Cukiernia CONSONNI

konsultantka Consonni

Cukiernia CONSONNI

Strażacka 38, Kamyk

(11)
Pokaż telefon

Cukiernia Consonni - wiodąca częstochowska cukiernia - oferuje pełen zakres słodkich usług na wesele: w ofercie mamy torty weselne wraz z profesjonalną obsługą, aranżację słodkich bufetów, lody na weselu, prezenty dla gości Warto zaznaczyć że nie musi to być wyłącznie elegancka paczka z ciastem, to także nasze bombonierki, pralinki, ciasteczka a może chcesz w prezencie dać Rodzicom kosz produktów Consonni? Czemu nie?

Cukiernia Consonni to 30 lat doświadczenia, tysiące upieczonych tortów, setki wykonanych słodkich stołów. Ale to przede wszystkim nasi wierni zadowoleni klienci, którzy wiedzą że u nas króluje bezkompromisowa jakość. Filozofią firmy jest tworzenie wyrobów jak kiedyś całkiem "zwykłych" lecz niezwykle smacznych ;)

Konsultantki wesele Consonni dbają o to żeby było pięknie i dostojnie a cukiernia dba o to żeby było smacznie i niepowtarzalnie. Sprawy weselne można omawiać z trzema naszymi konsultantkami:

Jolanta Paciepnik 692 432 853 jolanta.paciepnik@consonni.pl

Sylwia Piecuch 660 505 416 sylwia.piecuch@consonni.pl

Aneta Zych 660 505 431 aneta.zych@consonni.pl

78 zł - 150 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Tort

78 zł - 150 zł

Consonni ma w swojej ofercie 24 smaki tortów, ulotkę ze smakami tortów wysyłamy po uprzednim zapytaniu na maila. Na wesele proponujemy torty angielskie, tradycyjne, specjalizujemy się w torach śmietanowych ze świeżymi owocami sezonowymi a także mamy bogatą ofertę tortów kremowych z musami, prażynkami, czekoladą itp..
Nasza oferta to także torty w marcepanie, pracujemy na prawdziwym marcepanie z Lubeki

Opinie

5

11 opinii

Dodaj opinię

FP

Francesco P

Great place for huge variant of delicious cakes, very good espresso! They have special and tasty bread, even more Italian ham, cheese and much others special products!

3 lata temu

Źródło: Facebook

AK

Andrzej K

Przygodę zacząłem od chleba. Później kawa, ciastko, lody, . . . .Wszystko jest naprawdę bardzo dobrej jakości. Polecam.

3 lata temu

Źródło: Facebook

BS

Bogdan S

Jestem cukiernikiem i jestem piekarzem. Zdzisław i jego Consonni to niedościgniony wzór dla krajowych rzemieślników. Pracowitość i zaangażowanie to cechy umiejętnie wykorzystane w byciu wzorem dla innych. Obym kiedyś mógł się zbliżyć do do Waszego poziomu. Czeka mnie dużo pracy.

3 lata temu

Źródło: Facebook

Anna Ś

Córka była bardzo zadowolona z pobytu na warsztatach cukierniczych.

3 lata temu

Źródło: Facebook

ZS

Zosia S

Doskonale pamiętam pierwsze spotkanie w Consonni w Kamyku, gdzie pojawiłam się z gotową wizją charakteru i oprawy mojego przyjęcia weselnego. Słodki stół z czym nie kryłam się na spotkaniu, był moim oczkiem w głowie, tak by przez doskonałą jakość produktów stanowił perfekcyjną ozdobę przyjęcia i był wizytówką mojego poczucia słodkiej estetyki. Pani Sylwia Piecuch z ramienia firmy spełniła moje wszystkie oczekiwania w stu procentach, a efekty Jej pracy spotkały się z najwyższym uznaniem. Do tego słodkie upominki dla gości na stołach, tort oraz paczki z ciastem – pozostają ocenione przeze mnie i moich gości w skali 10/10. Tylko więcej takich przyjęć… ;) ps. Tak, zdjęcia z wpisu z 22.05 pochodzą z mojego przyjęcia :) Serdecznie pozdrawiamy Paulina & Dawid.

3 lata temu

Źródło: Facebook

AS

Anna S

Dziękujemy za wspaniały tort weselny ;-)

2 lata temu

Źródło: Facebook

MM

Magdalena M

Na naszym weselu furorę zrobił piękny tort oraz fantastyczny słodki stół, który zginął w mgnieniu oka! Polecam! ???

1 rok temu

Źródło: Facebook

OB

Oksana B

Bardzo pyszne i smaczne!!! Polecam!

1 rok temu

Źródło: Facebook

JS

Jacek S

Zamówiłem sobie chleb, ciasto i ciasteczka na święta wielkanocne z dostawą kurierem do domu (mieszkam w Będzinie). Niestety firma kurierska nawaliła i skierowała paczkę do nie tego oddziału - z dostawą możliwą dopiero we wtorek po świętach. W tej sytuacji wysłano mi z Consonni zamówione produkty jeszcze raz, przywiózł je dzisiaj ich własny kierowca :) Dziękuję bardzo! Duże brawa dla Consonni!

1 rok temu

Źródło: Facebook

AC

Aneta C

Polecam przepyszne lody oraz chleb żydowski pycha ?

1 rok temu

Źródło: Facebook

Mariusz Ż

Miło. Czysto. Smacznie. Polecam

1 rok temu

Źródło: Facebook

Wolne terminy

Kontakt

Cukiernia CONSONNI

facebook website instagram

Strażacka 38 42-125 Kamyk

146 km od Wrocławia

115 km od Krakowa

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Kłobuck: