Szmaragdowe animacje

Katarzyna Gargała

Szmaragdowe animacje

(3)
Pokaż telefon

Profesjonalne malowanie twarzy, pokaz baniek mydlanych w tym ogniowej - która zaciekawi dzieci i tych nieco starszych gości. Zabawy, konkursy, animacje wszystko by dzieci świetnie się bawiły a Państwo młodzi mieli satysfakcję, że wybrali świetne atrakcje.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w którym wyjaśnimy wszystko i odpowiemy na każde pytanie, oferta to tylko uzupełnienie.
Zajmujemy się organizacją eventów dla dzieci, dorosłych, firm i instytucji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wydarzeń o różnej tematyce.

150 zł - 1100 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Pokaz

Opinie

5

3 opinie

Dodaj opinię

PC

Piotr C

Bardzo dziękujemy za poprowadzenie 16 lutego 2019 r. balu charytatywnego organizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Jarosławskiego Hospicjum im. św. Jana Pawła II. Świetna atmosfera, profesjonalizm, doświadczenie, znakomity i skuteczny przebieg aukcji w Państwa wykonaniu. Dobra zabawa i zadowolenie gości. Z całego serca polecamy wszystkim organizującym imprezy !

1 rok temu

Źródło: Facebook

KA

Krystian A

Prowadzenie imprez prowadziło licytację podczas koncertu charytatywnego "Dla Michała" w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie. Wielki profesjonalizm - doskonały kontakt z publicznością, duże poczucie humoru i wielkie zaangażowanie. Bez pomocy Prowadzenie imprez i ich doświadczenia na pewno koncert nie okazałby się takim sukcesem - wykonali kawał naprawdę dobrej roboty. <3 Serdecznie dziękujemy i polecamy wszystkim współpracę :) https://www.facebook.com/events/312114482757688/

1 rok temu

Źródło: Facebook

JJ

Jadwiga J

Polecam gorąco. Prowadzili zabawę choinkową w szkole. Dzieciaki i rodzice bardzo zadowoleni. Ciekawe zabawy dostosowane do wieku dzieci. Kreatywne pomysł. 👍👍👍

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej kocham miny dzieci, które po zakończonym malunku spoglądają w lustro. Czasami kilka sekund patrzą i nie wierzą, że to oni. Uwielbiam, kiedy dorośli podchodzą i nieśmiało pytają czy jest szansa na malunek dla nich.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Znajomi znając moje zainteresowania i temperament poprosili o pomoc w opiece nad dziećmi na weselu swojej siostry. Była to niespodzianka, która okazała się strzałem w dziesiątkę.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Na weselach witamy od 2014 roku.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Farby, na których pracujemy są antyalergiczne i pochodzą tylko z pewnych i sprawdzonych źródeł. Są to farby z firm DFX , PXP, Superstar

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Najlepszym momentem, w którym okazuje się jak wszyscy się bawili jest zakończenie. Pożegnanie dzieci i pary młodej. Dzieci zasmucone pytają - Już musi pani jechać? A będzie pani jutro? /w sensie na poprawinach/ Wszystko to tylko daje satysfakcję z dobrze wykonanej usługi.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Każdy Animator ma swój pomysł na przeprowadzenie programu. Nasz sprawdzony to przyjazd przed rozpoczęciem wesela, ustawienie i przygotowanie wszystkich potrzebnych rzeczy. Pozwala to uniknąć problemów technicznych. Wtedy mamy czas by znaleźć odpowiednie miejsce, porozkładać sprzęt, pochować ten, który nie jest w danym momencie potrzebny. To niby banalne drobiazgi ale dają poczucie estetyki i przygotowania uroczystości weselnej. Każda para młoda chce sie wykazać najlepszą organizacją, a my w tym pomagamy. Zajęcia rozpoczynamy po obiedzie, a często w jego trakcie ponieważ dzieci zajadają w rekordowo szybkim tempie i już się niecierpliwią, zaczynają biegać między stołami. My pomagamy tego uniknąć organizując stacjonarną zabawę. Bawimy i szalejemy do godz 22.00 w tym czasie dzieci wybawione a rodzice mieli chwile dla siebie i rodziny.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

U nas nie ma podstawowej, rozszerzonej, czy wybrakowanej oferty. Dla każdej pary oferujemy bogatą usługę składająca się z wielu atrakcji. Z każdym rokiem poszerzamy o nowsze zabawy sprzęty i wzory.

Jaki jest Twój styl?

Elegancki i profesjonalny. Staramy się zawsze, by naszą usługę wykonywać nie przeszkadzając gościom czy parze młodej w realizacji swojej najważniejszej uroczystości. Strój, również dostosowany do uroczystości, ale wyróżniamy się z pośród gości naszymi malunkami na twarzach, które dzieci bardzo szybko wyłapują i wiedzą z kim dziś będą bawić.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Każda para młoda chce by ich uroczystość była wyjątkowa i piękna. Staramy się w tym pomóc traktując naszą pracę mimo ze zabawowa to bardzo poważnie. Mimo, że dla nas to może być 100, czy 1000 wesele, a dla młodych to pierwsza i najważniejsza uroczystość z która wiąże się wiele marzeń, snów i planów. Chcemy pomóc w ich realizacji.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Taka uroczystość wystarczy by miała życzliwych gości. Tych dużych i tych małych. A wymarzone wesele to takie, które wybiorą młodzi, to oni są najważniejsi na takiej uroczystości - więc szanujemy Wasze plany i marzenia, czasami możemy podpowiedzieć niektóre realizacje aby uzupełnić lub wzbogacić atrakcje.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Jedna para, która miała bardzo trudne doświadczenie podczas wesela, musieli w trakcie zmienić lokal z powodów technicznych, wówczas by pomóc zajęłyśmy się wszystkimi dziećmi zabierając ich w bezpieczne miejsce by nie wiedziały nawet co się dzieje. Inna para zostawiła mi na rękach 8 miesięczna córkę, prosząc by ją nakarmić - kompletnie państwo nie zrozumieli na czym polega nasza praca. Jednak mimo początkowych sytuacji niezrozumienia była to para, która najbardziej prosiła bym pozostała jeszcze na minimum godzinę, bo dzieci tak dobrze się bawiły. Zapamiętałam również panią młodą, która na ramieniu poprosiła o wzór róży, bo tak była zachwycona malunkami dzieci.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najlepiej jest współpracować z osobami otwartymi. Jeśli państwo młodzi tacy są, a z orkiestrą również można się fajnie dogadać by zapraszały do nas dzieci, czy zagrały piosenki do wspólnej zabawy zamiast puszczać je z płyty to sukces gwarantowany.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Sytuację, w której doszło do pomyłki sali weselnej. Lokal ma dwie sale/druga dobudowana w trakcie o czym nie mieliśmy wiedzy/ w umowie był zapis tylko na lokal, ale nie na konkretna salę. po przyjeździe pary młodej szybko się okazało, że to nie ta sala. Przeprowadzka trwała 15 min, a skorzystały oba wesela, bo dzieci na pierwszej sali zaczęły się bawić naszymi zabawkami więc, aby nie robić im przykrości zostawiłam je. Wszystko finalnie wypadło znakomicie.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pytania zawsze są konkretne o cenę, ilość godzin,co w jest w pakiecie oraz o zdjęcia. Wtedy odpowiadamy ofertą, w której znajdują się odpowiedzi na wszystkie pytania.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

1. Animator to nie niania. 2. Malowanie twarzy, czy ciała jest u nas inne od tych najczęściej spotykanych, najlepiej sprawdzić to na zdjęciach. 3. Na weselach łączymy animacje i face painting 4. Na niektórych rzeczach nie można oszczędzać. Dobry animator kosztuje bo się szkoli, bo jest aktywny, bo inwestuje w sprzęt i ma doświadczenie. Dlatego można zaoferować więcej ciekawych zabaw i dostosować je do wieku czy zainteresowań dzieci. Warto to zrozumieć, że nie wszystko to czysty zarobek, ale podatki i inne opłaty, których trzeba dokonywać.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsze by dobrać odpowiednie usługi do swoich planów i marzeń. Później sprawdzić doświadczenie takiej osoby i podpisać umowę.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Ciekawy program animacji i profesjonalne malowanie, które daje dużo radości. Dorośli zachwycają się tak samo jak dzieci a później długo wspominają.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Wybór jest tak szeroki, ze można przebierać, jeśli spodobały Ci się zdjęcia z moich realizacji to zapraszam do kontaktu. Nigdy nikogo na siłę nie przekonywujemy do naszych usług.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Zdecydowanie atrakcją jaką jest malowanie twarzy. Gadżety do pokazów baniek, czy warsztatów różnego rodzaju można zakupić. Ale pasji, cierpliwości i zaangażowania nie dostaniemy w sklepie. Taka jest też nasza oferta. Nie konkurujemy, pokazujemy co robimy dobrze, nie obiecujemy śliwek na wierzbie - pokazujemy zdjęcia i wiemy co jest realne do zrobienia na różnych eventach.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Moje ulubione zdjęcie to, na którym dziecko trzyma tak mocno lustro wpatrując się w nie i zachwycając własnym wyglądam tuż po malowaniu.

Wolne terminy

Kontakt

Szmaragdowe animacje

facebook instagram

Rzeszów

20 km od Łańcuta

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: