Cukiernia Świętokrzyskie

Liczba ofert: 6

Liczba ofert: 6

Wyczyść

Filtry

← Wszystkie kategorie
Bake a Cake - pracownia wypieków artystycznych Benita Nowak

Bake a Cake - pracownia wypieków artystycznych Benita Nowak

Kielce Cukiernia

Witam! Jestem Benita i prowadzę pracownię wypieków artystycznych Bake a Cake w Kielcach przy ul. Duża 9. Z ogromną pasją tworzę torty, ciasta, słodkie stoły i wiele innych słodkości na zamówienie dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Tworzę w każdej stylistyce i nie boję się nowości. Serdecznie zapraszam do kontaktu!

  • Muffiny
  • Tort
200 zł Ceny od
7 zdjęć Ilość zdjęć
Cukiernia HEKA

Cukiernia HEKA

Starachowice Cukiernia

  • Tort
  • Czekoladowa fontanna
  • Muffiny
24 zdjęcia Ilość zdjęć
Słodkie Mecyje- Katarzyna Olszewska

Słodkie Mecyje- Katarzyna Olszewska

Kielce Cukiernia

Słodkie Mecyje powstały dzięki pasji i zamiłowaniu do pieczenia i tworzenia małych dzieł sztuki. Zajmujemy się tortowaniem, pieczeniem, przygotowywaniem słodkich stołów oraz aranżacją przyjęć. Każdy tort, deser czy ciasteczko tworzone jest od podstaw własnoręcznie, z produktów o najwyższej jakości. Nie stosujemy żadnych polepszaczy, konserwantów czy sztucznych aromatów. Pracujemy na naturalnych produktach o najwyższej jakości. Dbamy o każdy szczegół. W naszą pracę wkładamy 100% zaangażowania i profesjonalizmu. Wierzymy, że naszą pasją zadowalamy naszych klientów, dając im to co umiemy robić najlepiej. Dajemy innym słodkie chwile przyjemności.

  • Muffiny
  • Tort
1 zdjęcie Ilość zdjęć
Pracownia Rękodzieła

Pracownia Rękodzieła

Staszów Cukiernia

Pracownia Rękodzieła " Fantazja" poleca ręcznie robione, lukrowane pierniczki jako podziękowania dla gości, prezenty dla Rodziców, Dziadków. Każdy piernik zapakowany w torebkę celofanową, bądź eleganckie pudełeczko. Do pierników dołączamy personalizację.

12 zdjęć Ilość zdjęć
La Baguette

La Baguette

Kielce Cukiernia

La Baguette wyjątkowe miejsce na słodkiej mapie Krakowa. To wypieki tworzone z pasją, sercem i z pomysłem. Firma jest efektem spotkania dwóch osób – Justyny i Magdy, które w grudniu 2013 roku postanowiły podzielić się z innymi swoją miłością do pieczenia. Jako absolwentki Technologii Żywności i Żywienia Człowieka posiadają dużą wiedzę z zakresu przetwarzania i kontroli jakości żywności, doskonale zdają sobie sprawę z wagi, jaką w procesie produkcji ogrywa odpowiedni dobór najwyższej jakości surowców. Dlatego słodkości wychodzące spod ręki La Baguette tworzone są z naturalnych produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców i nie zawierają sztucznych barwników, aromatów ani ulepszaczy.

1 zdjęcie Ilość zdjęć
Coffee Time Starachowice

Coffee Time Starachowice

Starachowice Cukiernia

Mloda firma , prężnie rozwijająca się w branży cukierniczej . Oferujemy m.in torty , muffinki , babaczki , bezy , słodkie stoły i wiele innych słodkości . Jesteśmy otwarci na nowe propozycje i z przyjemnością realizujemy nowe pomysły . Oferujemy niskie ceny w stosunku do jakości 😊

Zobacz usługodawców w miastach w Twoim województwie: