Drink Bae

Alex Drink Bae

Drink Bae

Sopot

O nas

Barman znad Bałtyku zaprasza do swojego mobilnego DRINK BARU na wesela, urodziny, imprezy i inne uroczystości skąd każdy wychodzi uśmiechnięty i zadowolony. Pasjonat, koneser i specjalista od kolorowych i mocnych drinków sprawi że Twoja impreza nabierze rumieńców

Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas niejednej imprezowej nocy mogę zapewnić pełen profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaniu swojej pasji jaką jest tworzenie drinków i uszczęśliwianie ludzi oraz gwarantuję elastyczność co do sugestii gospodarzy uroczystości, a także doradztwo w sprawie doboru drinków, alkoholi i menu w zależności od imprezy i ilości osób.

Drink Bae za barem obsłuży każdego, zarówno tych starszych jak i nieco młodszych oferując w swojej ofercie drinki na bazie alkoholi jak i te bezalkoholowe, ozdabiając je w piękny dla oka, a jednocześnie smaczny sposób.

Mobilny bar zapewnia przede wszystkim świeże owoce, lód w kostkach oraz lód kruszony, syropy z przeznaczeniem do drinków, profesjonalne szkło jak i sprzęt barmański oraz nowoczesny i elegancki wystrój baru. Takie połączenie oznacza tylko jedno - barmanem na tym dancingu jest Drink Bae.

Zapraszam zainteresowanych do kontaktu:
[treść zablokowana]
Ig: drink.bae


Zdrówko!
DrinkBae

PRZEDZIAŁ CENOWY

450 zł - 3500 zł

Oferta - Drink Bae

Drink Bar

Mobilny bar

Obsługa barmańska

Oświetlenie dekoracyjne

Opinie - Drink Bae

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - Drink Bae

Drink Bae

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Zobacz barmanów na wesele w Twoim województwie: