Zespół Timanti - Ciężki dym z fontannami. Zwrot zadatku!

Jerzy Jusiak

Zespół Timanti - Ciężki dym z fontannami. Zwrot zadatku!

Poniatowskiego 24, Nałęczów

(19)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Laureat prestiżowego konkursu "Orły Branży Ślubnej 2019 Lublin", "Orły Branży Ślubnej 2020 Lublin" i "Orły Branży Ślubnej 2021" Lublin"ocenianego według opinii naszych Klientów.
Zostaliśmy zaproszeni przez telewizję Polo Tv do wzięcia udziału w programie Disco Band Weselny Show, którego emisja odbyła się na jesieni 2020 roku.
TIMANTI - to zróżnicowana muzyka, sterowane cyfrowo nagłośnienie i oświetlenie. Serwujemy Państwu efektowne świetlne show i oprawę imprezy na najwyższym poziomie. Posiadamy też profesjonalną wytwornicę ciężkiego dymu i wyrzutnie iskier (fontanny sceniczne). Za ich pomocą, przenosimy Młodą Parę w świat bajki "Taniec w chmurach".
Zajmujemy się oprawą muzyczną wesel, dancingów, studniówek, eventów firmowych, balów i innych imprez.
Wśród zespołów muzycznych wyróżniamy się czystym, ciepłym i zbliżonym do oryginału brzmieniem i bogatym, zróżnicowanym repertuarem. Oprawa wesela w naszym wykonaniu jest z wyważeniem dobrej muzyki i humoru. W naszym menu znajdują się utwory, których się miło słucha, jak również dynamiczne, rytmiczne do wspólnej zabawy na "parkiecie". Dobry zespół to nie tylko dobre instrumentarium, ale też dobry wokal. W składzie naszego zespołu mamy sympatyczną, uśmiechniętą i utalentowaną wokalistkę, o delikatnym, mezzosopranowym głosie, która nadaje zespołowi blasku. Jest też wokalista, który śpiewa wszystkie męskie partie wokalne wykonywane przez zespół, jednak większość utworów śpiewana jest na głosy, a efektem tego jest zgrana, miła dla ucha harmonia wokalna, dodająca aranżacjom profesjonalnego brzmienia.
Potrafimy zagrać dla wszystkich grup wiekowych w różnych stylach, a także piosenki biesiadne do wspólnego śpiewania przy stołach.
Zagramy i dla babci i dla wnuczka.
Mamy możliwość zorganizowania na imprezie karaoke.
Zespół występuje w składzie 4, 3 i 2 osobowym co daje elastyczną cenę.
Jeśli wesele nie może się odbyć ze względu na COVID-19, zwracamy zadatek.

PRZEDZIAŁ CENOWY

3500 zł - 6000 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Własne oświetlenie

Oferta - Zespół Timanti

Oprawa muzyczna wesela

3500 zł - 6000 zł

Czas trwania oprawy muzycznej wesela 10 godzin z możliwością przedłużenia. Na życzenie Państwa Młodych, robimy oprawę muzyczną błogosławieństwa i gramy marsza przy wyjeździe do ślubu. Organizujemy zabawy weselne i oczepinowe.

Poprawiny

1800 zł - 2600 zł

Opinie - Zespół Timanti

4.99

19 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

EW

Ewelina W

Lepszego zespołu nie mogliśmy sobie wymarzyć! :) wszystko było idealnie, goście zachwyceni, a co najważniejsze- od początku kontaktu z p. Jurkiem czuliśmy, że dobrze trafiliśmy :) polecamy! :)

6 miesięcy temu

IM

Ilona M

Z całego serca polecamy zespół Timanti :). Komunikacja z zespołem w celu ustalenia i dogadania szczegółów przed weselem super. Jeżeli mieliśmy jakiś problem lub prośbę bez problemu znajdowaliśmy jakieś rozwiązanie. Co do samego wesela muzyka i piosenki jakie grał zespół były super, bawił się każdy gość niezależnie od wieku. Zabawy oczepinowe i biesiada przy stołach też wyszła super. Goście byli zachwyceni i tylko dopytywali skąd zespół bo świetnie grali. Pani Magda wokalistka ma śliczny głos i mimo ze wesele było do 4 rano dała rade do końca. Jeszcze raz razem z mężem polecamy Timanti, nikt na pewno się nie zawiedzie :)

7 miesięcy temu

KC

Kinga C

Bardzo polecamy. Nasi goście chwalili zespół, usłyszeliśmy wiele pozytywnych komentarzy i wszyscy bawili się świetnie, łącznie z nami:) Duży plus za dopasowywanie rodzaju muzyki do tego jak bawią się goście i kto jest aktualnie na parkiecie, duża różnorodność repertuaru. Kontakt z zespołem bardzo dobry,wszystko zgodnie z ustaleniami.

7 miesięcy temu

WD

Wioleta D

Zespół TIIMANTI zagrał na naszym weselu 27.08.2021. Bardzo gorąco polecamy pełen profesjonalizm, piękne wokale super dobrany repertuar. Zarówno my jak i goście jesteśmy zadowoleni z zabawy. Widać że wkładają serducho w to co robią i przy tym się świetnie bawią 🙂 kontakt podczas wesela był idealny nie było problemu z niczym. Na prawdę polecamy i będziemy polecać lepiej trafić nie mogliśmy. Dziękujemy jeszcze raz. 💕 W&S

7 miesięcy temu

PM

Paulina M

Moi goście byli zaskoczeni, że wszystkie piosenki były tak zbliżone do oryginalnych. Poza tym nie grali po najniższej linii oporu jak to się często zdarza na weselach czyli tzw umpa umpa w kółko ;) szczerze polecam!

5 lat temu

KK

Karolina K

Najlepszy zespół przy którym się bawiłam na weselu! Repertuar dla wszystkich, dbają o każdy szczegół, za który odpowiadają. Polecam z całego serca!

1 rok temu

Źródło: Facebook

MF

Marlena F

Polecam zespół Timanti Wesle było piękne, goście zadowoleni, wokalistka świetna. Bardzo ładnie zaśpiewała piosenkę dla mam którą sobie trochę przerobiłam 😀 Profesjonalizm i zaangażowanie. Bardzo dobry kontakt

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

To był rok 1992 kiedy zagrałem pierwsze wesele.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Niebywałą jakością! Doskonałe brzmienie, bogaty repertuar, doskonałe oświetlenie sterowane cyfrowo i prowadzenie wesela ze smakiem.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Jak długie robimy przerwy? Gramy blokami muzycznymi trwającymi około godziny, a przerwa trwa 15 minut. Przerwy staramy się organizować w czasie wydawania gorących posiłków, więc bloki muzyczne mogą trwać dłużej, a czasem krócej.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawą naszej oferty jest muzyczna oprawa wesel lub innych imprez, ale też widowiskowa oprawa świetlna.

Z jakim wyprzedzeniem Para Młoda powinna zarezerwować u Ciebie termin?

Z tym bywa różnie. Są terminy zarezerwowane na dwa i pół roku przed dniem imprezy i są takie, które są wolne na tydzień przed planowaną imprezą.

Czy dajesz możliwość ustalenia lub modyfikacji repertuaru?

Tak, ale na zasadzie wyboru stylu w jakim ma być wesele. Repertuar modyfikujemy na bieżąco w trakcie imprezy, według upodobań bawiących się na parkiecie osób.

Jakie wymagania techniczne musi spełniać miejsce wesela?

Nie mamy specjalnych wymagań. Fajnie jest gdy jest scena i oczywiście zasilenie prądowe z uziemieniem.

Czy poza samą muzyką organizujesz też zabawy weselne?

Oczywiście. W trakcie wesela i oczepin.

Do której godziny przeważnie grasz na weselu?

Wszystkich traktujemy jednakowo i jest to dziesięć godzin od wejścia Młodej Pary po ślubie na salę w domu weselnym z możliwością przedłużenia.

Kontakt - Zespół Timanti

Zespół Timanti - Ciężki dym z fontannami. Zwrot zadatku!

website facebook youtube

Poniatowskiego 24 24-150 Nałęczów Nałęczów

134 km od Warszawy

101 km od Białej Podlaskiej

20 km od Lublina

96 km od Zamościa

Poniedziałek

09:00 -21:00

Wtorek

09:00 -21:00

Środa

09:00 -21:00

Czwartek

09:00 -21:00

Piątek

09:00 -21:00

Sobota

09:00 -21:00

Niedziela

09:00 -21:00

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: