Cukiernia Częstochowa

Liczba ofert: 3

Liczba ofert: 3

Wyczyść

Filtry

← Wszystkie kategorie
Cukiernia Słodka Hania

Cukiernia Słodka Hania

Częstochowa Cukiernia

W to co robimy wkładamy całe nasze serca. Kochamy piec, szukać nowych smaków i inspiracji w cukiernictwie. Wszystkie nasze wypieki wykonujemy ręcznie, domowymi sposobami, ograniczając się wyłącznie do naturalnych składników (bez półproduktów i ulepszaczy). Uważamy, że jedynie wyobraźnia jest naszym ograniczeniem, dlatego chętnie podejmujemy się najbardziej zwariowanych słodkich pomysłów. Dzięki nam słodkie marzenia stają się rzeczywistością! W naszym asortymencie znajdują się: torty weselne i okolicznościowe, stoły deserowe, ciasta, paczki z ciastami a także co zapragną nasi Klienci.

37 zdjęć Ilość zdjęć

W okolicy Częstochowy

Pracownia Tortów Artystycznych KoKo Agata Musialik

Pracownia Tortów Artystycznych KoKo Agata Musialik

Żarki Cukiernia

25 kilometrów od Częstochowy

Pracownia Tortów Artystycznych KoKo Agata Musialik. Realizuję zamówienia tortów ślubnych, "słodkich stołów", ciast, ciasteczek i innych słodkości :)

  • Tort
  • Muffiny
12 zdjęć Ilość zdjęć
Pracownia Tortów Artystycznych Sweet Cake

Pracownia Tortów Artystycznych Sweet Cake

Radomsko Cukiernia

37 kilometrów od Częstochowy

Pracownia tortów artystycznych - Sweet Cake , to miejsce w którym z pasją i sercem powstają torty i inne słodkości na każda okazję, wszystko na naturalnych składnikach wysokiej jakości. Jesteście zainteresowani weselnym tortem lub słodkim stołem to zapraszamy do kontaktu :)

  • Muffiny
  • Tort
9 zdjęć Ilość zdjęć

Sprawdź inne oferty: