Stachursky Production
Stachursky Production Katowice
Zobacz profil
Barboss Cocktail Bar
Barboss Cocktail Bar Wrocław
Zobacz profil
Galitsyna Art Group - Love Story Malowane Piaskiem na Żywo!
Galitsyna Art Group - Love Story Malowane Piaskiem na Żywo! Gdańsk
(1)
Zobacz profil
Galitsyna Art Group - Love Story Malowane Piaskiem na Żywo!
Galitsyna Art Group - Love Story Malowane Piaskiem na Żywo! Wrocław
Zobacz profil

Aleksander Krajewski

Iluzjonista Aleksander Krajewski

O nas

Ślub i wesele to najpiękniejszy, ale również najbardziej wymagający dzień w Waszym życiu!!!

Zapewnienie niezapomnianego ślubu może być trudne, szczególnie, że niektórzy z Twoich gości prawdopodobnie będą doświadczonymi gośćmi weselnymi. Tradycyjny ślub często przebiega według podobnego schematu, który może pozostawiać niewiele do zmiany, ale jedną z rzeczy nad którymi macie całkowitą kontrole, jest rozrywka.
Wynajęcie iluzjonisty weselnego doda radości, wyjątkowości i klasy Waszemu ślubowi.
A co najważniejsze sprawi, że Wasz wielki dzień będzie tak samo niezapomniany dla gości, jak i dla Was samych.

Tygodnie a nawet miesiące przygotowań potrafią spędzać sen z powiek.
Dylematy prostsze i te trudniejsze; decyzje pomiędzy kuchnią polską a włoską, między zespołem a DJ-em i pomiędzy małym kameralnym weselem dla najbliższych a weselem dla całej rodziny. To pewnie tylko kilka z decyzji i rzeczy które musicie załatwić przed tak ważnym dla Was dniem.
Chciałbym Wam pomóc w organizacji tego dnia chociaż w małym stopniu i zapewnić niesamowitą i angażującą atrakcje dla Was i Waszych gości.

Jestem nowoczesnym iluzjonistą, oferującym 30 minutowy, interaktywny i bardzo wizualny program sceniczny, który pozostawi specjalne wspomnienie w pamięci każdego z Waszych gości! Od czytania w myślach, po znikające monety i zmienianie przedmiotów na twoich oczach, będzie on zachwycał i zadziwiał twoich gości. Na wesela przygotowałem również specjalny efekt z obrączką Panny młodej!!!

Dodatkowo wykonuje również pokazy iluzji z bliska. W trakcie tego pokazu chodzę pomiędzy stolikami i prezentuje iluzje w mniejszych, kilkuosobowych grupach. Znikające monety, tricki z kartami czy pojawienie lizaków dla najmłodszych gości wesela to zaledwie niewielka część efektów, które będziecie mogli podziwiać. Jednak wynajmując mnie na wesele ten pokaz otrzymacie całkowicie ZA DARMO!!!

Serdecznie zapraszam do współpracy!! Zadzwońcie i zapytajcie o wolny termin!!!

Oferta - Iluzjonista Aleksander Krajewski

Pokaz

Dodaj odrobinę magii do uroczystości weselnej i spraw, aby Twoi goście rozmawiali o niej przez wiele lat. Moje show nada niepowtarzalny charakter wydarzeniom takim jak: wesela, festyny, eventy firmowe czy imprezy okolicznościowe.

Cały pokaz składa się z dwóch części:
Pierwsza to stand-up show podczas którego wszyscy goście biorą czynny udział w pokazie. Efekty zaprezentowane przez iluzjonistę uzupełniają się nawzajem tworząc niepowtarzalną magiczną atmosferę. Komedia połączona z magią stanowi połączenie które zapamiętacie na bardzo długo. W tej części pokazu będziecie mieli okazje zobaczyć efekt skomponowany specjalnie na wesela z obrączką panny młodej!!!!
Druga część to iluzja z bliska , która dzieje się tuż przed waszymi oczami, a w wielu przypadkach w waszych rękach. Pokaz zawiera iluzje z przedmiotami codziennego użytku, takimi jak karty, monety, portfele, telefony czy pożyczone od Was pierścionki. Jest to idealny „lodołamacz” na każdą imprezę.

Dlaczego ja?
Zamawiając mnie, nie musicie się o nic martwić. Zawsze dopilnowuje terminu, prezentuje wysoki poziom artystyczny i gwarantuje satysfakcje z realizowanych pokazów, więc możesz po prostu usiąść i cieszyć się show!

Nie ma znaczenia, czy organizujesz wielkie wydarzenie firmowe, czy małe rodzinne spotkanie!

Chcesz aby Twoje wydarzenie na długo pozostało w pamięci gości? Zadzwoń do mnie i spytaj o wolne terminy!!!

Opinie - Iluzjonista Aleksander Krajewski

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - Iluzjonista Aleksander Krajewski

Iluzjonista Aleksander Krajewski

Opole

Polecani z kategorii atrakcje na wesele

Teatr Ognia Mantikora
Teatr Ognia Mantikora Opole
(1)
Zobacz profil
Animacje NA OKRĄGŁO
Animacje NA OKRĄGŁO Świebodzice
Zobacz profil
Cocktail Makers
Cocktail Makers Opole
Zobacz profil
KoktajlBar
KoktajlBar Wrocław
Zobacz profil

Zobacz atrakcje na wesele w Twoim województwie: