BarTini Usługi Barmańskie

Tabor Wojciech

BarTini Usługi Barmańskie

Al. Niepodległości, Sopot

(2)

O nas

Firma BarTini jest prężnie działającym zespołem fachowców w dziedzinie Bar Consultingu. Nasze hasło przewodnie to JAKOŚĆ I ZADOWOLENIE KLIENTÓW. Wieloletnie doświadczenie zdobywaliśmy m.in. w pięciogwiazdkowych hotelach. Na bieżąco uczestniczymy w szkoleniach branżowych, wciąż poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. Z uwagą obserwujemy i wprowadzamy nowe trendy w sztuce barmańskiej. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją i doświadczeniem w barmaństwie i gastronomii, którzy wiedzą, jak połączyć smak potraw z dobrym trunkiem. Wyróżnia nas fachowość, zaangażowanie i dbałość o szczegóły, które składają się na nasze sukcesy zawodowe. Umiemy także dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy Państwu usługi barmańskie na najwyższym poziomie.

PRZEDZIAŁ CENOWY

900 zł

Oferta - BarTini Usługi Barmańskie

Mobilny bar

900 zł

Obsługa barmańska

900 zł

Pokaz barmański

900 zł - 900 zł

Drink Bar

900 zł

Dzień ślubu to wspaniały początek wspólnego życia młodej pary. Jest on często planowany i przygotowywany przez wiele miesięcy, tak jak wesele – czas radości i zabawy. Warto więc w tym dniu zapewnić gościom oryginalną atrakcję, czyli weselny drink bar.
Nasza firma przygotuje profesjonalną aranżację weselnego drink baru po skonsultowaniu z Państwem oczekiwań i szczegółów. Dopasujemy ofertę do indywidualnych potrzeb i warunków, zajmiemy się aspektami technicznymi tak, aby w tym ważnym dniu nie obciążać młodej pary dodatkowymi obowiązkami. Zapewnimy gościom profesjonalną obsługę, a także radość i zabawę.
Podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem, wykażemy się pomysłowością.
To będzie niezapomniany dzień. Zapraszamy do współpracy!

Opinie - BarTini Usługi Barmańskie

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Pokaz barmański

Ceny

Atmosfera

JK

Jan K

Wraz z żoną serdecznie polecamy! Bardzo dobra robota i kontakt, a goście weselni niezwykle zadowoleni co w tym wszystkim jest zdecydowanie bardzo ważne :)

4 lata temu

N

Nowożeńcy2019

Najlepsi! Drinki przepyszne, goście zachwyceni! Sposób wykonania i podania drinków bardzo profesjonalny - tak jak sami Panowie :)

5 lat temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Oficjalnie od roku, nie oficjalnie od 5 lat :)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Obsługę barmańską przez 8 godzin przez dwóch profesjonalnych barmanów

Kontakt - BarTini Usługi Barmańskie

BarTini Usługi Barmańskie

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Al. Niepodległości 81-838 Sopot

Zobacz barmanów na wesele w Twoim województwie: