HAPPYWED Toruń
Zobacz profil
PROSECCO VAN No i pięknie...
PROSECCO VAN No i pięknie... Gdańsk
(4)
Zobacz profil
Prosecco Pronto  Prosecco Van
Prosecco Pronto Prosecco Van Warszawa
(10)
Zobacz profil
Demony Ognia - pokazy sztucznych ogni
Demony Ognia - pokazy sztucznych ogni Warszawa
Zobacz profil
Kraina Fantazji Fotobudka, napis Miłość, Love, Bańki mydlane, dekoracje,koło zabawy

Aneta Zakrzewska

Kraina Fantazji Fotobudka, napis Miłość, Love, Bańki mydlane, dekoracje,koło zabawy

Storczykowa 26/14, Białystok

Kraina Fantazji jest firmą która stara się, aby ceremonię śubne i przyjęcia były orginalne i niezapomniane. Naszym celem jest wprowadzenie różnego rodzaju atrakcji. W swojej oferie posiadamy:
FOTOBUDKĘ- którą jest idealnym pomysłem aby zaskoczyć gości, zapewnić dobrą zabawę dla osób w każdym wieku oraz utrwalić wspomnienia drukując zdjęcia od ręki.
NAPISY LOVE I MIŁOŚĆ – jako idealny dodatek dekoracyjny lub nietuzinkowy element sesji fotograficznej. Element, który nie umknie uwadze żadnemu z gości weselnych i na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników przyjęcia. Napis wieczorem tworzy naprawdę wspaniały i wyjątkowy klimat oraz rolę oświetleniową.
WYTWORNICĘ BANIEK MYDLANYCH -to wspaniały pomysł na urozmaicenie ważnych wydarzeń w życiu. Można zrobić Młodej parze niespodziankę podczas wyjścia z kościoła, pierwszego tańca. Świetnie sprawdza się również podczas składania życzeń, dzieci w kolejce mają zabawę, a fotograf dodatkową atrakcję.
DEKORACJE ŚLUBNE I WESELNE – ślub to wydarzenie, które zasługuje na odpowiednie uczczenie. Dom Panny Młodej, Pana Młodego, Kościół oraz sala weselna to miejsca, które warto udekorować i wprowadzeniu w zachwyt wszystkich gości.
Oferujemy również elementy do wypożyczenia m.in. Biały dywan, leżaki, lampiony, wazony, stojaki, ściankę, skrzynki, słoiczki, plastry brzozy i inne.

150 zł - 200 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Bańki mydlane

150 zł - 200 zł

Wytwornica Baniek Mydlanych to wspaniały pomysł na urozmaicenie ważnych wydarzeń w życiu. Można zrobić Młodej parze niespodziankę podczas wyjścia z kościoła, pierwszego tańca. Świetnie sprawdza się również podczas składania życzeń, dzieci w kolejce mają zabawę, a fotograf dodatkową atrakcję. Jest to również świetna alternatywa na urodziny Twojego Malucha, uruchom wyobraźnię i zaskocz Gości!

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Uśmiech na twarzach Pary Młodej oraz gości to co najbardziej cieszy :) Najbardziej lubię jak Pary Młode oraz ich goście są zadowoleni z atrakcji weselnych i chętnie biorą w nich udział oraz gdy podobają się im nasze dekoracje.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Swoja przygodę z branżą ślubną rozpoczęłam od organizacji swojego ślubu i wesela które sprawiło mi wiele radości, następnie wesele siostry i tak pojawił się pomysł ;)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Jeteśmy firmą usług weselnych od 3 lat.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Nasza oferta jest bardzo rozbudowana więc nie da się jej zamknąć w ograniczeniach czasowych rozstawienie napisów to zaledwie 15min natomiast wykonanie dekoracji kościoła od 1h do 1,5h wszystko zależy rodzaju wykonywanej usługi.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Nasza oferta obejmuje: fotobudkę, napis Miłość, napis Love biały, napis Love drewniany, napis Love złoty, banki mydlane, dekoracje, biały dywan 15m biały dywan 30m koło zabawy, strefa chillout

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Każdy ślub jest inny i wyjątkowy, i na każdy jedziemy z wielka radością i zaangażowaniem.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Wiele Par Młodych jest bardzo zajętych lub mieszkają na stałe z dala od miejsca w którym odbędzie się wesele wiec uważam że naszym dużym atutem jest bogata oferta. Młodzi mogą zarezerwować kilka usług w jednym miejscu co wiąże się z oszczędnością czasu oraz budżetu ;) Przy kilku sługach Pary Młode dostają rabaty lub gratisy ;)

Kontakt

Kraina Fantazji Fotobudka, napis Miłość, Love, Bańki mydlane, dekoracje,koło zabawy

Storczykowa 26/14 15-644 Białystok

Polecani z kategorii atrakcje weselne

Pokazy Pirotechniczne
Pokazy Pirotechniczne Radom
(9)
Zobacz profil
C.K.-Fish
C.K.-Fish Józefów
(11)
Zobacz profil
Spa & Wellness Dwór Czarneckiego
Spa & Wellness Dwór Czarneckiego Choroszcz
Zobacz profil
Royal Hotel&Spa*****
Royal Hotel&Spa***** Białystok
Zobacz profil

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: