Zespoły weselne Giżycko

Liczba ofert: 7

Liczba ofert: 7

Wyczyść

Filtry

← Wszystkie kategorie

Cena

Zespół Przyjaciele

Zespół Przyjaciele Wybór Par Młodych

Giżycko Zespoły weselne Dj na wesele

(32)
Baska - Dziękujemy chłopaki za wspaniałe wesele. Polecamy Was 🏆 jak zawsze. Świetny zespół. Brawo.
 • Biesiada
 • Wesele dwujęzyczne

Terminy last minute!

1.02.2020 8.02.2020 + 24
1500 zł Ceny od
16 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM
stanlej band

stanlej band

Giżycko Zespoły weselne

 • Biesiada
100 zł Ceny od

W okolicy Giżycka

Kastor Ełk

Kastor Ełk

Ełk Zespoły weselne

Dojeżdzam do Giżycka

Zespół muzyczny Kastor istnieje od 1996 roku. Kolektyw wykonuje muzykę na żywo, a elektronika stanowi tylko wzmocnienie i przyprawienie muzycznej uczty.Witamy serdecznie wszystkich miłych gości odwiedzających internetową stronę zespołu „Kastor”. Jeżeli szukają państwo zespołu muzycznego, który uatrakcyjni wielkie rodzinne uroczystości jak ślub, poprawiny, chrzest, komunia, wszelkiego rodzaju rocznice - to świetnie państwo trafili! Jeżeli szukasz profesjonalnego zespołu muzycznego, który zajmuje się oprawą muzyczną takich wydarzeń jak bal sylwestrowy, studniówka, festyny, zabawy choinkowe, spotkania integracyjne i każde inne przy których niezbędna jest szczypta dobrej muzyki, to zespół „Kastor” chętnie posłuży muzyczną pomocą. Zespół „Kastor” dysponuje wysokiej jakości sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym i bardzo dużo środków angażuje w wysoki poziom efektów dźwiękowych i wizualnych. Efekty przydają się, gdy DJ puszcza szalejącej na studniówce młodzieży mixy najnowszych przebojów. Doskonałej jakości sprzęt z doskonałym warsztatem muzycznym stanowi mieszankę z której może zrodzić się tylko w pełni profesjonalny, doskonale czujący muzykę i potrzeby gości zespół muzyczny. Jako zespół muzyczny „Kastor” istniejemy już od 1996 roku. W skład zespołu wchodzą cztery sympatyczne osoby. Największą zaletą zespołu jest świetne muzyczne przygotowanie, jak i doskonała przyjacielska atmosfera panująca w zespole. Zespół „Kastor” wykonuje muzykę na żywo, a elektronika stanowi tylko wzmocnienie i przyprawienie muzycznej uczty, jaką zespół „Kastor” serwuje swoim gościom. Osobom lubiącym tradycję i śpiew proponujemy również nutkę biesiadną „przy stołach”: akordeony, skrzypce, tamburyn są jej nieodłącznym elementem.

 • Biesiada
 • Wesele dwujęzyczne
4500 zł Ceny od
8 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM
Zespół muzyczny TAKT - muzyka na żywo!

Zespół muzyczny TAKT - muzyka na żywo!

Białystok Zespoły weselne

Dojeżdzam do Giżycka

Zespół Muzyczny TAKT Zespół Takt tworzy 5 osób dla których muzyka jest nieodłącznym elementem życia. Skład zespołu to perkusja, klawisze, gitara solowa, gitara basowa, 2 wokale męskie oraz wokal żeński. Repertuar dopasowany do upodobań uczestników imprezy - od polskich i zagranicznych hitów muzyki pop i dance, poprzez disco, disco polo, aż po największe klasyki rocka (istnieje również możliwość przygotowania utworów “na życzenie”). W Naszym repertuarze znajdą Państwo także utwory biesiadne, z którymi wychodzimy do stołów przy akompaniamencie gitary akustycznej, akordeonu, tamburyna i werbla. Wszystkie utwory wykonywane są na żywo. Imprezy urozmaicamy wieloma niespodziankami oraz zabawami, wedle Państwa oczekiwań. Korzystamy z najwyższej klasy instrumentów, sprzętu nagłaśniającego oraz oświetleniowego. Uświetnimy każdą imprezę okolicznościową, nawet w najdalszym zakątku Polski. Naszą aspiracją jest wyjście naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Zapraszamy do współpracy!

 • Biesiada
 • Własne oświetlenie
4500 zł Ceny od
25 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM
Zespół Magnat

Zespół Magnat

Ełk Zespoły weselne

Dojeżdzam do Giżycka

Oprawa muzyczna wesela obejmuje wyjście z domu Państwa Młodych, prowadzenie zabaw podczas wesela oraz oczepin, biesiadę przy stołach oraz spełnianie nawet najmniejszych życzeń i marzeń Młodych.

 • Oprawa muzyczna wesela
 • Poprawiny
300 zł Ceny od
3 zdjęcia Ilość zdjęć
PREMIUM
Zespół COVER

Zespół COVER Wybór Par Młodych

Białystok Zespoły weselne Dj na wesele

Dojeżdzam do Giżycka

(31)
Anna K - Zespół pełen dobrej energii, którą przekazuje wszystkim gościom na imprezie, przez co każdy bawi się wyśmienicie:)
 • Biesiada
 • Ciężki dym
11 zdjęć Ilość zdjęć
Marathon

Marathon

Ełk Zespoły weselne

Dojeżdzam do Giżycka

 • Biesiada
 • Własne oświetlenie
3 zdjęcia Ilość zdjęć
5 / 5 z 32 opinii

Gwiazda regionu: Giżycko

Zespół Przyjaciele

Zespół Przyjaciele

Giżycko
(32)
Zobacz profil

Od jak dawna związani jesteście z muzyką, kiedy powstał zespół Przyjaciele i jak wyglądały Wasze pierwsze występy na przyjęciach weselnych?

Każdy z nas związany jest z muzyką od dzieciństwa. W moim przypadku była to szkołą muzyczna oraz szkoły prywatne. W przypadku, kolegów podobnie. Zespół Przyjaciele założył Piotr. Na przestrzeni istnienia zmieniał się skład ale trzon i kierownik zawsze był ten sam. Stąd wzięła się nazwa zespołu, gdyż wspieraliśmy się naszymi przyjaciółmi, którzy okazyjnie grali z nami. Obecny skład jest odpowiedzią na zapotrzebowanie Par Młodych i póki co taki już zostanie. A tak naprawdę zaczęło sią od prośby zagrania na ślubie znajomych... poszli za ciosem i zaproponowali nam zagranie na weselu. Po kilku miesiącach prób mieliśmy przygotowany cały repertuar na wesele i mogliśmy zacząć.

Jaki jest Wasz sposób na roztańczenie wszystkich gości weselnych?

Reakcja na to co dzieje się na parkiecie. Nie mamy przegotowanych gotowych setów z piosenkami. Na szczęście mamy taką możliwość, że gramy to co chcą goście na parkiecie. Nie boimy się dedykacji czy życzeń specjalnych na piosenkę i często to robimy. Zawsze mówię, że każde wesele gramy trochę inaczej i nie powtarzamy wesela. Mam bardzo szeroki repertuar, gdzie każdy znajdzie cos dla siebie, a my staramy się dostarczać najlepszych muzycznych i tanecznych wrażeń gościom weselnym.

Jedni lubią disco, a drudzy biesiadne hity. W jaki sposób godzicie rożne upodobania do rodzaju muzyki gości weselnych?

Jeśli ktoś mówi, że w 100% trafia w gust to sią grubo myli. Mając tak bogate doświadczenie wiemy, że nie jest to proste. Najważniejsze jest słuchanie i reagowanie na gości. Oczywiście mamy pewne założenia i ustalenia z Parą Młodą. To jest nasz punkt wyjścia. Jak wspominałem nie mamy gotowych zestawów piosenek - działamy interaktywnie do sytuacji na parkiecie. Do tego wychodząc z akordeonem do stołów prowadzimy część biesiadną z humorem i śpiewem aby nie było tak samo. Ludzie to widzą. Czują nas, a my ich. Widać, kiedy ktoś to robi z pasji - tak jak my, a nie tylko dla pieniędzy. Wtedy jest zupełnie inny odbiór i goście pozwalają nam się poprowadzić w imprezie. A zawsze największe brawa Młodym, którzy chcą nam zaufać.