avatar

Cukiernia Sowa

Ks. Schulza 3, Bydgoszcz

(3)

O nas

Cukiernia Sowa to magiczne miejsce, w którym skosztujesz sowitej porcji niepowtarzalnego smaku i wyjątkowej atmosfery.

Cukiernia Sowa - magiczne miejsce, w którym od ponad siedemdziesięciu lat podaje się wysokogatunkowe wypieki na bazie tradycyjnych receptur. Wyroby kuszą nie tylko wspaniałym smakiem i zapachem, ale i wyszukaną formą, lekkością i pięknem. Serdecznie zapraszamy Państwa do podróży w czasie dzięki niesamowitym doznaniom smakowym, wywołującym najpiękniejsze wspomnienia dzieciństwa i nie tylko. Oprócz standardowej oferty, realizujemy również zamówienia na oprawę wielorakich imprez okolicznościowych. Zapraszamy serdecznie do składania zamówień!

Opinie - Cukiernia Sowa

3.87

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd cukierni

Ceny

Atmosfera

RZ

Roman Z

- Jeśli zamówiliśmy jedzenie przez telefon, zawarliśmy ustną umowę, co do ceny i czasu dostawy. Ona jest dla nas obowiązująca, sprzedawca nie ma prawa odsyłać nas do regulaminu na stronie - powiedziała PAP rzecznik. Jeśli jedzenie dotarło zimne lub nie dotarło wcale - mamy prawo domagać się rekompensaty finansowej lub upustu, jeśli dojechało po czasie - możemy odstąpić od umowy i go nie przyjąć.

4 miesiące temu

avatar

Joanna G

Mimo różnych opinii przeczytanych w internecie na temat tej cukierni, zdecydowaliśmy się na zakup ciast i tortu. Tort chrupiąca malina - szał wśród gości, inne takie standardy jak sernik czy ciasto porzeczkowe też był pyszne, ale drugi szał wśród gości wywołały mini tarteletki z owocami, takie proste a zrobiły robotę, mimo,że było ich naprawdę dużo po weselu nic nie zostało. Z dostawą na określona godzinę nie było żadnego problemu, mogę polecić tę cukiernię z czystym sercem.

3 lata temu

avatar

Lucyna Ł

Tort był przepiękny i bardzo smaczny, zarazem bardzo drogi. Niestety przyjechał inny niż zamówiony - zamieniono smaki górnego i dolnego piętra. Po zgłoszeniu tego cukierni zostaliśmy zaproszeni na poczęstunek i otrzymaliśmy przeprosiny, warto jednak zaznaczyć, że taka sytuacja miała miejsce.

4 lata temu

Kontakt - Cukiernia Sowa

Cukiernia Sowa

ks. Schulza 3 85-315 Bydgoszcz

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu: