Getting Married

Joanna Litwinowicz-Skwarska

Getting Married

Lektykarska 24, Warszawa

Pokaż telefon

Oferujemy Wam stworzenie własnej, niepowtarzalnej przestrzeni, w której będziecie mogli zbierać i zamieszczać wszelkie niezbędne informacje dotyczącego Waszego ślubu, czy w prosty sposób dzielić się z Waszymi gośćmi wspomnieniami z wydarzenia w postaci galerii z sesji narzeczeńskiej czy zdjęć z wesela.

www.gettingmarried.pl

600 zł - 1500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Różnorodność - to, że historia każdej pary narzeczonych / pary młodej jest inna, przez co w zasadzie, każdy projekt, który tworzę jest niepowtarzalny.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Od projektowania stron internetowych dla różnych branż i klientów indywidualnych. Zawsze jednak chciałam działać w branży ślubnej, gdyż stylistyka ślubna jest mi niezmiernie bliska. Z połączenia jednego z drugim powstało właśnie Getting Married :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

To bardzo indywidualna kwestia, bo wszystko zależy od sprawnej komunikacji między mną, a Klientem. Jeśli wszystko idzie "gładko" to projekt dopinamy w czasie ok. 2 tygodni.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Oferta zawiera stworzenie projektu ślubnej strony internetowej wraz z nazwą domeny ustaloną wspólnie z Parą Młodą. Zawartość strony jest zawsze ustalana i wyceniana indywidualnie.

Jaki jest Twój styl?

Styl moich projektów zawsze staram się dopasować tak, aby był spójny z całą koncepcją wesela i stanowił jego naturalną kontynuację.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Brak czasu ;) Doskonale wiem, jak trudnym logistycznie przedsięwzięciem jest organizacja wesela. Trudno jest aby panna Młoda czy Pan Młody zajmowali się odpowiedziami na miliony pytań o datę, godzinę ślubu. jaki hotel, gdzie to jest i jakie zabrać buty, gdzieś pomiędzy szukaniem zespołu weselnego a przymiarkami kreacji ślubnych. Od tego właśnie są moje strony ślubne. Odpowiedzi na miliony pytań, w jednym miejscu, dostępnym z każdego miejsca na ziemi :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej pary pytają mnie o to, czy sami będą musieli taką stronę obsługiwać. Odpowiedź brzmi - nie. Jestem tu po to, aby zająć się całkowitym wsparciem administracyjnym takiego projektu i aktualizować wszelkie informacje, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Lubię myśleć o swoich projektach jak o małych dziełach sztuki. Staram się aby każdy projekt był inny, wyjątkowy i odzwierciedlał cząstkę historii Pary Młodej.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Żeby trafić na kogoś, kto słucha swoich Klientów, jest zaangażowany w dany projekt w 100% i mieć poczucia wsparcia takiej osoby w organizacji całego wydarzenia.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Zaangażowanie. Zawsze poświęcam każdemu projektowi maksimum swojej uwagi i kreatywności, ponieważ chcę, żeby był dopracowany nawet w najmniejszym detalu.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Indywidualnym podejściem do każdego projektu. Zawsze staram się wsłuchać w potrzeby moich Klientów i jak najlepiej odzwierciedlić je w swojej pracy.

Wolne terminy

Kontakt

Getting Married

facebook facebook website instagram

Lektykarska 24 01-687 Warszawa

308 km od Wrocławia

455 km od Szczecina

226 km od Bydgoszczy

255 km od Krakowa

151 km od Lublina

379 km od Zielonej Góry

119 km od Łodzi

175 km od Białegostoku

283 km od Gdańska

280 km od Poznania

254 km od Rzeszowa

Polecani przez tego usługodawcę

Ładnie Pięknie Photography
Ładnie Pięknie Photography Warszawa
(6)

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: