Zespół Drim

Dawid Bara

Zespół Drim

Jasnogórska 11, Gliwice

(4)

O nas

Muzyka jest naszą życiową pasją dlatego dzielenie się nią sprawia nam ogromną przyjemność. To, co nas wyróżnia to przede wszystkim profesjonalizm i duże doświadczenie w branży muzycznej. Nasze występy to niezapomniane i pełne energii show. Zajmujemy się oprawą muzyczną wszelkich imprez okolicznościowych takich jak wesela, studniówki, bale oraz różnego rodzaju zabawy. Posiadamy bardzo szeroki repertuar począwszy od utworów minionych lat jak i nowości z list przebojów, dzięki czemu jesteśmy przygotowani na każde Wasze życzenie. Gramy nie tylko na terenie śląska, możemy dotrzeć do każdego miejsca w Polsce i nie tylko. Prowadzimy imprezy w języku polskim ale także w razie konieczności angielskim oraz niemieckim. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu imprez dla gości z zagranicy.

Potrafimy zagrać dla każdego. Zadowolimy zarówno młodzież, jak i osoby w kwiecie wieku. Muzyka lat 60′, 70′ takich wykonawców jak: The Beatles, Shakin Stevens, Elvis Pres

Oferta - Zespół Drim

Oprawa muzyczna wesela

W opcjach dodatkowych możecie zamówić wyjątkową ozdobę świetlną. Napis LOVE już do Waszej dyspozycji.

Opinie - Zespół Drim

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

avatar

Daria L

Cudowni z mnóstwem energii rozruszają każdego!! Uwielbiam i gorąco polecam tych przystojnych Panów!! Śpiew, ruchy, wykonanie i pomysłowość to gwarantowane udane wesele!

2 lata temu

J

Ja

super

4 lata temu

K

Kamil

Jestem fotografem byłem nie raz z chłopakami na weselu. Są jednym z najlepszych zespołów jakie znam. Co do jakości muzyki powinno być więcej gwiazdek niż 5 ale niestety nie można dać więcej :)

7 lat temu

JL

Jakub L

Oprawa muzyczna Naszego wesela była na najwyższym poziomie, wszyscy bawili się doskonale, chłopaki bardzo sympatyczni, rozrywkowi i przy tym wszystkim profesjonaliści w każdym calu. Polecamy z czystym sumieniem :)

7 lat temu

Kontakt - Zespół Drim

Zespół Drim

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Jasnogórska 11 44-100 Gliwice

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: