Dzika Historia Warszawa

Elwira Wolska, Paulina Tyburska, Eliza Geda

Dzika Historia Warszawa

Pokaż telefon

Zapraszać dzieci na wesele, czy nie? Oczywiście, że zapraszać! Duet lub tercet zgranych animatorek zapewni opiekę i kreatywne zabawy dla Waszych najmłodszych gości. Wystarczy że przygotujemy dopasowany program gier, zabaw i tańców a dorośli będą mogli spokojnie świętować razem z Parą Młodą!

Cześć, to my: Paulina, Eliza i Elwira :) Współpracujemy ze sobą od 8 lat. Zorganizowałyśmy wspólnie setki imprez urodzinowych dla dzieci, bali tematycznych, warsztatów tanecznych, kreatywnych, kulinarnych, przeprowadziłyśmy niezliczoną ilość animacji na piknikach oraz eventach firmowych oraz oczywiście na weselach.

Przy większym imprezach współpracujemy z 6-tką innych zaufanych i sprawdzonych animatorów – plastyków, rzeźbiarzy, instruktorów tańca.

560 zł - 2000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Animator dla dzieci

560 zł - 2000 zł

W swojej ofercie posiadamy różne pakiety cenowe w zależności od ilości dzieci, czasu prowadzenia animacji oraz lokalizacji.

Dorośli weselnicy będą mogli spokojnie oddać się zabawie, a doświadczeni animatorzy zorganizują młodszym gościom gry i zabawy ruchowe, plastyczne i kreatywne. W swojej ofercie mamy wiele sprawdzonych rozwiązań, ale na każdej imprezie proponujemy również nowe oryginalne pomysły.

Proponujemy m.in.:
• Zabawy z akcesoriami animacyjnymi: chustą animacyjną, linami, skakankami, szarfami, drewnianymi kręglami
• Sztafety sprawnościowe, limbo
• Gry i zabawy taneczne
• Kreatywne zabawy plastyczne: tworzenie zakładek do książek, ramek na pamiątkowe zdjęcia, biżuterii…
• Mini zajęcia aktorskie i wcielanie się w postaci z bajek, filmów i książek
• Wielkie bańki (w sezonie letnim)
• Modelowanie balonów
• Zmywalne tatuaże
• Dla najmłodszych: kącik malucha z miękką podłogą, książeczkami, zabawkami, klockami
• Dla nastolatków: stół z grami planszowymi
• Dla najmłodszych: kącik malucha, czyli miejsce z zabawkami odpowiednimi dla dzieci 0-3lata, w którym mogą pobawić się wraz z rodzicami

Pokaz

50 zł - 300 zł

Możemy przygotować z dziećmi:

- mini występ taneczny,
- poprowadzić tańce animacyjne dla wszystkich gości
- przeprowadzić warsztaty ZUMBA z licencjonowana instruktorką!

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Oczywiście dzieciaki! I gry i zabawy ;)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Pierwsze animacje na weselu robiłyśmy na przyjęciu u znajomych niejako przy okazji, widząc znudzone dzieciaki. Dzieciom i dorosłym tak się spodobało, że uznałyśmy to za świetne rozwiązanie dla Par Młodych i ich Gości.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od 3 lat

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Trudno by wymieniać, jakie mamy sprzęty animacyjne :) Zawsze mamy sprzęt komputerowy i głośniki, chusty animacyjne, liny animacyjne, tunele, piłki, gry planszowe, balony "zwykłe" i do modelowania, a nawet przenośny drewniany tor do kręgli!

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Trudno wybrać konkretny moment, ale na pewno jest nim zadowolenie na twarzach dzieci, a przy okazji ich lekkie zmęczenie - to pokazuje, że wykonałyśmy swoje zadanie właściwie. Uwielbiamy proponować dzieciakom nowe gry i zabawy albo pomysły na kreatywne plastyczne zadania. Widok znudzonych nastolatków, którzy odkrywają gry planszowe, które również ze sobą zawsze mamy - i zmiana ich min oraz nastawienia, to jest to :) Świetnym momentem jest również czas, w którym odwiedza nas Para Młoda. To właśnie wtedy mogą zobaczyć, jak bawią się ich najmłodsi Goście.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Gry i zabawy ruchowe z chustą animacyjną, liną, balonami Konkurencje sportowe Warsztaty ZUMBA Kids oraz tańce animacyjne Warsztaty plastyczne, kreatywne Malowanie buziek, tatuaże Skręcanie baloników Kręgle, mini golf, rzutki Piasek kinetyczny i wiele, wiele innych... :)

Jaki jest Twój styl?

Pełna elastyczność i kreatywność :) Luźno wesoło ale profesjonalnie.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Większość osób zastanawia się czy zapraszać dzieci na wesele. Mają obawy, czy rodzice tych młodych istot będą mogły nieskrępowanie się bawić oraz czy samym dzieciom nie będzie się nudziło. Dlatego zawsze proponujemy bardzo szeroki program, żeby te obawy rozwiać!

Wolne terminy

Kontakt

Dzika Historia Warszawa

facebook instagram

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: