• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Cukiernia Artystyczna Krem

Eliza Stępień

Cukiernia Artystyczna Krem

(2)

Od bardzo dawna współuczestniczymy w najważniejszych uroczystościach rodzinnych. Nasze torty są wisienką dla wspaniałych ceremonii przygotowywanych z takim poświeceniem czasu, energii i kreatywności naszych klientów. Jesteśmy cukiernią rodzinną i doskonale rozumiemy jak ważne są potrzeby każdego pokolenia. Słuchamy, doradzamy, pomagamy wybrać najlepiej psujące smaki, wygląd, ilość tortów i ciast. Jesteśmy na bieżąco z najmodniejszymi trendami cukierniczymi, ale nie forsujemy swoich pomysłów. Torty weselne to realizacja słodkich marzeń Państwa Młodych. Nasze słodkości to odzwierciedlenie skrywanych pragnień, którymi Młodzi chcą się podzielić z gośćmi, w tym wyjątkowym dniu.
Torty i ciasta powstają na bazie najlepszych naturalnych produktów. Sami kreujemy niebanalne smaki, szukamy inspiracji w sezonowości owoców i przypraw. Każdy tort jest indywidualny. Proponujemy upominki dla gości, aranżujemy słodkie stoły. Jesteśmy w dyspozycji zastawy i pięknych obrusów. Jako atrakcję mamy fontannę czekoladową oraz granitor do sporządzania lodowych napojów, za którymi przepadają dzieci, ale również dorośli sporządzając pyszne drinki.
Bez problemu współpracujemy na odległość. Jesteśmy otwarci i ciągle się uczymy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nie straszne nam słodkości dla alergików, wegetarian, czy vegan. Proponujemy torty próbne, do których dołączamy ciasteczka z jeszcze innymi smakami kremów.
Kochamy naszą pracę. Widzimy uśmiechnięte, szczęśliwe twarze osób rozkoszujących się w naszych tortach i ciastach na przesyłanych nam zdjęciach z wesela z podziękowaniami. Jesteśmy spokojni o jakość i smak, bo inwestujemy w najlepsze naturalne składniki. A opinie zadowolonych gości przyjmujemy z ogromną wdzięcznością. Wiele osób powraca do nas przy okazji innych uroczystości - chrzciny, urodziny...
Serdecznie zapraszamy. Cieszcie się tym co najlepsze. Jesteśmy dla Was!!!!

Pozdrawiamy
Cukiernia Artystyczna Krem

Oferta

Czekoladowa fontanna

400 zł - 1200 zł

Muffiny

5 zł - 20 zł

Tort

150 zł - 4000 zł

Opinie

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd cukierni

Ceny

Atmosfera

AK

Ania K

Torty próbne przepyszne. Zamówiłam dwa małe i dodatkowo dostaliśmy próbki ciast już gratis. Bardzo profesjonalna obsługa. Jestem pewna że torty i ciasta będą fantastyczne. Tort cytrynowy pachniał świeżością, a ciasto różane chyba tylko w tej cukierni. Polecam, bo jestem spokojna o słodki stół. W Lublinie drożej, a tu z transportem jestem zadowolona.

2 lata temu

AK

Ania K

W końcu po wielu poszukiwaniach trafiłam do cukierni z Chełma. Nie znałam ich produktów, ale po zdjęciach na fb zamówiłam próbne torty - czekoladowy i cytrynowy. Otrzymałam wspaniałe lekkie torciki, a do tego ciasteczka z kolejnymi kremami już gratis na spróbowanie. Wszystko zapakowane przyjechało do Lublina. Ceny w niejednej lubelskiej cukierni są dużo wyższe, a tu z transportem mile mnie zaskoczyli. Fajna współpraca, super smak. Tort cytrynowy rozłożył mnie zupełnie i skradł całkowicie. Ciasta tak pyszne, pachnące świeżością. Dawno takich nie jadłam. Moi rodzice, narzeczony i przyszli teściowe tylko potwierdzili mój wybór. To strzał w dziesiątkę. Serdecznie polecam, nawet w ostatniej chwili tak jak to było u mnie. Dobrze mieć kolejną sprawę do przodu. wiem, że tort będzie wspaniały.

2 lata temu

Kontakt

Cukiernia Artystyczna Krem

Chełm

209 km od Warszawy

67 km od Lublina

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu: