Zespół Fiesta
Zespół Fiesta Lublin
(24)
Zobacz profil
MaxDance DJ Luca - Wodzirej Alvaro
MaxDance DJ Luca - Wodzirej Alvaro Warszawa
(37)
Zobacz profil
DJ WODZIREJ MARINUS
DJ WODZIREJ MARINUS Węgrów
(22)
Zobacz profil
Zespół muzyczny Timanti - Ciężki dym z fontannami. Zwrot zadatku!
Zespół muzyczny Timanti - Ciężki dym z fontannami. Zwrot zadatku! Nałęczów
(17)
Zobacz profil
Zespół RES

Robert Wiśniewski

Zespół RES

Jako pięcioosobowa grupa przyjaciół tworzymy zespół muzyczny RES – z łaciny „wydarzenie”. Jesteśmy osobami odpowiedzialnymi, a wybierając nazwę zespołu kierowaliśmy się przeświadczeniem, że każda uroczystość, w której będziemy uczestniczyć jest ważnym wydarzeniem w życiu naszych Zleceniodawców. Utwory, które gramy bardzo podobają się gościom weselnym, ale także sprawdzą się na innych imprezach - balach sylwestrowych, balach karnawałowych, imprezach firmowych, studniówkach oraz na uroczystościach rodzinnych. Dysponując własnym transportem z doświadczonym kierowcą oraz zamiłowaniem do podróżowania możemy dotrzeć w każdy zakątek kraju, dlatego jeżeli chcieliby Państwo zaprosić nas na Waszą uroczystość gdzieś w Polsce prosimy nie zastanawiajcie się tylko piszcie lub dzwońcie.

3500 zł - 4500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

4000 zł - 5500 zł

Wszystkie szczegóły do uzgodnienia

Poprawiny

1000 zł - 1500 zł

Wszystkie szczegóły do uzgodnienia

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

1. Wspólna gra z zespołem - Przyjaciółmi 2. Ciągłe poznawanie nowych ludzi, nowych miejsc 3. Możliwość ciągłego doskonalenia się - nowy repertuar, nowe wyzwania, nietypowe zlecenia.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

To długa historia. Najpierw w szkole podstawowej zaczęliśmy się uczyć gry na instrumentach, założyliśmy zespół. Graliśmy na uroczystościach szkolnych i w domu kultury. Następnie przyszedł czas na zabawy i dyskoteki, imprezy i wesela u znajomych, a później samo się potoczyło i trwa do dziś.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z parami młodymi współpracujemy od ponad 15 lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracujemy głównie na sprzęcie: Roland - klawisze, perkusja, Yamaha - gitara basowa Ibanez - gitary solowe, JBL, Behringer - nagłośnienie

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Przed weselem gdy wiemy, że wszystko jest przygotowane perfekt. W trakcie wesela gdy widzimy, że wszystko gra. Po zakończeniu wesela gdy podziękowaniom i uściskom nie ma końca (z obu stron).

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

"Szczęśliwi czasu nie liczą" ale realizacja zlecenia od Pary Młodej zaczyna się dużo wcześniej niż w dniu wesela. Ważne jest dla nas pierwsze spotkanie (i kolejne także), podczas którego możemy przede wszystkim poznać młoda parę i dać się poznać, ustalenie szczegółów, oczekiwań i preferencji muzycznych. W dniu wesela nasz dzień zaczyna się dość wcześnie, trzeba przygotować sprzęt, gadżety, oświetlenie, nastroić instrumenty i jeszcze raz wszystko sprawdzić. Później błogosławieństwo w domu Panny Młodej, a po ślubie zabawa do białego rana.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa oferta zawiera: 1. Dojazd 2. Akompaniament przy Błogosławieństwie w domu Panny Młodej 3. Oprawę muzyczną wesela 4. Konferansjerkę i prowadzenie zabaw dla gości w czasie wesela 5. Biesiada przy stołach 5. Oczepiny NO I WSPANIAŁĄ ZABAWĘ!

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Chyba najlepiej mogę to określić: rozważni i romantyczni.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Trudne pytanie. Wszystkie do tej pory były takie, że wspominamy je z łezką w oku. Może jeszcze ... nie graliśmy na statku?

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Inaczej. Mamy w pamięci prawie wszystkie imprezy i jak się spotykamy żeby posiedzieć, porozmawiać to często wspominamy imprezy, ludzi, sytuacje ...

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z osobami konkretnymi, z którymi z góry ustalamy wszystkie szczegóły i obie strony trzymają się planu, chociaż wiemy że to czasami nie łatwe i trzeba być przygotowanym na niespodzianki.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Ze względu na nasze zaangażowanie w grę i obsługę wesela. Duży nacisk na jakość brzmienia podczas gry na żywo. Dążenie do spełnienie wszystkich próśb naszych zleceniodawców oraz jasne zasady współpracy.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

W mnogości ofert trzeba się czymś wyróżniać. Patrząc na Pary Młode dla których zagraliśmy są to różne ich odczucia. Dla jednych jest ważne to, że mamy odpowiedni repertuar, przekrojowy i zaspokajający gusta gości w każdym wieku. Inni chcą, żeby wykonywana muzyka była na żywo, albo żeby było dużo zabaw integracyjnych. Ktoś bawił się na weselu obsługiwanym przez nas i chce takiej samej zabawy na swoim weselu. A My możemy to wszystko zapewnić.

Kontakt

Zespół RES

21-040 Świdnik

95 km od Białej Podlaskiej

76 km od Biłgoraja

55 km od Chełma

12 km od Lublina

Polecani z kategorii zespoły weselne

NAVIS - zespół muzyczny
NAVIS - zespół muzyczny Lublin
(11)
Zobacz profil
DJ FreshMaker - Pan prowadzący inny niż wszyscy
DJ FreshMaker - Pan prowadzący inny niż wszyscy Fajsławice
(4)
Zobacz profil
Zespół Muzyczny Cash
Zespół Muzyczny Cash Puławy
(1)
Zobacz profil
Zespół weselny-MEDIUM
Zespół weselny-MEDIUM Radzyń Podlaski
(2)
Zobacz profil

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Świdnik: