Stachursky Production
Stachursky Production Katowice
Zobacz profil
Galitsyna Art Group -  Podziękowania dla rodziców, Love Story  Malowane Piaskiem na  Żywo!
Galitsyna Art Group - Podziękowania dla rodziców, Love Story Malowane Piaskiem na Żywo! Warszawa
Zobacz profil
Prosecco Van Bianca e Nera
Prosecco Van Bianca e Nera Poznań
(16)
Zobacz profil
OSCAR Atrakcje Weselne
OSCAR Atrakcje Weselne Poznań
Zobacz profil
Iluzjonista Starling

Łukasz Szydlik

Iluzjonista Starling

Olszynka 8/3, Poznań

(16)

Przed Wami wielki tydzień i tysiąc mniejszych i większych rzeczy na głowie. Po co komu dodatkowy kłopot z zatrudnieniem iluzjonisty na wesele? Już i tak musicie się zatroszczyć o mnóstwo spraw, a terminy zbliżają się nieubłaganie. Wkradają się nerwy. Wszystko musi być przecież idealne. I właśnie dlatego zatrudnienie iluzjonisty Łukasza "Starlinga" będzie strzałem w dziesiątkę.

Gdy nadejdzie wielki dzień to zatrudniony iluzjonista odciąży wasze myśli. Wy będziecie zajęci wzruszaniem się, napawaniem szczęściem, uśmiechaniem do zdjęć oraz rozmawianiem z rodziną i przyjaciółmi, Łukasz natomiast zajęty będzie zapewnianiem gościom rozrywki oraz dostarczaniem im tematów do rozmów na resztę wieczoru i być może na następne rodzinne spotkania.

5 Powodów Aby Zatrudnić Właśnie Mnie:
1) Doświadczenie - Ponad 10 lat w branży magicznej oraz niezliczona ilość wykonanych pokazów z bliska oraz na scenie.
2) Personalizacja - Pokaz uwzględni dokładnie Twoje potrzeby, dokładnie Twoich gości oraz dokładnie Twoje miejsce wydarzenia.
3) Profesjonalizm - Zawsze na czas, zawsze nienagannie ubrany, zawsze przygotowany.
4) Międzynarodowość - Bariera językowa nie będzie stanowić problemu. Występ mogę przeprowadzić po polsku, angielsku, niemiecku lub bez słów.
5) Gwarancja satysfakcji - Jeżeli po występie uznasz, że Twoi goście nie byli pod wrażeniem, a występ nie spełnił swojego zadania – po pokazie nie będziesz mi winny ani grosza. Zatem co masz do stracenia?

Zadzwoń do mnie lub wyślij maila i spróbujemy wspólnie ustalić jaka forma występu byłaby najbardziej korzysta dla Ciebie.

Pozwól sobie na tę odrobinę luksusu oraz na stworzenie niezapomnianej oprawy tak ważnego wydarzenia.

1000 zł - 1500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Confetti

Pokaz

1000 zł - 1500 zł

Pokaz Iluzjonistyczny dla grup do 150 osób. We własnym zakresie zajmę się nagłośnieniem swojego występu oraz oprawą wizualną.

Opinie

5

16 opinii

Dodaj opinię

AM

Ann M

Genialne show dla dzieci i dorosłych! Jeśli magia istnieje to on jako jedyny świetnie zna się na czarach!

2 lata temu

Źródło: Facebook

DW

Dastin W

Najlepszy iluzjonista z jakim mieliśmy okazję współpracować. Najwyższy poziom iluzji wzbogacony o jeszcze lepszy występ aktorski powoduje, że każdego jego przedstawienie jest bardziej niż udane.

2 lata temu

Źródło: Facebook

ŁK

Łukasz K

Była to wielka przyjemność pracować z Tobą, na każdym etapie... od wstępnych rozmów - po Twoje występy i urok, jaki rozsiewałeś wśród gości również poza sceną. Jesteś przykładem profesjonalizmu najwyższej klasy, a wrażenia artystyczne, jakie pozostają po Twoim występie, budzą jedynie pozytywne emocje i radość. Pokazy, które opracowałeś specjalnie na naszą uroczystość, były czarujące i tak bardzo na temat... Szczerze gratuluję: kultury, poziomu, taktu, subtelności, kreatywności, jednym słowem - KLASY.🏆

2 lata temu

Źródło: Facebook

IB

Ivo B

Lukasz was a fantastic magician and impressed our clients during two corporate events with more then 250 attendees. We are looking forward to welcome him back for future opportunities.

2 lata temu

Źródło: Facebook

CR

Christopher R

Really nice guy with impressive tricks! 😀

2 lata temu

Źródło: Facebook

JK

Janin K

We booked Lukasz for our company anniversary and Summerfest and had a very nice evening together. He made an impressive show and after that he made some very funny small close up shows within our guests over the evening. We are very happy that he was our show act and made it so special! Thanks a lot!

2 lata temu

Źródło: Facebook

RS

Radek S

Najbardziej nieprzeciętny i kreatywny Mag/Iluzjonista jakiego nosi ten świat!

2 lata temu

Źródło: Facebook

RR

Rebecca R

His show is impressive, me and my colleagues were watching his tricks with open mouths. Thank you for contributing to our Christmas party in such a magical way!

2 lata temu

Źródło: Facebook

NW

Nicolas W

I hired Lucas for a corporate event and he was really good, he was very enthusiastic, friendly and his tricks were great exactly what we needed for the drinks reception. I would recommend him.

2 lata temu

Źródło: Facebook

NA

Natalia A

Lucas is a magician you would love to meet as a child, but also someone who would make you wonder about the laws of physics, gravity and common sense when you are turning 45. We had him for a birthday celebration of a friend and it was an absolute highlight: funny, bright, unexplainable. Totally recommend for everyone who is looking for a new twist for a party!

2 lata temu

Źródło: Facebook

Mateusz Ś

Najlepszy iluzjonista . polecam 😉

2 lata temu

Źródło: Facebook

TS

Tomasz S

Nie tylko wysoki poziom, ale i również doskonały kontakt z widownią. Zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

2 lata temu

Źródło: Facebook

BL

Bartosz L

Świetne występy oraz ciekawe programy.

2 lata temu

Źródło: Facebook

KJ

Katarzyna J

Łukasz zaskoczył nie tylko naszych gości ale i nas. Cieszymy się, że swoim pokazem uświetnił nasz wielki dzień. Swoim poczuciem humoru i kreatywnością zdobył serca wszystkich. Jeśli szukasz wyjątkowej i nietuzinkowej atrakcji serdecznie polecamy współpracę z Łukaszem ☺️

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

DT

Dominika T

Przede wszystkim pełen profesjonalizm i ogromne zaskoczenie dla gości. Pokaż iluzji na Naszym weselu był czymś niespodziewanym przez co bardzo uatrakcyjnił imprezę i z pewnością pozostanie na długo w pamięci gości. Pan Łukasz jest niesamowity, najlepszy !😎 Jeszcze raz bardzo dziękujemy i gorąco polecamy 😀💪

10 miesięcy temu

Źródło: Facebook

WS

Wayne S

THE BEST CLOSE UP MAGIC I HAVE EVER SEEN ,,, HAS LEFT ME SPEECHLESS ON SEVERAL OCCASIONS ...AMAZING !!!

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kiedy dostrzegam w oczach widzów charakterystyczny błysk w oku. Wtedy wiem, że w ich głowach dzieje się najprawdziwsza magia, która zostanie z nimi na długo.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Iluzją zajmuję się od 10 lat a pokazy Weselne Wykonuję od 5 lat. Uznałem, że ta forma rozrywki idealnie nadaje się do podkreślenia tego wyjątkowego dla moich klientów dnia.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od 5 lat. Od tamtego czasu staram się dostosowywać ofertę oraz repertuar w oparciu o opinie, reakcje oraz sugestie moich klientów.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Posiadam własne nagłośnienie (głośnik i mikrofon nagłowny) dzięki czemu zawsze wiem czego się spodziewać, kiedy dotrę na miejsce i mogę mieć absolutną pewność, że widzowie będą mogli komfortowo uczestniczyć we wspólnych cudach. Nawet najlepsza sztuczka czy pokaz nie są warte wiele jeżeli ich nie widać i nie słychać.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Powitanie młodych w lokalu oraz pierwszy taniec. Zawsze przy obu tych momentach jest dużo ciepła, uśmiechu i rozbrajających sytuacji.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Pokaz jest szyty na miarę w zależności od potrzeb klienta. Najczęściej pary młode decydują się na 25 minutowy występ dla wszystkich gości a potem około 2 godziny występów z bliska - między stolikami.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa oferta zawiera 20-25 Minutowy pokaz dla wszystkich po którym następują serie mniejszych pokazów przy stolikach. Duży pokaz pozwala zjednoczyć wszystkich gości we wspólnym doświadczeniu - dając im temat do rozmowy na przełamanie lodów. Mniejsze pokazy pozawalają każdemu doświadczyć magii dziejącej się dosłownie w ich własnych dłoniach.

Jaki jest Twój styl?

Wizualny - Sztuczki będą odpowiednie dla widzów w każdym wieku. Poprawny - Nie musisz się martwić, że z moich ust padnie podczas pokazu nieprzyzwoite słownictwo. Elegancki - Strój, rekwizyty i oprawa mają podkreślać wagę uroczystości.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Chęć zapewnienie swoim gościom jak najlepszego doświadczenia w tym wyjątkowym dniu - tak aby ich wesele budziło radosne emocje na długie lata.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Nie mam wielkich wymagań: Dobra i jasna komunikacja przed pokazem (idealnie to jakbyśmy mogli się spotkać np. na kawie byśmy mogli się poznać i byście mogli mi przedstawić waszą wizję wesela). A na samym miejscu to kawałek otwartej przestrzeni, kawałek prądu oraz goście, którzy chociaż odrobinę będą zaciekawieni tym co mam do podzielenia się. A reszta już w moich rękach ;-)

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Wesele organizowane na granicy legalności w momencie, kiedy opadła "pierwsza fala". Wszystkie znaki na niebie i ziemi były przeciwko biednej parze: połowa gości odwołała udział na tydzień przed weselem, jeden z gości na moment przed pierwszym tańcem dostał ataku padaczki. Wszystko było przeciwko nim. Lecz mimo to, mimo, że mieli wszelkie powody by stracić ducha, to postanowili wycisnąć z tego wydarzenia tyle dobra ile było to możliwe. Pomogły 3 kieliszki "wody rozmownej" na rozluźnienie, potem wykonany przepięknie pierwszy taniec a na deser udział w pokazie magicznym, który tych wszystkich ludzi raz jeszcze połączył w szczerym śmiechu. Reszta imprezy poszła już z górki a Ci dwoje będą dla mnie tkliwym wspomnieniem i wzorem nastawienia w obliczu przeciwności.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z takimi, które pozwalają mi zabrać siebie w podróż do mojego świata iluzji. Czyli podejdą do oferowanemu przeze mnie doświadczeniu z otwartym umysłem i dozą humoru.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Podczas jednego występu zaprosiłem na środek uroczego chłopa z bujnymi loczkami na głownie. Chciałem sprawić, że wspólnie ze mną będzie tworzył monety z powietrza. Zanim wytłumaczyłem mu, co ma robić to spojrzał na mnie lekko przerażony i spytał mnie czy będę mu obcinać włosy. Ja zdziwiony pytam go o co mu chodzi, a on na to, że ostatnio rodzice mówili mu, że zabiorą go na lody a tak naprawdę zabrali go do fryzjera, który obciął mu jego loczki. Mimo, że włosy mu już odrosły to widać, że trauma nadal została. Naturalnie, uspokoiłem go, że nic takiego nie zamierzam robić i przystąpiliśmy do wspólnej zabawy. Rodzice potrafią być czasem okrutni ;-)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

1. Jaka cena? 2. Jak to wygląda w praktyce? 3. Czy warto? A co do odpowiedzi to: 1. Za wesele na którym jest do 150 osób to bazowo 1200 złotych + dojazd + ewentualne życzenia specjalne, które wymagałaby ode mnie złożonych przygotowań (np. wykonanie całego pokazu po Hiszpańsku ;-)) 2. Przyjadę ok. godziny przed czasem, przywitam się i poproszę o opowiedzenie mi o tym jak wygląda plan dnia, czy coś się nie zmieniło od naszych ustaleń. Następnie obejrzę miejsce gdzie mam wystąpić aby znaleźć takie, gdzie ja będę miał dość miejsce i by goście mieli dobry widok. Rozłożę nagłośnienie, stolik oraz torbę z rekwizytami. Zrobię krótką próbę głośności i dźwięku. Kiedy czas będzie właściwy wykonam 25 minutowy pokaz. Chwila przerwy po której tak długo, jak to będzie rozsądne, będę przechadzać się po sali i wykonywać sztuczki z bliska - rozmawiając i zabawiając gości. 3. Jeżeli chcesz by Twoje Wesele zyskało odrobiny splendoru oraz aby goście mogli doświadczyć czegoś o czym będą rozmawiać na i po weselu, zatem bez dwóch zdań. Poza tym daję gwarancję satysfakcji, jeżeli to co oferuję, nie spełniłoby oczekiwań.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Iluzja nie ma sobie równych w łączeniu wybuchów śmiechu i okrzyków podziwu. Odpowiednio zaprojektowany pokaz może łączyć widzów bez względu na wiek, płeć czy nawet narodowość. Jest to sztuka z jednej strony bardzo "przy ziemi" - starająca się zapewnić rozrywkę, a z drugiej dodaje wydarzeniu szczypty artystycznego luksusu.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

To czy jego sposób wykonywania pracy pokrywa się z Waszą wizją wesela. Często usługodawcy wolą robić rzeczy "po swojemu" w "sprawdzony sposób", który może i jest wydajny ale nijak pokrywać się będzie z doświadczeniem, które chcecie przeżyć.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Sam organizowałem niedawno wesele, na które szukaliśmy i kontaktowaliśmy się z kapelami i DJ'ami. Zatem wiem z pierwszej ręki co nas wkurzało w kontakcie z artystami a czego z kolei szukaliśmy i potrzebowaliśmy. Nie mam zatem problemów aby postawić się w butach moich klientów.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Od momentu naszego pierwszego kontaktu do chwili, kiedy pożegnam się i zatrzasnę drzwi samochodu będę robił co w mojej mocy aby ułatwić Wam i pomóc w przeprowadzeniu tego kolosalnego i ważnego wydarzenia. Będziemy zatem w kontakcie, abym mógł poznać Waszą wizję a sam zachowam elastyczność, aby ściągnąć z Waszych barków tyle, ile będzie to możliwe w zakresie oferowanej przeze mnie usługi.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Daję 100% gwarancję na satysfakcję z wykonanej usługi. Jeżeli zamówisz i po wykonaniu usługi stwierdzisz, że nie dotrzymałem obietnicy i Twoi goście nie bawili się tak jak się spodziewałeś to wtedy pokaz jest darmowy.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Z poprzedniego sezonu ślubnego kojarzyć mi się zawsze będzie: The Tango Project - Por una Cabeza z "Zapachu Kobiety", dlatego, że tańczyłem swój pierwszy taniec do tej melodii.

Kontakt

Iluzjonista Starling

Olszynka 8/3 60-303 Poznań

Polecani z kategorii atrakcje weselne

atrakcje weselne
atrakcje weselne Zamość
(6)
Zobacz profil
PARTY MIX
PARTY MIX Kalisz
(1)
Zobacz profil
Barmix Brzeszcze - Idealna Atrakcja Na Każdą Twoją Okazję
Barmix Brzeszcze - Idealna Atrakcja Na Każdą Twoją Okazję Brzeszcze
Zobacz profil
Bąbellini Van
Bąbellini Van Śrem
Zobacz profil

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: