Zespół PRESTIGE Inowrocław

Maciej Leszczyński 502-675-620

Zespół PRESTIGE Inowrocław

Pokaż telefon

Czteroosobowy zespół muzyczny z Inowrocławia (kujawsko-pomorskie) na wesela, studniówki, imprezy okolicznościowe i bale.

Wokale, instrumenty klawiszowe, gitary (klasyczna, akustyczna, basowa) ukulele i akordeon.

Jesteśmy rodzinnym zespołem z dużym doświadczeniem scenicznym. Na imprezach, które uświetniamy naszymi wykonaniami, prezentujemy światowe i polskie covery. Wszyscy członkowie zespołu przez lata z powodzeniem występowali na wielu estradach i w różnych projektach muzycznych. Naszymi atutami są świetnie brzmiące, zgrane wokale, wszechstronność i spełnianie potrzeb Klientów o najróżnorodniejszych gustach.
Wszystko to sprawia, że jesteśmy chętnie zapraszani na różnego rodzaju uroczystości, zarówno większe plenerowe, jak również małe i średnie imprezy dla firm, czy osób prywatnych (uroczystości weselne, jubileuszowe).
Dysponujemy własnym nagłośnieniem, oświetleniem i transportem. Prowadzimy atrakcyjną konferansjerkę i wesołe zabawy.
Nasze występy zawsze spotykają się z pozytywnym przyjęciem; doceniono nas wielokrotnie, poprzez udzielanie rekomendacji i szeroki marketing szeptany. Uważamy, ze niewątpliwy wpływ na jakość usług świadczonych przez nas ma to, iż jesteśmy zgraną ekipą, którą łączy nie tylko wspólne muzykowanie, ale i więzy krwi.

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Polskie

Pop

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

4000 zł - 4500 zł

Proponujemy oprawę muzyczną:

* WESEL
* BANKIETÓW
* DANCINGÓW
* BALÓW SYLWESTROWYCH, STUDNIÓWEK
* IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH I PLENEROWYCH

Nasze umiejętności muzyczne pozwalają nam grać i śpiewać na żywo, natomiast wysokiej klasy instrumentarium przekłada się na świetne brzmienie zespołu.

Bogaty repertuar - proponujemy swoim Klientom utwory znanych i lubianych artystów scen polskich i zagranicznych. Repertuar jest stale poszerzany o nowe piosenki; jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie.

Długie sety muzyczne - podczas każdego występu dajemy z siebie wszystko. Sety muzyczne zawierają 6-8 utworów i są tak konstruowane, aby "wyciągnąć" do tańca ludzi każdego wieku, płci i pochodzenia :)


Biesiada akustyczna - na życzenie organizujemy w trakcie imprezy wspólne śpiewanie przy akompaniamencie akordeonu. Każdy może popisać się swoimi umiejętnościami wokalnymi śpiewając razem z wielkim weselnym chórem "Hej sokoły" i inne biesiadne przeboje :)

Poprawiny

1300 zł - 1500 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Widok uśmiechniętej Pary Młodej i ich gości. Uwielbiamy być częścią jednej z najpiękniejszych chwil w życiu Nowożeńców! :)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Ponad dwadzieścia lat wstecz życie samo się potoczyło w tym kierunku. Po prostu tak miało być. Takie przeznaczenie :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od 1995 r.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Nagłośnienie firmy RCF, MIKSER DYNACORD, rampa oświetleniowa 4,5 m.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Wesele - noc pełna pięknych chwil... pierwszy taniec Pary Młodej, zawsze wzruszające podziękowanie dla Rodziców, zabawne oczepiny, biesiada, widowiskowy tort... Chyba nie jesteśmy w stanie wybrać tego jednego momentu... :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wg życzenia Pary Młodej :)

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Dojazd, nagłośnienie, oświetlenie, prowadzenie imprezy weselnej, oczepiny, biesiada przy stołach.

Jaki jest Twój styl?

Sala zawsze jest pełna gości z różnymi oczekiwaniami. Zależy nam, żeby dla każdego było coś miłego. Naszym zadaniem jest porwać do tańca wszystkich! Dlatego my, jako zespół nie możemy zamknąć się w jednym stylu.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Trzeba przyznać, że wszyscy są po prostu fajni :) :) :) ...mówią, że fajny fajnego lubi ;)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Nie mamy takiego szablonu. Po tylu latach pracy już wiemy, że do każdego wesela trzeba podchodzić indywidualnie. Każda impreza jest wyjątkowa. Każdy ma innych gości i inne oczekiwania. Jesteśmy tutaj po to, aby spełniać nie swoje marzenia, tylko Pary Młodej. To właśnie Oni są w tym dniu najważniejsi!

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Oczywiście! Często mamy przyjemność spotykać się z "naszymi Parami Młodymi" (już w roli gości 🙂 ) na innych weselach i zawsze nasze rozmowy są pełne miłych wspomnień. To nas uskrzydla, ta świadomość że nadal jesteśmy w ich pamięci.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Nie ukrywamy, że z takimi, którzy wierzą w nasze doświadczenie i ufają nam w kwestii prowadzenia wesela, czy doborze repertuaru.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Po pierwszym bloku muzycznym Para Młoda przyszła do naszego stolika i powiedziała zdania które były jak miód na nasze serce: "Cieszymy się, że jesteście z nami. W momencie podpisania z Wami umowy mieliśmy o połowę weselnego stresu mniej! Cudownie też, że jesteście rodziną." Pozdrawiamy Anię i Krzysia :) Pamiętamy Was do dzisiaj mimo, że minęło już dobre 7 lat od tego wesela. Poza takimi wzruszającymi momentami jest mnóstwo zabawnych sytuacji, które można by było złożyć w książkę :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

- Jaką muzykę gracie? - Każdą. W zespole mamy cztery śpiewające osoby. Każdy czuje się dobrze w innym repertuarze co sprawia, że staje się on szeroki. Nie zmęczycie się jednym głosem śpiewającym przez całą noc! Różnorodność zapewniona :) ! Drugie pytanie : Ile można zjechać z ceny ? :) Po odpowiedź proszę dzwonić :)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Ta profesja nie wzięła się znikąd... To kwestia dobrych genów :) Nasz zespół to Maciej, jego córka, siostra i szwagier. Wszystko w rodzinie :)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Myślę, że zaufanie.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Cztery wokale, które potrafią ubarwić każdą piosenkę.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Badania amerykańskich naukowców potwierdziły, że 100 % zadowolonych klientów jest najlepszym dowodem na to, że warto postawić na Zespół Prestige z Inowrocławia! :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Różnorodnością i otwartością!

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Weź nie pytaj... :)

Wolne terminy

Kontakt

Zespół PRESTIGE Inowrocław

facebook youtube website

Inowrocław

101 km od Poznania

Inspiracje ślubne

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: