesięcy temu

KI

Kasia I

Gorąco polecamy Zespół Tender. Pełen profeslonalizm, świetny kontakt przed i w trakcie wesela. Chłopaki zapewnili nam świetnę oprawę muzyczną, wszyscy goście zachwyceni. Przez całe wesele pełny parkiet - repertuar dostosowany idealnie do szerokiego przekroju wiekowego gości. Będziemy polecać zdecydowanie każdemu!

9 miesięcy temu

NS

Natalia S

Dziękujemy jeszcze raz bardzo serdecznie za cudowną zabawę i wiele emocji. Piękniej tego dnia wyobrazić sobie nie mogliśmy. Niezastąpiony zespół na wesele, profesjonalne prowadzenie, piękny głos, świetny akompaniament. Wszystkie życzenia pary młodej spełnione w 200% Dzięki chłopak

10 miesięcy temu

Wolne terminy

Kontakt

Tender Music Band

Dębica

Polecani z kategorii zespoły weselne

Lawa
Lawa Przemyśl
(2)
Zobacz profil
Zespół Gingers
Zespół Gingers Pilzno
Zobacz profil
Grupa Muzyczna SaVaN
Grupa Muzyczna SaVaN Lublin
(1)
Zobacz profil
Zespół Młodzi - PLUS
Zespół Młodzi - PLUS Nowy Sącz
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Znajdź zespół weselny w Twoim województwie