Zespół Aquarius

Zespół Aquarius

Jazzowa 4, Droszków, Zielona Góra

(5)

Dwoje zakochanych w sobie ludzi, sala pełna gości oraz energiczny zespół to sprawdzona recepta na organizację niezapomnianej uroczystości weselnej. Nie pomożemy Wam w dwóch pierwszych kwestiach, jednak zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby ten wyjątkowy wieczór był imprezą, która na długo zapadnie w pamięci Waszych gości. Nasz zespół muzyczny posiada starannie wyselekcjonowany repertuar. Gramy na żywo hit za hitem oraz gwarantujemy profesjonalną konferansjerkę, która zaraża pozytywną energią! Opinie na nasz temat są jednoznaczne – najlepszy zespół muzyczny na wesele. Emanujemy ogromną energią, tworzymy nadzwyczajne show oraz wyjątkowy klimat. Jesteśmy zawsze tam, gdzie potrzebna jest profesjonalna oprawa muzyczna. Mamy nadzieję, że niebawem spotkamy się na twojej uroczystości weselnej.

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

5500 zł - 6000 zł

Cena 5500 zł obejmuje dojazd do 50 km od Zielonej Góry. Za każdy następny kilometr pobieramy doliczamy dodatkowo 1,5 zł.

Poprawiny

1000 zł - 2500 zł

Mamy dwie propozycje na poprawiny. Pierwsza to 1000zł za duet. 2500zł kosztuje cały zespół. Obie propozycję są aktualne dla 5 godzin poprawin.

Opinie

5.0

5 opinii

Dodaj opinię

PL

Paulina L

Świetny zespół, który gorąco polecam. Gwarantowana dobra zabawa!

1 godzina temu

Źródło: Facebook

EM

Effka M

Absolutnie trafny wybór zespołu na wesele. Pan Mariusz z grupa grali na naszym weselu i świetnie prowadzili wesele po polsku i angielsku. Wesele było bardzo międzynarodowe i takiż tez był repertuar! Mój mąż i goście z Włoch były zachwyceni włoskim wykonaniem piosenek. Oczepiny również przygotowane wspaniale i bez obciachu. Wszyscy goście i my - Para Młoda byliśmy zachwyceni. Gorąco polecam!

1 godzina temu

Źródło: Facebook

PS

Paulina S

Rewelacyjny zespół. Bardzo profesjonalni ludzie, którzy potrafią rozbawić każdego. U nas bawili się wszyscy, od najmłodszych dzieci do najstarszego pokolenia. Bardzo dziękujemy :D

1 godzina temu

Źródło: Facebook

BB

Beata B

Dziękujemy bardzo Zespołowi Aquarius, za oprawę muzyczną na naszym weselu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Kontakt z zespołem jest naprawdę bardzo dobry, a oprawa muzyczna na wysokim poziomie. Pełny profesjonalizm. Polecam

1 godzina temu

Źródło: Facebook

MW

Magda W

Serdeczne podziękowania dla zespołu AQUARIUS za wyśmienitą zabawę weselną. Rewelacyjne wokale, wesele przy tak poprowadzonej zabawie bardzo długo pozostanie w naszej jak i gości pamięci !! :D Pełen profesjonalizm, dopasowanie repertuaru, świetne zabawy, które zachwyciły wszystkich gości. :) Dzięki Wam nasze wesele było mega wyjątkowe.!! Lepszego zespołu w naszym rejonie nie ma. Może będzie jeszcze okazja się pobawić przy Waszej muzyce. Solówki gitarzystów na parkiecie były zabójcze wielkie brawa dla nich !! :D Polecamy gorąco zespół AQUARIUS! Dziękujemy Magda i Mateusz Węsek :)

1 godzina temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej lubię widok bawiących się gości i pozytywny odbiór naszej oprawy.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Od kolegi, który już zajmował się tym 30 lat. Po za tym posłuchałem repertuaru teścia. Wtedy zrozumiałem, że można zrobić oprawę muzyczną na poziomie, a nie tylko opierać się tylko o biesiadę i disco polo. Są takie utwory w naszym repertuarze, ale nie stanowią one 90% repertuaru.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od 20 lat

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Tylko profesjonalnym .Posiadamy cyfrową konsoletę Presonus sterowaną zdalnie poprzez Wifi. Markowe kolumny Mackie i końcówka mocy Dynacord. Instrumenty są z górnej półki. Wszystko to można zobaczyć przed podpisaniem umowy.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Nie ma takiego momentu. To całej uroczystości podchodzimy z takim samym zaangażowaniem.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Samo wesele trwa 10 godzin, chyba, że goście są nie do zdarcia i w trakcie wesela umawiamy się na jego przedłużenie. Natomiast pojawiamy się na sali 2 godziny przed rozpoczęciem ślubu.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Oprawa muzyczna wraz z całościowym prowadzeniem imprezy.

Jaki jest Twój styl?

Głównie preferujemy (dobrze się czujemy) w stylu Disco lat 70 typu Be Gees, Kool and the Gang, Earth, Wind and Fire. Inne style też nie są nam obce. Podszywamy muzykę lekko rockową gitarą, Mamy oryginalne aranżacje utworów.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Nie dostrzegam takich. Każdy jest indywidualny i każdy wymaga indywidualnego podejścia.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Nie pracujemy przy ślubach.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Było wiele takich par na przestrzeni tylu lat. Do tej pory utrzymujemy z nimi kontakt.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najlepiej, jak pary młode są w stanie nam zaufać i zostawić nam organizację oprawy. Przez tyle lat nabraliśmy doświadczenia w tym względzie. Wiemy, jaką muzykę grać, bo obserwujemy salę i odgadujemy gusta bawiących się osób.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

O poprawiny. Odpowiadam wtedy, że organizujemy kulturalne poprawiny, czyli takie, w których sami moglibyśmy uczestniczyć.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Muzyka jest równie ważna co jedzenie. Więc należy dobrze zastanowić się co do kapeli. O niej zależy sukces całego wesela.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

W mojej branży najważniejsze jest profesjonalne podejście, dobry repertuar i energia przekazywana bawiącym się osobom. Brzmienie zespołu jest równie ważne. Pamiętajmy, że nie każdy zespół potrafi dobrze się nagłośnić w każdych warunkach. Głos powinien być słyszalny i wyraźny, bas się powinno czuć w klatce piersiowej, a dźwięk powinien być przyjemny. Nie powinien męczyć, bo musimy pamiętać, że jest to 10 godzin muzyki, a przekrój wieku gości jest rozpięty.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Patrz odpowiedź powyżej.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Patrz odpowiedź powyżej.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Powyżej opisałam sytuację i właśnie takim zespołem jesteśmy. Świadczą o tym opinie na nasze temat zadowolonych par młodych.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Film z piosenką "Będzie mama krzyczała". Widać szaleństwo na sali gości, panna młoda znakomicie się bawiąca z gitarzystami podczas wykonywania tej piosenki na środku sali.

Wolne terminy

Kontakt

Zespół Aquarius

Jazzowa 4, Droszków 66-003 Zielona Góra

Polecani z kategorii zespoły weselne

Dj KeviS - Profesjonalna obsługa Twojego wesela, FONTANNY ISKROWE, WODZIREJ, FOTOBUDKA, CIĘŻKI DYM,
Dj KeviS - Profesjonalna obsługa Twojego wesela, FONTANNY ISKROWE, WODZIREJ, FOTOBUDKA, CIĘŻKI DYM, Szczecin
(5)
Zobacz profil
CRAZY FUN
CRAZY FUN Leszno
Zobacz profil
Najlepsza zabawa! Zespół muzyczny LAWA
Najlepsza zabawa! Zespół muzyczny LAWA Wolsztyn
Zobacz profil
Awiński Show
Awiński Show Zielona Góra
(17)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: