Cukiernia Jelenia Góra

Liczba ofert: 4

Liczba ofert: 4

Wyczyść

Filtry

← Wszystkie kategorie

W okolicy Jeleniej Góry

Tortolandia Ewa Jończyk

Olsztyn Cukiernia

454 kilometry od Jeleniej Góry

(15)

Oferujemy kompleksową usługę wykonania i dowozu tortów weselnych i candy barów. Wszystkie Nasze produkty wykonane są z naturalnych i ekologicznych surowców, ubrane w modne i niepowtarzalne kreacje. Wykonujemy pod indywidualny projekt i zgodnie z Waszym życzeniem. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje odnośnie smaku i dekoracji Waszego tortu weselnego oraz pozostałych słodkich umilaczy :) Najszybciej otrzymasz odpowiedz przez: fb: Tortolandia Ewa Jończyk, insta: tortolandia_efka_jonczyk, tel: 505487793 e-mail: jonczykewa@wp.pl

  • Muffiny
  • Tort
24 zdjęcia Ilość zdjęć

CUKROWE ATELIER

Legnica Cukiernia

47 kilometrów od Jeleniej Góry

Pomysł na biznes zrodził się z miłości do słodyczy i do pieczenia . Od 4 lat prowadzimy pracownię tortów artystycznych ,, Cukrowe Atelier". Wychodząc na przeciw oczekiwaniom młodych par oferujemy torty ślubne, które wykonujemy na indywidualne zamówienie co oznacza że każdy tort jest inny , wyjątkowy , zarówno, wyglądowo jak i smakowo. Kolejną propozycją są coraz częściej wybierane słodkie stoły, które na długi czas po weselu zostaną w pamięci Waszych gości. Pieczemy również ciasta , bez których żadne wesele nie może się obejść :) Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i dajemy 100% z siebie aby dopasować każdy szczegół, zaczynając od słodyczy a kończąc na aranżacji stołów ,naczyń ,dekoracji Oferujemy również podziękowania dla gości .

  • Czekoladowa fontanna
  • Muffiny
  • Tort
37 zdjęć Ilość zdjęć

Piernikolandia Natalia Czernecka

Wałbrzych Cukiernia

41 kilometrów od Jeleniej Góry

Prowadzę firmę cukierniczą, wypiekaniem ciastek i pierników zajmuję się od dawna :) Tym co przemawia za moimi wypiekami z pewnością jest smak i niepowtarzalny zapach. Każde ciastko jest personalizowane, nie lubię powtarzać wzorów co nie znaczy że nie jest to niemożliwe :) Potrafię stworzyć podziękowanie weselne w kształcie i kolorystyce jaka Tobie odpowiada. O swojej pracy myślę w kategoriach rękodzieła i zamawiając moje produkty masz pewność że będą one jedyne w swoim rodzaju.

  • Tort
  • Muffiny
6 zdjęć Ilość zdjęć

Słodka Manufaktura Daria Frąckowiak Magdalena Kusz

Wałbrzych Cukiernia

41 kilometrów od Jeleniej Góry

(2)

Pracownia tortów artystycznych i innych słodkości - Wałbrzych i okolice.

1 zdjęcie Ilość zdjęć

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Cukiernia. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Sprawdź inne oferty: