Arkadiusz

THE CHEF

Organizacja imprez "THE CHEF" to Mobilny Kucharz z młodym i profesjonalnym zespołem.

Organizujemy imprezy okolicznościowe, wesela, chrzciny, komunie, pikniki, imprezy integracyjne, uroczystości rodzinne, małe lub duże przyjęcia w domu, imieniny, urodziny oraz inne eventy.

Aranżujemy wesela dla Par Młodych posiadających sale weselne, szukających kompleksowej obsługi weselnej lub Mobilnego Kucharza. Przyjęcie wykonujemy w miejscu wskazanym przez Klienta lub pomagamy w znalezieniu odpowiedniej lokalizacji dostosowanej do charakteru planowanej imprezy.Współpracujemy także z kamerzystami, fotografami, barmanami, florystkami weselnymi. Jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa wesele od początku do końca. Sprostamy Waszym oczekiwaniom.

Jesteśmy gotowi zrobić wszystko by Para Młoda czuła się w tym dniu wyjątkowo.
By to spełnić posiadamy wykwalifikowany personel, życzliwych kelnerów obsługujących gości z uśmiechem, kucharki pomoce kuchenne które zadowolą wasze podniebienia, oraz Szefa Kuchni z wielką wyobraźnią i doświadczeniem zdobytym w prestiżowych hotelach.Jeżeli mają Państwo jakieś pytania prosimy o kontakt

!!! Mamy w ofercie namiot, w którym możemy zorganizować wesele w wymarzonym miejscu wyznaczonym przez Parę Młodą !!!

Działamy głównie na terenie województwa małopolskiego oraz śląskiego, ale NIE TYLKO!! Bierzemy pod uwagę resztę województw!!

W proponowanym menu możliwość zmiany, modyfikacji, a także dobrania coś od siebie. Cena będzie dostosowana do osobistych zmian menu przez Parę Młodą.

Ceny za menu zaczynają się od 100 zł

100 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt

THE CHEF

34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Zobacz catering w Twoim województwie:

Zobacz catering w pobliżu:

Zobacz innych usługodawców w mieście Skawina: