Krakoski Hultaj

Basia "Pani od PIJaru"

Krakoski Hultaj

(4)

O nas

Krakoski Hultaj to mobilny bar na kółkach. Polecamy się na imprezy prywatne, firmowe, wesela, wieczory Panieńskie i Kawalerskie! W naszym asortymencie znajdziecie drinki, piwa kraftowe z niszowych browarów, wino, Prosecco, whisky i czego dusza zapragnie! W ofercie posiadamy również napoje bezalkoholowe.

Pomysł na stworzenie Hultaja pojawił się, kiedy sami poszukiwaliśmy alternatywy dla popularnych atrakcji na własne wesele. Do naszej wizji nie pasował kolorowy albo pikowany bar, więc wzięliśmy się do roboty!

Mobilny bar powstał na bazie Peugeota J7 z 1969 r., który przyjechał do nas ze Szwecji. Od pomysłu do ostatecznej (odpicowanej) wersji naszego Staruszka minęło pół roku, niezliczone godziny pracy (wyłącznie) własnych rąk… i 3 kłótnie.

*Krakoski – o nazwę też się kłóciliśmy… to nie błąd w pisowni. W Krakowie mówimy po „krakosku”, stąd nazwa nie mogła tego nie odzwierciedlać :)

Działamy w CAŁEJ POLSCE!

PRZEDZIAŁ CENOWY

2000 zł - 6000 zł

Oferta - Krakoski Hultaj

Drink Bar

Mobilny bar

Obsługa barmańska

Oświetlenie dekoracyjne

Girlanda żarówkowa, świeczki, klimatyczne oświetlenie strefy chillout

Opinie - Krakoski Hultaj

4.85

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Pokaz barmański

Ceny

Atmosfera

avatar

Mariola

Na początku września gościliśmy Krakoskiego Hultaja na Śląsku na naszym weselu. Basia i Paweł indywidualnie podeszli do naszego wydarzenia i nie było dla nich problemem załatwienie piwa z lokalnego browaru czy przygotowanie się na mało sprzyjające warunki atmosferyczne. Atmosfera przy Hultaju była tak gorąca, że gości nie odstraszył nawet deszcz. Bardzo się cieszymy, że zdecydowaliśmy się na taką atrakcje na weselu i odpuściliśmy już inne - to był bardzo dobry wybór, który przypadł do gustu wszystkim gościom. Serdecznie polecamy!

2 lata temu

MM

Marcin M

Krakoski Hultaj zrobił świetne wrażenie na wszystkich uczestnikach imprezy. Nie tylko swoimi trunkami ale przede wszystkim pojazd wzbudzał duzo emocji. Obsluga miła i widać że praca sprawia im przyjemność. Zdecydowanie polecam z uwagi na fantastyczne urozmaicenie każdej imprezy :)

3 lata temu

B

Bartosz

Bardzo ciekawa atrakcja, wreszcie cos innego i świeżego !

3 lata temu

P

Paweł

Byłem uczestnikiem imprezy firmowej na której stał Krakoski Hultaj. Bar zrobił na mnie mega wrażenie, bardzo ładnie wykończony i jestem pełen podziwu że właściciele a zarazem obsługa zrobili to sami ! Apropo obsługi, dali z siebie 101%. Uśmiechnięci, z poczuciem humoru ale zarazem w pełni profesjonalni. Gorąco polecam tego użytkownika !

3 lata temu

Kontakt - Krakoski Hultaj

Krakoski Hultaj

Kraków

Zobacz barmanów na wesele w Twoim województwie: