Emiliano Prosecco Van

Emilia Kardasz

Emiliano Prosecco Van

Pokaż telefon

Trójkołowy mobilny bar z winem na kieliszki? Czemu nie??!!!!
- Wesela,
- Eventy tematyczne,
- Zaręczyny, Rocznice
- Spotkania integracyjne,
- Wieczory kawalerskie/ Panieńskie,
- Dodatek do sesji zdjęciowych,
- Powierzchnia reklamowa
i wiele innych

200 zł - 3000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Drink Bar

2000 zł - 3000 zł

Mobilny bar

Obsługa barmańska

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

W swojej pracy najbardziej lubię ten błysk w oczach klientów, ich zadowolenie z usługi. Kiedy klient jest zadowolony wtedy wiem, że to co robię ma sens

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Interesuję się branżą ślubną od kilku lat. Śledzę trendy ślubne i wszystko co jest z tym związane. A wszystko zaczęło się gdy sama zaczęłam organizować swój ślub.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Nasz Prosecco Van dopiero zaczyna swoja działalność więc tak na prawdę dopiero zaczynamy zbierać doświadczenia. Natomiast od powstania pomysłu zaczęłam konsultować z parami młodymi na co najbardziej zwracają uwagę biorąc pod uwagę atrakcje weselne.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Podstawą naszego Prosecco Vana jest włoski motorower trójkołowy Piaggio Ape 50. Został on dostosowany do pracy jako mobilny bar. Sami wykonaliśmy tylną zabudowę. Od Gast Servis zakupiliśmy sprzęt wyszynkowy firmy Oprema. Jest to certyfikowana firma z wielkim doświadczeniem w produkcji wyszynku piwa i wina.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Nasza usługa polega na dostarczeniu i przygotowaniu do pracy Prosecco Vana, obsłudze podczas przyjęcia a następnie posprzątaniu po wykonaniu usługi. Pomijając dojazd na miejsce samo przygotowanie się do pracy zajmuje nam do 2 godzin. Sama obsługa przyjęcia trwa do 5 godzin w ofercie Standart.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W ofercie Standart znajduje się: - 24 litry wina Prosecco, (wykonanie drinków na bazie Prosecco do ustalenia) - obsługa przyjęcia do 5 godzin - dojazd do 50 km od Giżycka - oświetlenie i przystrojenie Prosecco Vana w podstawowej wersji (personalizacja przystrojenia do uzgodnienia)

Jaki jest Twój styl?

Nasz styl określamy na prosta elegancję. Mimo to możemy, dzięki różnym dodatkom, przystosować się do tematyki wesela. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Każdy klient jest idealny. Nie ma dla nas rzeczy nie możliwych. Jesteśmy po to by uszczęśliwiać innych.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Prosecco Van zyskuje na sławie i jest bardzo modnym dodatkiem na przyjęciach. Jesteśmy w stanie dostosować się do oczekiwań par młodych.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Wyróżniamy się wśród możliwych do wyboru atrakcji. Jesteśmy przekonani, że przyjęcie, na które zostaniemy zaproszeni zostanie w pamięci gości na bardzo długo.

Kontakt

Emiliano Prosecco Van

facebook instagram

Giżycko

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu: