Zespół muzyczny NoProblem

Adam

Zespół muzyczny NoProblem

O nas

Jeśli szukasz profesjonalnego i doświadczonego zespołu muzycznego , to trafiłeś na właściwą stronę. NoProblem jest grupą młodych muzyków, wykonującą muzykę pop, rock i dance, w klasycznych, jak również nowoczesnych aranżacjach. NoProblem to idealny wybór dla odbiorców w każdym wieku, na wesele, studniówkę, event, zabawę karnawałową lub sylwestrową, bądź do zorganizowania nagłośnienia.
W swojej pracy cenimy sobie oczywiście profesjonalizm, starając się sprostać największym oczekiwaniom naszych klientów, ale jako wielcy pasjonaci różnorodnej muzyki czerpiemy z grania ogromną przyjemność i satysfakcję. Zdajemy sobie sprawę, że w dużej mierze to właśnie od nas zależy, czy Twoja impreza będzie udana, dlatego zawsze dajemy z siebie 100% energii i zaangażowania.
Ponadto zapewniamy profesjonalne nagłośnienie, które zabrzmi zawodowo nawet na bardzo dużych obiektach oraz efektowne oświetlenie laserowe, świetnie prezentujące się nie tylko na żywo, ale tworzące niesamowity klimat na zdjęciach.

PRZEDZIAŁ CENOWY

1800 zł - 3200 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Oferta - Zespół muzyczny NoProblem

Oprawa muzyczna wesela

1800 zł - 3200 zł

Poprawiny

600 zł - 900 zł

Opinie - Zespół muzyczny NoProblem

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Jako iż mam już troszkę latek ;) , napiszę krótko - od dawna :)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Jako iż reklama dotyczy "zespołu muzycznego" cena zawiera wykonanie usługi oprawy muzycznej różnych imprez, w określonych przez klienta godzinach. W zależności od rodzaju imprezy, w cenie zawsze zawarte są "POKAZY LASEROWE" oraz "SESJA ZDJĘCIOWA" na tle laserów. Jeżeli jest to akurat "wesele", w cenie jest konferansjerka, zabawy, oczepiny, podziękowania, utwory na życzenie dla młodej pary i podziękowania dla rodziców.

Kontakt - Zespół muzyczny NoProblem

Zespół muzyczny NoProblem

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Łobżenica

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: