Twoi Wodzireje

Artur Hebel

Twoi Wodzireje

Leśna 20, Olsztyn

(5)

O nas

!UWAGA! W CELU SPRAWDZENIA DOSTĘPNOŚCI TERMINU PROSIMY O KONTAKT BEZPOSREDNIO PRZEZ MAILA [treść zablokowana]
Od dekady oglądamy imprezy z perspektywy, z której widać więcej (a może po prostu inaczej?). Po tym czasie obserwujemy, jak poziom zabawy w naszym kraju wzrasta. Goście coraz częściej przychodzą po to, aby się dobrze bawić, szaleć na parkiecie, chwytać emocje, by zachować je na długo w swej pamięci. I bardzo nas to cieszy, bo liczymy, że to potrosze nasza zasługa. Stawiamy na dobrą zabawę, nie na tę rubaszną, czy wzbudzającą rumieńce zażenowania na twarzach gości. Pracujemy tak, aby zabawa była huczna, ale kulturalna, dowcipna i inspirująca. Budujemy emocje, które wywołują radość, śmiech, ale też poruszają i podkreślają piękno przeżywanego wydarzenia.
Kultura, szyk i gracja, ale nie snobizm. Humor i dowcip – nie żenujący, ale taki, który pozytywnie nastraja każdego. Tworzymy atmosferę, nastrój, animujemy czas, aby Twoi goście jeszcze na długo zapamiętali chwile spędzone razem z nami na parkiecie.
Uczciwość. Empatia. Uśmiech. Bo musisz wiedzieć, że powierzasz Twoją imprezę w bezpieczne ręce. W ręce profesjonalistów, którzy poprowadzą ją tak, byś miał poczucie komfortu i mógł cieszyć się wyłącznie dobrą zabawą.
„Nie pijemy wódki…” co to znaczy?. Nie prowadzimy imprez, jak „klasyczny” zespół na wesele. My nie pijemy, bo jesteśmy w pracy, a w pracy się nie pije. Alkohol zabawie nie pomaga, zatem nie prowadzimy zabaw, które polegają na jego piciu, propagowaniu i popularyzowaniu. Nie śpiewamy takich „kołysanek”, nikomu tego nie zabraniamy, ale też nie inicjujemy.
Wreszcie najważniejsze. Najważniejsze jest Twoje! To, co robimy, robimy dla Ciebie, aby Twoja impreza była Twoja. Chcemy słuchać. Chcemy się rozwijać dla Ciebie i z Tobą stworzyć scenariusz imprezy, aby ona była Twoja. Lubimy wyzwania, lubimy Twoje, bo Twoje jest inne, a dla nas inspirujące.

PRZEDZIAŁ CENOWY

4500 zł - 6900 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta - Twoi Wodzireje

Oprawa muzyczna wesela

3500 zł - 5900 zł

Ofertę przygotowujemy indywidualnie, zadzwoń, spotkaj się z nami!!

Poprawiny

900 zł - 1500 zł

Opinie - Twoi Wodzireje

5

5 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

avatar

Joanna

Jesteśmy pod wrażeniem, że wesele można poprowadzić w tak profesjonalny i kulturalny sposób. Czuliśmy się komfortowo (jesteśmy introwertykami), wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami i nie musieliśmy się niczym martwić podczas imprezy. Mimo 30 stopniowego upału wesele zostało bardzo sprytnie poprowadzone, że goście bawili się na parkiecie mimo braku kilmatyzaji w obiekcie!! Współpraca z fotografem również rewelacyjna. Goście byli również bardzo zadowoleni, chętnie brali udział w zabawach które były po prostu normalne i kulturalne. Nie było żadnych żenujących żartów czy zabaw, wszystko poprowadzone na najwyższym poziomie! Nawet goście dopytywali czy zrobimy imprezę rocznicową z "Twoi Wodzireje", a to mówi samo za siebie. Serdecznie polecamy. Joanna i Łukasz

8 miesięcy temu

D

Dominika

Nasze wesele było prowadzone przez wodzireja Artura i DJ Adama. Było profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Goście ciągle byli na parkiecie, ponieważ wodzireje idealnie trafili w nasz i gości gust muzyczny, niezależnie od wieku gości. Po weselu ciągle słyszeliśmy pochwały na ich temat. Cytując jednego z gości: "Artur jest warty każdych pieniędzy". Dziękujemy za tak cudownie poprowadzone wesele. POLECAMY! Dominika i Mateusz

9 miesięcy temu

S

Sylwia

Polecam bardzo!

1 rok temu

M

Marta

Najlepsi

2 lata temu

SG

Sebastian G

Cóż, dostaliśmy dokładnie to czego chcieliśmy i więcej! Bardzo zależało nam na imprezie w nowocześniejszym stylu. Takiej, w trakcie której wszyscy goście - niezależnie od wieku - bawiliby się świetnie. I dokładnie taką imprezę dostaliśmy :) Przed samym weselem kilkakrotnie wdzwanialiśmy się, ustalaliśmy detale, dopracowaliśmy naszą wizję wesela. Ogromnym plusem był fakt, że w czasie samej uroczystości nie musieliśmy się tak naprawdę absolutnie o nic martwić - wszelkie czynniki losowe, oczekiwania gości i niespodzianki były ogarniane obok nas zgodnie z ustaloną wizją, a my mogliśmy się cieszyć tym szczególnym dniem w pełni. Ogromne ukłony i podziękowania w stronę Sławka, który organizował naszą imprezę. Jesteście warci każdej ceny! Tak trzymać!

2 lata temu

Kontakt - Twoi Wodzireje

Twoi Wodzireje

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Leśna 20 10-173 Olsztyn

Poniedziałek

09:00 -20:00

Wtorek

09:00 -20:00

Środa

09:00 -20:00

Czwartek

09:00 -20:00

Piątek

09:00 -20:00

Sobota

09:00 -20:00

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: