Stachursky Production
Stachursky Production Warszawa
Zobacz profil
Magicznie Romantycznie - Muzyka, Iluzja, Inne Atrakcje
Magicznie Romantycznie - Muzyka, Iluzja, Inne Atrakcje Poznań
(5)
Zobacz profil
Prosecco Van - wasze zdrowie
Prosecco Van - wasze zdrowie Łódź
Zobacz profil
Piotr ELVIS Bugzel & HEART HEAT
Piotr ELVIS Bugzel & HEART HEAT Poznań
Zobacz profil
Lodowi Ratownicy

Michał Horbaczewski

Lodowi Ratownicy

(6)

O nas

Lodowi Ratownicy to firma zajmująca się na codzień sprzedażą pysznych lodów naturalnych z pięknych malinowych riksz.

Jeśli chodzi o lody z rikszy na weselach to jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która rozpoczęła takową działalność. Posiadamy 3-letnie doświadczenie w obsłudze wesel jak i innych imprez okolicznościowych. Oprócz powyżej wspomnianych rowerków, zapewniamy ogromną dawkę pozytywnej energii, z którą naładowani przyjeżdżamy pod wskazany adres.

PRZEDZIAŁ CENOWY

1000 zł - 3000 zł

Oferta - Lodowi Ratownicy

Oświetlenie dekoracyjne

W celu ustalenia szczegółów, zapraszam do kontaktu

Opinie - Lodowi Ratownicy

5

6 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

PA

Patrycja A

Lodowi Ratownicy to przepyszne lody, które zostały docenione zarówno przez najmłodszych jak i dorosłych uczestników Naszego wesela. Zdecydowaliśmy się na lody alkoholowe w dzień wesela i coś bardziej mlecznego i sorbety w poprawiny co było świetnym wyborem. Nasi goście byli zachwyceni, z czystym sumieniem polecamy ❤️ Kontakt i cała realizacja na najwyższym poziomie ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

4 lata temu

AC

Agnieszka C

Pan Michał jest niesamowicie profesjonalną i pełną zapału osobą! Odpowiedzi na wszelkie pytania, przykładowa umowa, pełna oferta i wymiana maili expresowa. Na samym weselu lody stały się hitem! Profesjonalizm Pana Michała najlepiej oddała sytuacja kryzysowa w postaci uszkodzonego samochodu w drodze na nasze wesele. Wiedział, że nie dotrze na czas, poinformował nas o tym odpowiednio wcześnie i tak... wiem, że robił wszystko, aby dotrzeć do nas jak najszybciej. Pan Michał był bardziej przejęty tą sytuacją od nas, ale świadczy to o zaangażowaniu w swoją pracę. Podsumowując, z ręka na sercu mogę polecić Lodowych Ratowników, ponieważ poza pełnym profesjonalizmem, lody były po prostu przepyszne!

4 lata temu

MJ

Monika J

Przepyszne lody, goście byli zachwyceni taka atrakcja na ślubie :) Pan bardzo sympatyczny i punktualny. Bezproblemowa komunikacja, z całego serca polecam!

5 lat temu

AK

Aleksandra K

Jesteśmy ogromnie wdzięczni Lodowym Ratownikom za prace jaka wykonali na naszym weselu. Lody były pyszne ( chyba najlepsze jakie do tej pory jedliśmy ! ???). Warto tez wspomnieć o obsłudze-pan Michał-wesoły,uśmiechnięty młody człowiek z pasja do swojej pracy. Jesli chcecie miec niebanalna atrakcje i zadowolonych gości weselnych to Lodowi Ratownicy Wam to zapewnia ?????

5 lat temu

MD

Marysia D

Od pomysłu do jego realizacji upłynęło 48h. Nawet w takiej sytuacji, wszystko może udać się perfekcyjnie. Lodowi Ratownicy dostarczyli lody na zakończenie roku szkolnego dla 100 dzieci. Klient trudny, wymagający?, ale bardzo zadowolony. Warto wspomnieć, że Pan Michał odnalazł się bardzo dobrze w konwersacji z nastolatkami?, bo to dla nich była ta niespodzianka. Serdecznie polecam ?

4 lata temu

Źródło: Facebook

AK

Aleksandra K

Cudowna atrakcja na wesele ! Mimo, ze u nas nie było upału to kolejka po lody z każda chwila coraz dłuższa ??? juz sie bałam, ze nie bedzie mi dane spróbować bo wszystko wyjedzą przede mną ! Na szczęście jako Panna Młoda mogłam zostać obsłużona bez kolejki ??? cudowni ! Lody przepyszne ? wraz z mężem polecamy serdecznie !

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 3 lat (4 sezony).

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Generalnie rzecz ujmując moja oferta w ogóle nie jest skomplikowana. Każdy z możliwych wariantów różni się tylko ilością porcji przypadających na jednego gościa. Pozostałe kwestie takie jak zabójczy uśmiech obsługi czy dodatkowe dekoracje są w cenie :)

Kontakt - Lodowi Ratownicy

Lodowi Ratownicy

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Warszawa

Polecani z kategorii atrakcje na wesele

Galitsyna Art Group - Love Story Malowane Piaskiem na Żywo!
Galitsyna Art Group - Love Story Malowane Piaskiem na Żywo! Warszawa
Zobacz profil
Barmans Flair Team-pokaz barmański, barman na wesele
Barmans Flair Team-pokaz barmański, barman na wesele Łódź
(4)
Zobacz profil
Iluzjonista Vasili Trunov
Iluzjonista Vasili Trunov Warszawa
Zobacz profil
Sebastian Szewc - Pierwszy Taniec
Sebastian Szewc - Pierwszy Taniec Warszawa
Zobacz profil

Zobacz atrakcje na wesele w Twoim województwie: