Atrakcje na wesele wedding.pl

Atrakcje na wesele Gliwice

Liczba ofert: 9

Liczba ofert: 9

Atrakcje na wesele Stachursky Production

Stachursky Production

Atrakcje na wesele - dojeżdzam do: Gliwice

 • Pokaz
8000 zł Ceny od
4 zdjęcia Ilość zdjęć
PREMIUM
Atrakcje na wesele Dance4you Fitness Club Będzin

Dance4you Fitness Club Będzin

Atrakcje na wesele - dojeżdzam do: Gliwice

Szkoła tańca Animator dla dzieci

 • Nauka tańca
 • Animator dla dzieci
 • Pokaz
 • Oświetlenie dekoracyjne
 • Taniec z ogniem
60 zł Ceny od
10 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM
Atrakcje na wesele Barmix u Metyków

Barmix u Metyków

Atrakcje na wesele: Gliwice

Barman na wesele

(3)
 • Mobilny bar
 • Obsługa barmańska

Terminy last minute!

22.06.2024 29.06.2024 + 24
999 zł Ceny od
22 zdjęcia Ilość zdjęć
Atrakcje na wesele HappyEvent24 - atrakcje na imprezę

HappyEvent24 - atrakcje na imprezę

Atrakcje na wesele: Gliwice

Barman na wesele Fontanny

 • Drink Bar
 • Mobilny bar
 • Obsługa barmańska
 • Fontanna alkoholowa
 • Fontanna czekoladowa
16 zdjęć Ilość zdjęć
Atrakcje na wesele Color Bar

Color Bar

Atrakcje na wesele: Gliwice

Barman na wesele Fontanny

 • Fontanna alkoholowa
 • Mobilny bar
 • Obsługa barmańska
 • Pokaz barmański
 • Drink Bar
6 zdjęć Ilość zdjęć
Atrakcje na wesele Manufaktura Cocktaili

Manufaktura Cocktaili

Atrakcje na wesele: Gliwice

Barman na wesele

 • Obsługa barmańska
8 zdjęć Ilość zdjęć
Atrakcje na wesele Sebalon

Sebalon

Atrakcje na wesele: Gliwice

100 zł Ceny od
18 zdjęć Ilość zdjęć
Atrakcje na wesele Chill-in

Chill-in

Atrakcje na wesele: Gliwice

Fontanny Candy bar

(2)
6 zdjęć Ilość zdjęć
Atrakcje na wesele Czerwony Dywan Happyevent 24

Czerwony Dywan Happyevent 24

Atrakcje na wesele: Gliwice

3 zdjęcia Ilość zdjęć

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Atrakcje na wesele. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Atrakcje na wesele Gliwice - odpowiedzi na najczęstsze pytania!

Aktualne trendy weselne wskazują, że dzisiaj już nie wystarczy podjąć gości smacznym menu czy zachwycić wystrojem sali. Pary młode chcą dać uczestnikom swojego wesela niepowtarzalne doświadczenia, które zapamiętają na zawsze. Zainteresowanie atrakcjami rośnie z sezonu na sezon. W ciągu ostatnich 3 lat pięciokrotnie wzrosła liczba ofert z atrakcjami ślubnymi, a liczba wyszukiwań w Google niektórych (np. fontanna czekolada czy ciężki dym) – wzrosła niemal o 100 proc.

Pod pojęciem „atrakcje weselne” kryją się bardzo różnorodne urozmaicenia przyjęcia, które należy dopasować do stylu wesela, rodzaju i wieku gości, a zwłaszcza budżetu ślubnego. To także kwestia interpretacji i opinii. Dla jednych par wiejski stół będzie atrakcją, dla innych standardem, dla niektórych fotobudka to nadal świetna zabawa, dla innych już przeżytek.

 • Czym zaskoczyć gości weselnych?

  Tak naprawdę zaskoczyć gości weselnych można jedynie tym, czego jeszcze nie mieli okazję doświadczyć. Trudno więc dzisiaj o niespodzianki, które żaden z gości nie widział i w drugą stronę – zawsze znajdzie się osoba, która z konkretną propozycją spotyka się pierwszy raz. Aby jednak na większości gości zrobić wrażenie, należy zrobić rekonesans, na jakie wesela dotychczas chodzili Wasi goście i czego jeszcze nie mieli okazji spróbować. Z pomocą przychodzą również najnowsze trendy, które warto śledzić na blogach ślubnych, takich jak  Lovestory by Wedding.pl . W obecnym sezonie gości weselnych urzekną  artystyczne pokazy , np. iluzji, komiczny, akrobacji, tańca, ognia, laserów, baniek mydlanych czy malowania piaskiem. Może to być strzał w 10., ponieważ według raportu ślubnego Wedding.pl, takie show wybiera jedynie 3 proc. narzeczonych. Wciąż niewiele osób, bo co piąta para, decyduje się na wynajęcie barmana, dlatego też pokaz barmański, fontanna alkoholowa, prosecco van lub bar z egzotycznymi drinkami może się okazać oryginalną atrakcją Waszego wesela. Jeżeli nie stacja z napojami, to może sekcje z jedzeniem. Takie tematyczne, dopasowane do stylu przyjęcia, będą doskonałym urozmaiceniem menu głównego. Przykładowe style i pasujące do nich bufety: amerykański – food truck z burgerami i hot-dogami, hiszpański – paella live cooking, azjatycki –  suhi bar , włoski – pizza bar. Więcej pomysłów w artykule:  Atrakcje na Wesele 🥳 61 sposobów na NIEZAPOMNIANE wesele!.

 • Atrakcje na wesele Gliwice - co wybrać dla dzieci

  Atrakcje weselne dla dzieci mogą być takie same jak dla dorosłych lub specjalnie dopasowane do zainteresowań najmłodszych gości. Organizacją zabaw dla pociech może się zająć  animator , który często proponuje takie rozrywki, jak: malowanie twarzy, skręcanie balonów, kąciki plastyczny czy przebieranki. Można również wynająć artystę, który stworzy dedykowane dzieciom show, np. klauna czy mima. Frajdą dla maluchów będą również dmuchane place zabawkolorowe stacje z przekąskami oraz foto- czy gifbudka. Wybierając konkretne oferty, należy pamiętać, by atrakcje dla dzieci na wesele były dobrane do ich wieku, ilości i płci.

 • Atrakcje ślubne przed kościołem – jakie wybrać?

  Zanim zdecydujecie, jakie atrakcje ślubne przed kościołem Was interesują, zapytajcie kościelnego o pozwolenie. Zdarza się, że niektóre opcje są zabronione lub wymagają dodatkowych opłat, np. za sprzątanie. Do takich mogą należeć sypanie ryżem, płatkami kwiatów, konfetti czy monetami. Pytać na pewno nie będzie trzeba o puszczanie baniek mydlanychwypuszczanie gołębi lub motyli. Wśród bardziej tradycyjnych, ale jednocześnie efektownych atrakcji, mogą się znaleźć koncert skrzypcowy lub występ chóru.