Express Weselny - Gazeta Weselna

Renata Kluczna tel.

Express Weselny - Gazeta Weselna

Nowowiejskiego 6 lok. 16, Częstochowa

O nas

NOWOŚĆ!!! ABSOLUTNY HIT!
Tylko prezent, w którym występują – prócz Pary Młodej – także goście weselni, zostanie przez nich doceniony. „Byłam na weselu, na którym rozdawano płyty wideo o tym, jak Państwo Młodzi się poznali. Po przyjściu do domu płytę wyrzuciłam, bo skoro już bawiłam się na weselu, to po co mi znać szczegółami znajomości, zwłaszcza że o mnie nie było ani słowa.” Tak samo jest z innymi prezentami. Czekoladkę - zjesz, alkohol – wypijesz, świeczkę – wypalisz, mydełko – wymydlisz... Nikt nie będzie pamiętał, co było prezentem od Pary Młodej.
TEGO JESZCZE NIE BYŁO!
Skoro już wydajesz pieniądze, to ofiaruj swoim gościom coś, co nie tylko chętnie przyjmą, ale będą mieć z Twojego wesela prawdziwą pamiątkę, którą zachowają w archiwach na wiele lat.
EXPRESS WESELNY–GAZETA WESELNA to prawdziwa gazeta stworzona specjalnie dla Was, całkowicie spersonalizowana. Nikt, nigdy nie będzie miał takiego samego prezentu. Już pierwsza strona gazety różni się od tej, którą będą mieli inni Młodzi. Cała gazeta jest poświęcona tylko Wam i Waszym gościom.
O TWOJEJ GAZECIE BĘDĄ MÓWIĆ WSZYSCY, A WESELE BĘDZIE NA USTACH WIELU!
Gazeta zawiera:
- ekskluzywny wywiad z Młodą Parą;
- wypowiedzi: „Para Młodych oczami Gości”;
- fotoreportaże: dzieciństwo Pary Młodej;
- prezentację rodziny i znajomych Młodych;
- horoskop dla Małżonków i krzyżówkę weselną;
- i wiele oryginalnych tekstów dziennikarskich, na potrzeby konkretnego wydania gazety, stworzonych przez zawodowych dziennikarzy, zatrudnionych w redakcjach.
Express Weselny może zamówić Para Młoda, ale też rodzina (rodzice) lub znajomi, będzie to niespodzianka i prezent dla Młodych oraz gości. Druk jest drukiem gazetowym (papier gazetowy, duży format, min. 8 stron), w pełnym kolorze. Gazetę wykonuje redakcja, która na co dzień produkuje tygodnik i kwartalnik. Realizacja - 3 miesiące przed weselem.
SZUKASZ ORYGINALNOŚCI, KTÓRĄ WSZYSCY ZAPAMIĘTAJĄ NA DŁUGIE LATA?
ZAMÓW EXPRESS WESELNY! [email protected]

PRZEDZIAŁ CENOWY

4000 zł - 10000 zł

Opinie - Express Weselny - Gazeta Weselna

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

O TWOIM EXPRESSIE WESELNYM – GAZECIE WESELNEJ BĘDĄ MÓWIĆ WSZYSCY!!! Wiemy o tym, bo robimy to już od 3 lat (od 2016 roku). Największą zaletą Expressu Weselnego jest jego trwałość. Czekoladkę - zjesz, alkohol – wypijesz, świeczkę – wypalisz, mydełko – wymydlisz... Nikt nie będzie pamiętał, co było prezentem od Pary Młodej. Skoro już wydajesz pieniądze, to ofiaruj swoim gościom coś, co nie tylko chętnie przyjmą, ale będą mieć z Twojego wesela prawdziwą pamiątkę. Taki prezent każdy obdarowany gość zachowa w domowym archiwum na wiele lat.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Gazeta zawiera: - ekskluzywny wywiad z Młodą Parą; - krótkie wypowiedzi w cyklu: „Para Młodych oczami Gości”; - fotoreportaże: dzieciństwo Pani i Pana Młodego; - prezentację najbliższej rodziny i znajomych Pary Młodej; - do tego wiele innych oryginalnych tekstów dziennikarskich, stworzonych przez zawodowych dziennikarzy na potrzeby konkretnego wydania Gazety Weselnej. * Niepowtarzalne korzyści: - oryginalny prezent dla gości weselnych; - rzecz trwała, po którą można sięgnąć jutro, za rok, za lat 20 i więcej; - pamiątka o tym, w jaki sposób dwie osoby się spotkały i dlaczego zdecydowały się na wspólne życie; - wciągniecie w projekt wszystkich gości – TO JEDEN Z WAŻNIEJSZYCH ELEMENTÓW GAZETY – oczywiście głównymi bohaterami są Państwo Młodzi, ale część gazety zajmują informacje o gościach: ich zdjęcia, wypowiedzi (o Młodych), a wszystko po to, by goście zachowali gazetę na pamiątkę, także o sobie (materiały, w których goście nie występują, np. z płyta jak się Młodzi poznali, najczęściej trafiają do kosza); - archiwizacja wydarzenia, ale też rodziny - starsze babcie czy wujkowie, dzięki gazecie staną się nieśmiertelni; - przemyślane podziękowanie rodzicom oraz gościom weselnym – bezcenne!

Kontakt - Express Weselny - Gazeta Weselna

Express Weselny - Gazeta Weselna

Nowowiejskiego 6 lok. 16 42-200 Częstochowa

Poniedziałek

09:00 -20:00

Wtorek

09:00 -20:00

Środa

09:00 -20:00

Czwartek

09:00 -20:00

Piątek

09:00 -20:00

Zobacz atrakcje na wesele w Twoim województwie: