Cukiernia Wójcik
Cukiernia Wójcik Lublin
(10)
Zobacz profil
Pracownia Słodki Duet
Pracownia Słodki Duet Warszawa
(22)
Zobacz profil
Capuccino Cafe
Capuccino Cafe Sopot
(17)
Zobacz profil
Słodkości Moni
Słodkości Moni Pępowo
(19)
Zobacz profil
Cukiernia Artystyczna Krem

Eliza Stępień

Cukiernia Artystyczna Krem

(2)

Od bardzo dawna współuczestniczymy w najważniejszych uroczystościach rodzinnych. Nasze torty są wisienką dla wspaniałych ceremonii przygotowywanych z takim poświeceniem czasu, energii i kreatywności naszych klientów. Jesteśmy cukiernią rodzinną i doskonale rozumiemy jak ważne są potrzeby każdego pokolenia. Słuchamy, doradzamy, pomagamy wybrać najlepiej psujące smaki, wygląd, ilość tortów i ciast. Jesteśmy na bieżąco z najmodniejszymi trendami cukierniczymi, ale nie forsujemy swoich pomysłów. Torty weselne to realizacja słodkich marzeń Państwa Młodych. Nasze słodkości to odzwierciedlenie skrywanych pragnień, którymi Młodzi chcą się podzielić z gośćmi, w tym wyjątkowym dniu.
Torty i ciasta powstają na bazie najlepszych naturalnych produktów. Sami kreujemy niebanalne smaki, szukamy inspiracji w sezonowości owoców i przypraw. Każdy tort jest indywidualny. Proponujemy upominki dla gości, aranżujemy słodkie stoły. Jesteśmy w dyspozycji zastawy i pięknych obrusów. Jako atrakcję mamy fontannę czekoladową oraz granitor do sporządzania lodowych napojów, za którymi przepadają dzieci, ale również dorośli sporządzając pyszne drinki.
Bez problemu współpracujemy na odległość. Jesteśmy otwarci i ciągle się uczymy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nie straszne nam słodkości dla alergików, wegetarian, czy vegan. Proponujemy torty próbne, do których dołączamy ciasteczka z jeszcze innymi smakami kremów.
Kochamy naszą pracę. Widzimy uśmiechnięte, szczęśliwe twarze osób rozkoszujących się w naszych tortach i ciastach na przesyłanych nam zdjęciach z wesela z podziękowaniami. Jesteśmy spokojni o jakość i smak, bo inwestujemy w najlepsze naturalne składniki. A opinie zadowolonych gości przyjmujemy z ogromną wdzięcznością. Wiele osób powraca do nas przy okazji innych uroczystości - chrzciny, urodziny...
Serdecznie zapraszamy. Cieszcie się tym co najlepsze. Jesteśmy dla Was!!!!

Pozdrawiamy
Cukiernia Artystyczna Krem

Oferta

Czekoladowa fontanna

400 zł - 1200 zł

Muffiny

5 zł - 20 zł

Tort

150 zł - 4000 zł

Opinie

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd cukierni

Ceny

Atmosfera

AK

Ania K

Torty próbne przepyszne. Zamówiłam dwa małe i dodatkowo dostaliśmy próbki ciast już gratis. Bardzo profesjonalna obsługa. Jestem pewna że torty i ciasta będą fantastyczne. Tort cytrynowy pachniał świeżością, a ciasto różane chyba tylko w tej cukierni. Polecam, bo jestem spokojna o słodki stół. W Lublinie drożej, a tu z transportem jestem zadowolona.

1 rok temu

AK

Ania K

W końcu po wielu poszukiwaniach trafiłam do cukierni z Chełma. Nie znałam ich produktów, ale po zdjęciach na fb zamówiłam próbne torty - czekoladowy i cytrynowy. Otrzymałam wspaniałe lekkie torciki, a do tego ciasteczka z kolejnymi kremami już gratis na spróbowanie. Wszystko zapakowane przyjechało do Lublina. Ceny w niejednej lubelskiej cukierni są dużo wyższe, a tu z transportem mile mnie zaskoczyli. Fajna współpraca, super smak. Tort cytrynowy rozłożył mnie zupełnie i skradł całkowicie. Ciasta tak pyszne, pachnące świeżością. Dawno takich nie jadłam. Moi rodzice, narzeczony i przyszli teściowe tylko potwierdzili mój wybór. To strzał w dziesiątkę. Serdecznie polecam, nawet w ostatniej chwili tak jak to było u mnie. Dobrze mieć kolejną sprawę do przodu. wiem, że tort będzie wspaniały.

1 rok temu

Wolne terminy

Kontakt

Cukiernia Artystyczna Krem

Chełm

209 km od Warszawy

67 km od Lublina

Polecani z kategorii cukiernia

Cukiernia Zatorscy
Cukiernia Zatorscy Kraków
(15)
Zobacz profil
Malinowa Żelka
Malinowa Żelka Wadowice
(15)
Zobacz profil
Cukier Puder - Torty by Karolina Kałdonek
Cukier Puder - Torty by Karolina Kałdonek Mińsk Mazowiecki
(15)
Zobacz profil
Coś Pysznego Beata Dudek Siemianowice Śląskie
(16)
Zobacz profil

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu: