Zespół na Wesele "Happy - 7" Live Music Band

Paweł Pietraszek

Zespół na Wesele "Happy - 7" Live Music Band

Pokaż telefon

Fundamentem udanej imprezy jest dobra muzyka i miła atmosfera. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom powstał projekt rozrywkowy „Happy-7” Live Music Band. Pięcioro doświadczonych muzyków z pełnym zaangażowaniem i entuzjazmem zadba odpowiedni poziom konferansjersko-muzyczny waszej imprezy. Obsługujemy: wieczory integracyjne, imprezy firmowe, rodzinne bankiety, bale sylwestrowe, bale studniówkowe ale przede wszystkim zabawy weselne.

Gramy i śpiewamy 100% na żywo, bez podkładów i pół-playbacków. Niebanalny oraz wielopokoleniowy repertuar w różnych stylach muzycznych wykonywany przez żeński oraz męski wokal a także dobór różnych zabaw oraz konkursów weselnych spowodują że impreza będzie na doskonałym poziomie i na długo zapadnie w pamięci Was i waszych gości. W naszym repertuarze znajdziecie państwo popularne utwory polskie ale także największe hity muzyki światowej. Zarówno perełki muzyki festiwalowej, rockowe ballady, jak i porywające do tańca hity z gatunku disco i folk.

Profesjonalne przygotowanie strony konferansjerskiej powoduje, że wszystkie konkursy weselne, zabawy oczepinowe oraz toasty prowadzone są z dużą ilością dobrego humoru ale i odpowiednią klasą.

Z Oferty zespołu "Happy-7" Live Music Band warto skorzystać, przede wszystkim dlatego, że jesteśmy jednym z niewielu zespołów muzycznych, który działa na rynku w pełni legalnie (mamy otwartą działalność gospodarczą, wystawiamy faktury na nasze usługi).
Wysoka jakość naszych usług oraz rozsądna cena powoduje, że cieszymy się dobrą opinią w branży. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie z dbałością o detale co skutkuje tym, że impreza weselna przez nas prowadzona jest na doskonałym poziomie i na długo zapadnie w pamięci waszej i waszych gości.

„Happy-7” Live Music Band to gwarancja dobrej zabawy i udanej imprezy.
Działamy na terenie Polski południowej od Śląska po Podkarpacie, głownie jednak na terenie Małopolski, Kraków, Bielsko Biała, Nowy Targ, itd.

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

Z Oferty zespołu "Happy-7" Live Music Band warto skorzystać, przede wszystkim dlatego, że jesteśmy jednym z niewielu zespołów muzycznych, który działa na rynku w pełni legalnie (mamy otwartą działalność gospodarczą, wystawiamy faktury na nasze usługi). Przede wszystkim jednak jako zespół, gwarantujemy wspaniałą zabawę oraz dobre brzmienie muzyczne. Formacja "Happy-7" to połączenie energii, entuzjazmu, pasji i profesjonalizmu. Każdy z nas jest wykształconym muzykiem działającym w branży po kilkanaście lat co powoduje, że mamy olbrzymi bagaż doświadczeń, który wykorzystujemy ciągle w kolejnych zleceniach. Wysoka jakość naszych usług oraz rozsądna cena powoduje, że cieszymy się bardzo dobrą opinią w branży. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie z dbałością o detale co skutkuje tym, że imprezy weselne przez nas prowadzone są na doskonałym poziomie i na długo zapadają w pamięci waszej i waszych gości. „Happy-7” Live Music Band to gwarancja dobrej zabawy i udanej imprezy.
Nasza oferta wyróżnia się:
-dobrym brzmieniem zespołu,
-ciekawym nienachalnym prowadzeniem każdej imprezy,
-bogatym, wielopokoleniowym, repertuarem,
-indywidualnym podejściem do każdej pary młodej,
-wykonywaniem utworów w 100% na żywo, bez podkładów i playbacków,
-opiekujemy się klientem od momentu podpisania umowy (doradztwo) aż po ostatniego gościa wychodzącego z wesela,
-działamy tak, że to nie zespół ani tym bardziej wodzirej lecz Para Młoda jest gwiazdą weselnego przyjęcia
-jesteśmy nie tylko profesjonalnymi muzykami ,ale także wzajemnie się wspierającymi przyjaciółmi,
-mamy do siebie dużo dystansu, oraz zapas dobrego humoru,
-mamy za sobą kilkaset zadowolonych Par Młodych -działamy legalnie
Nasza podstawowa oferta zawiera oprawę konferansjersko-muzyczną za sali weselnej, prowadzenie oczepin oraz wszystkich konkursów i zabaw weselnych. Zapewniamy także muzykę w czasie przerw zespołu, która to jest odtwarzana z naszego nośnika .
Jeśli idzie o zakres godzin jaki obejmuje nasza usługa to trzeba powiedzieć, że oczywiście jesteśmy elastyczni i nie kończymy imprezy w momencie, gdy większość gości jest rozkręcona i ciągle chce się bawić. Biorąc jednak pod uwagę, że gramy i śpiewamy "na żywo" i jak wiadomo "materia ulega jednak zmęczeniu", można powiedzieć, że gramy do końca imprezy ;-) jednak zdroworozsądkowo max 5.00.

Poprawiny

Oczywiście posiadamy w swojej ofercie również obsługę Drugiego dnia imprezy weselnej czyli poprawin. Szczegóły zawsze ustalamy indywidualnie.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

W naszej pracy chyba najbardziej lubimy twórczość, to, że możemy być muzykami, że możemy spełniać się w tej roli. Kolejną rzeczą jest kontakt z ludźmi, dobra zabawa i poznawanie kolejnych fajnych ludzi. Najbardziej jednak lubimy czuć, że naszym zaangażowaniem dajemy gościom zadowolenie, radość i dobrą zabawę.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Każdy z nas muzykuje od najmłodszych lat. Każdy z nas przeszedł własną drogę prowadzącą, przez szkoły muzyczne i różnego rodzaju kursy muzyczne, aby dojść do swojego najlepszego poziomu. Jako zespół działamy już ponad piętnaście lat.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

z parami młodymi współpracujemy już ponad piętnaście lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Każdy z muzyków ma bardzo dobrej klasy instrument muzyczny do pasowany do jego indywidualnego stylu gry. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie nagłośnieniowym marki "Dynacord"

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta zawiera oprawę konferansjersko-muzyczną za sali weselnej, prowadzenie oczepin oraz wszystkich konkursów i zabaw weselnych. Zapewniamy także muzykę w czasie przerw zespołu, która to jest odtwarzana z naszego nośnika .

Jaki jest Twój styl?

Najlepiej odnajdujemy się prawdopodobnie w stylistyce rock - pop - disco.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu. Przepisem na udana imprezę to: -dobre nastawienie Pary Młodej, -pozytywne nastawienie gości weselnych, -profesjonalne nastawienie zespołu, zalać to wszystko dobrą muzyką i okrasić szczyptą dobrego humoru...

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Najbardziej zapadają w pamięć te wesela, na których goście byli najbardziej zadowoleni, te na których pojawiają się oklaski dla zespołu i takie po których znajomości z nowożeńcami zostają na lata.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najlepiej współpracuje nam się z osobami otwartymi, pogodnymi i ufającymi naszemu doświadczeniu.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Z Oferty zespołu "Happy-7" Live Music Band warto skorzystać, przede wszystkim dlatego, że jesteśmy jednym z niewielu zespołów muzycznych, który działa na rynku w pełni legalnie (mamy otwartą działalność gospodarczą, wystawiamy faktury na nasze usługi). Przede wszystkim jednak jako zespół, gwarantujemy wspaniałą zabawę oraz dobre brzmienie muzyczne. Formacja "Happy-7" to połączenie energii, entuzjazmu, pasji i profesjonalizmu. Każdy z nas jest wykształconym muzykiem działającym w branży po kilkanaście lat co powoduje, że mamy olbrzymi bagaż doświadczeń, który wykorzystujemy ciągle w kolejnych zleceniach. Wysoka jakość naszych usług oraz rozsądna cena powoduje, że cieszymy się bardzo dobrą opinią w branży. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie z dbałością o detale co skutkuje tym, że imprezy weselne przez nas prowadzone są na doskonałym poziomie i na długo zapadają w pamięci waszej i waszych gości. „Happy-7” Live Music Band to gwarancja dobrej zabawy

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasza oferta wyróżnia się: -dobrym brzmieniem zespołu, -ciekawym nienachalnym prowadzeniem każdej imprezy, -bogatym, wielopokoleniowym, repertuarem, -indywidualnym podejściem do każdej pary młodej, -wykonywaniem utworów w 100% na żywo, bez podkładów i playbacków, -opiekujemy się klientem od momentu podpisania umowy (doradztwo) aż po ostatniego gościa wychodzącego z wesela, -działamy tak, że to nie zespół ani tym bardziej wodzirej lecz Para Młoda jest gwiazdą weselnego przyjęcia -jesteśmy nie tylko profesjonalnymi muzykami ,ale także wzajemnie się wspierającymi przyjaciółmi, -mamy do siebie dużo dystansu, oraz zapas dobrego humoru, -mamy za sobą kilkaset zadowolonych Par Młodych -działamy legalnie

Kontakt

Zespół na Wesele "Happy - 7" Live Music Band

facebook website instagram youtube

34-063 Kraków

68 km od Tarnowa

41 km od Maków Podhalański

70 km od Bielsko-Białej

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: