Zespół Muzyczny ASTER

Paweł Giranowski

Zespół Muzyczny ASTER

Milewo, Płońsk

O nas

Zespół Aster to paczka przyjaciół/muzyków pochodzących z okolic Płońska.
Każdy z nas posiada wieloletnie doświadczenie muzyczne, dlatego z powodzeniem poprowadzimy każdą imprezę.
Posiadamy różnorodny repertuar, który porwie do zabawy każdego z gości.

Na pokładzie mamy klasyczny skład instrumentalny: gitara - elektryczna i basowa, instrumenty klawiszowe, dwa akordeony, perkusję akustyczną, oprócz tego trzy wokale damski i dwa męskie. Atutem naszego zespołu jest obecność wodzireja - nasz wokalista sprawdza się w tej roli jak ryba w wodzie, dlatego część swojego repertuaru wykonuje z parkietu, przy tym porywając do tańca najbardziej opornych tanecznie gości ;)

Zespół dostosowuje klimat zabawy do indywidualnych potrzeb klientów: pop, disco, rock, muzyka biesiadna, góralska oraz kobiece hity zagraniczne z przełomu lat 80-90-tych.

Nasza oferta zawiera także zagranie tradycyjnych marszy przy domu Panny Młodej, powitanie gości weselnych pod salą bankietową i wykonanie pieśni przy błogosławieństwie.

Pamiętajcie, że każde wesele jest inne. Wszystko zależy od Was, jak zadbacie o swoich gości na parkiecie, a my imprezę poprowadzimy zgodnie z Waszymi sugestiami i upodobaniami. W każdej kwestii możecie liczyć na naszą pomoc

Niewątpliwie naszym dodatkowym atutem jest posiadanie również w swojej ofercie oprawy muzycznej ślubu w wykonaniu naszej wokalistki - Agnieszki Sztabnik-Baran ( oddzielne ogłoszenie, nagrania na portalu yb )

Oferta - Zespół Muzyczny ASTER

Oprawa muzyczna wesela

6000 zł - 7000 zł

Zespół Aster to paczka przyjaciół/muzyków pochodzących z okolic Płońska.
Każdy z nas posiada wieloletnie doświadczenie muzyczne, dlatego z powodzeniem poprowadzimy każdą imprezę.
Posiadamy różnorodny repertuar, który porwie do zabawy każdego z gości, dzięki temu gwarantujemy udaną i niezapomnianą zabawę.
Na pokładzie mamy klasyczny skład instrumentalny: gitara - elektryczna i basowa, instrumenty klawiszowe, akordeon, perkusję akustyczną. Dodatkowym atutem naszego zespołu są trzy wokale damski i dwa męskie. W składzie mamy również wodzireja - nasz wokalista sprawdza się w tej roli jak ryba w wodzie - znaczna część piosenek w jego wykonaniu śpiewana jest z parkietu, przy których porywa do tańca najbardziej opornych tanecznie gości ;)
Zespół dostosowuje klimat zabawy do indywidualnych potrzeb klientów: pop, disco, rock, muzyka biesiadna,góralska oraz kobiece hity zagraniczne z przełomu lat 80-90-tych.
Oferta zawiera także zagranie tradycyjnych marszy przy domu Panny Młodej, muzykę do błogosławieństwa, powitanie gości pod salą weselną, prowadzenie oczepin.
Pamiętajcie, że każde wesele jest inne. Wszystko zależy od Was, jak zadbacie o swoich gości na parkiecie, a imprezę poprowadzimy zgodnie z Waszymi sugestiami i upodobaniami. W każdej kwestii możecie liczyć na naszą pomoc

Niewątpliwie naszym dodatkowym atutem jest w ofercie oprawy muzycznej ślubu w wykonaniu naszej wokalistki - Agnieszki Sztabnik-Baran ( oddzielne ogłoszenie, nagrania na portalu yb )

Poprawiny

2000 zł - 2500 zł

Gramy najczęściej 4-5 godz.

Opinie - Zespół Muzyczny ASTER

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Ok ponad 15 lat

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Muzyka na żywo od początku do końca wesela Oprawę wokalna ślubu Marsze przed domem panny młodej, przywitanie gości przed salą, prowadzenie oczepin, biesiada przy stołach.

Kontakt - Zespół Muzyczny ASTER

Zespół Muzyczny ASTER

Milewo Płońsk

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: