Vintage Bar

Krystian Chłopecki

Vintage Bar

(2)
Pokaż telefon

Nasz mobilny bar swoim stylem pasuje do każdego wnętrza.

Dzięki temu świetnie odnajdujemy się wszędzie, od sali weselnej po ogród, w każdym zakątku kraju.Uroczystość zaczynamy od wyserwowania drinka powitalnego, do obiadu dla pary młodej, oraz gości poczym zachecamy do skosztowania drinków, które dzięki wykwalifikowanej i przemilej obsłudze barmańskiej smakują, wyglądaja oraz trafiają w każdy gust. Używamy suchego lodu, który idealnie chłodzi drinki i podnosi atrakcyjność wizualną koktajli. Oczywiście dla najmłodszych mamy przepyszne i zdrowe lemoniady.

Zapraszamy was również do kontaktu na nasz adres e-mail vintagebarkontakt@gmail.com

1200 zł - 4000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Drink Bar

Obsługa barmańska

Mobilny bar

Opinie

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Pokaz barmański

Ceny

Atmosfera

MK

Małgorzata K

Świtnie prowadzona usługa barmańska przez Pana Krystiana Chlopeckiego. Byłam na różnych uroczystościach z min. z usługą parmeńską, a na tym tle wyraźnie kożystnie, a nawet rewelacyjnie wypada Pan Krystian z firmy Vintage.

1 dzień temu

AW

Anna W

Super. Wspaniały człowiek. Goście zachwyceni, do dziś wspominają umiejętności, kunszt i talent barmański. Gorąco polecam

9 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Bardzo lubimy kontakt z innymi ludźmi, przez co nie czujemy jakbyśmy byli w pracy :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Tak na prawdę już od 4 lat, zaczynałem jako kelner na weselach po czym zapisałem się na kurs barmański co okazało się strzałem w dziesiątkę.! Zaczynałem jako podwykonawca w innym barze a aktualnie prawie od roku prowadzę własną działalność :)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Jest to szeroka gama sprzętów, zaczynając od przyrządów potrzebnych do robienia drinków, kończąc na szkle do każdego rodzaju shotów oraz koktajli.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Przygotowania trwają z reguły kilka godzin. Chcemy aby przed przyjazdem pary młodej i gości wszystko było domknięte na ostatni guzik.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Nasza oferta zawiera usługę barmańską na waszej imprezie. Towarzyszymy wam od jej początku do 3:00 rano. W swojej ofercie posiadamy przeróżne drinki od sex on the beach, malibu, pina colada przez caipiroska i przeróżne shoty. Drinki zachęcają swoim wyglądem i ozdobami do których używamy świeżych owoców, warzyw i kwiatów.

Wolne terminy

Kontakt

Vintage Bar

facebook

Toruń

43 km od Bydgoszczy

59 km od Brodnicy

54 km od Grudziądza

33 km od Inowrocławia

19 km od Ciechocinka

Zobacz barmanów na wesele w Twoim województwie: