Weselsi

Marcin

Weselsi

(1)
Pokaż telefon

WESELSI to zespół muzyczny grający znane przeboje muzyki rozrywkowej oraz wiele innych gatunków muzycznych dostosowanych do wymagań i gustów słuchaczy.

Zespół składa się z 6 muzyków, m.in. absolwentów Samorządowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Żorach oraz studentów Akademii Muzycznej w Katowicach i Krakowskiej Akademii Muzycznej.

Naszej wokalistce akompaniuje pięciu muzyków, którzy grają na takich instrumentach jak:
- perkusja,
- gitara basowa
- gitara elektryczna,
- gitara akustyczna,
- instrumenty klawiszowe,
- akordeon,
- trąbka (opcjonalne).

Gramy wyłącznie na żywo. Żadnych podkładów ani innych oszustw :)

Zapraszamy do współpracy!

5400 zł - 8500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Jazz

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

5400 zł - 9900 zł

Cena zależy od:
- miesiąca, w jakim chcecie Państwo zorganizować imprezę,
- lokalizacji sali weselnej (do 50 km z Żor nie pobieramy dodatkowej opłaty z tytułu poniesionych kosztów transportu oraz ewentualnego noclegu)

Poprawiny

2500 zł - 9900 zł

Opinie

5.0

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

PM

Patrycja M

Rewelacyjny zespol, profesjonalizm w kazdym calu, doskonałe prowadzenie wesela, bogaty repertuar przy ktorym goscie byli na parkiecie od poczatku do konca wesela;))) Swietnie dopasowuja szybkosc utworu do mozliwosci gosci;))) Muzyka grana 100% na zywo;)) Kontakt z Marcinem bezproblemowy ;)) Jestesmy zachwyceni ;))Dziękujemy ❤

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Grając w zespole kilkuosobowym najważniejsza jest atmosfera. Jeśli jest energia na scenie, jest ona "przekazywana" na parkiet, a następnie wraca ona ze zdwojoną siłą.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Razem z byłym perkusistą - Tomkiem - szukaliśmy zespołu eventovo-koncertowego. Trafiliśmy na Marzenką (wokalistkę), z którą udało nam się zebrać pozostałych muzyków (Łukasz - gitara, Adam - klawisze i saksofon) i po kilkunastu miesiącach ciężkiej pracy na próbach wystartowaliśmy w sezonie 2012.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Tak jak wspomniałem wcześniej, od roku 2012.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Sprzęt to pojęcie bardzo szerokie w kontekście zespołu grającego live. Jeśli chodzi o nagłośnienie to jesteśmy wierni marce Proel. Frontowe nagłośnienie o mocy 1000 W w zupełności wystarcza na obsługę imprez weselnych. 32-kanałowy mikser marki Yamaha pozwala nam w swobodny sposób nagłośnić każdą imprezę, a także ułatwić nam ustawienie dźwięku na scenie. Monitory odsłuchowe marki LDM czy systemy douszne firmy Proel zapewniają nam komfort pracy na wysokim poziomie. Jeśli chodzi o instrumenty, to marki takie jak MarkBass, Gibson, Stivman, Mappex, Casio są przez nas preferowane.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Oczepiny - to zawsze przełomowy moment każdej imprezy.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Każdy gość weselny lub para młoda widzi tylko moment od wejścia na salę do zakończenia imprezy. Taka usługa trwa około 12 godzin (tyle zawiera nasza standardowa oferta). Nie mniej jednak przygotowania, przebieg całej imprezy, a także sprzątanie i pakowanie sprzętu zajmuje dużo czasu. Zazwyczaj mieścimy się w 24 godzinach :)

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

- Obsługę muzyczną wesela na sali w składzie 5-osobowym (perkusja, bas, gitara, klawisze, akordeon, damski wokal) - nie dłużej niż 12 godzin, - prowadzenie imprezy (konkursy, gry i zabawy weselne - w tym oczepiny) - istnieje możliwość poszerzenia składu do 6 osób - dodatkowym instrumentem jest trąbka

Jaki jest Twój styl?

Preferujemy grać muzykę energetyczną, taneczną. Unikamy biesiady i disco polo, lecz nie stronimy od żadnego z gatunków muzycznych.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Mają dobry gust, skoro decydują się na nasze usługi :)

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Jest ich wiele, ale nie będziemy zdradzać nazwisk :)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Pytanie dotyczy par młodych czy obsługi (kelnerów, fotografów, operatorów)?

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

To było podczas wesela wyjazdowego, tj. prawie 500 km od naszej miejscowości. Przyjechaliśmy dzień wcześniej i chcieliśmy zostawić sprzęt na sali. Zostawiliśmy go, a odjeżdżając do hotelu na nocleg okazało się, że... to nie ta sala :) Restauracja, w której mieliśmy grać znajdowała się 300 metrów dalej na tej samej ulicy.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Mam tak jasno i przejrzyście skonstruowaną ofertę, że w zasadzie nie ma konieczności zadawania pytań - pod warunkiem, jeśli para młoda się z nią dobrze zapozna.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Bardzo często klienci myślą, że przesadzamy kasując za wesele kilka tysięcy złotych. Nie mniej jednak, aby osiągnąć warsztat, każdy z nas musiał spędzić setki tysięcy godzin na ćwiczeniu na swoim instrumencie. To praca jak każda inna, ale trochę specyficzna. Posłużę się przykładem pracownika fizycznego: jeśli ktoś kończy zasadniczą szkołę zawodową, po czym pracuje wykładając kostkę brukową, dostaje wynagrodzenie po przepracowaniu każdego miesiąca. W przypadku muzyka, procedura jest następująca: - zainwestuj w sprzęt (na początek nie trzeba dużo, bo już za 3000 zł można nabyć całkiem przyzwoity instrument), - chodź do szkoły muzycznej, kursy lub prywatne lekcje przez jakieś 10-12 lat; podczas całej edukacji ćwicz dziennie około 3-5 godzin, graj w tym czasie koncerty ZA DARMO (bardzo często inwestując dodatkowe pieniądze np. na wyjazdy); - bierz udział w konkursach i warsztatach (tydzień takich warsztatów to inwestycja rzędu 1000-2000 zł) - załóż zespół, znajdź muzyków; - kup sprzęt (to co widzicie Państwo na naszej scenie kosztuje około 100 000 zł); nie wspomnę o kupnie odpowiedniego samochodu; - rób próby, aby zgrać cały repertuar (w naszym przypadku było to około 15 miesięcy, przy czym poświęcaliśmy prawie każdy weekend pracując po około 16-20 godzin w każdy weekend plus kilka godzin w tygodniu), - zajmij się promocją (nagraniem dema, stwórz stronę internetową; kolejne 5000 zł inwestycji) - innymi słowy: szukaj klientów; - poświęć swój czas na spotkanie z klientem; - i teraz najprzyjemniejsza rzecz - to, co widzi każdy: ZAGRAJ WESELE i zarób należne Ci wynagrodzenie :) Pragnę tylko dodać, że w przeliczeniu na jednostkę każdy z nas zarobi 800-1000 zł, podczas gdy DJ grający w pojedynkę zarabia 2500-4000 zł ;)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Przede wszystkim należy określić się, jakim dysponujemy budżetem, a następnie według tych kryteriów szukamy zleceniobiorcy. Prawda jest taka, że najczęściej jakość idzie w parze z ceną.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Moc, energia i muzyczne ADHD od początku do końca imprezy - to sprawia, że goście na drugi dzień nie potrafią chodzić poprzez zakwasy w nogach :)

Wolne terminy

Kontakt

Weselsi

website facebook youtube

Żory

36 km od Katowic

Inspiracje ślubne

Polecani przez ten zespół weselny

Cyprianówka
Cyprianówka Warszowice
(2)
Dom Przyjęć Leśna Perła
Dom Przyjęć Leśna Perła Radlin
(18)
Katarzyna Straube
Katarzyna Straube Żory
(3)
Movie Master Żory

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: