avatar

Biuro Obsługi Klienta

CUKIERNIE CHMIELEWSKICH

Nowodworska 28, Bydgoszcz

O nas

Nasza słodka historia zaczęła się w 1914r. W naszej pracy staramy się łączyć wszystko co najlepsze z naszej tradycji z nowoczesnym cukiernictwem. U nas doświadczenie z wiedzą, kreatywność z umiejętnościami, smak z wykonaniem to związki z długoletnim stażem. Może warto zaufać?
Dla nas każdy Klient jest inny i niepowtarzalny. Dlatego nasi Cukiernicy doradzą i wykonają produkty zgodnie z Państwa pomysłem.
W ofercie Cukiernie Chmielewskich znajdą Państwo przeróżne ciasta, ciastka, torty, pieczywo, w tym chleby wysokogatunkowe, lody rzemieślnicze, kanapki i wiele innych.
Obsługujemy imprezy okolicznościowe: wesela, wieczory panieńskie, imprezy rozwodowe, urodziny, stypy, komunie, urodziny, imprezy integracyjne itp.
Dysponujemy samochodami-chłodniami, którymi możemy dostarczyć Pqaństwa zamówienie.

PRZEDZIAŁ CENOWY

10 zł - 1000 zł

Oferta - CUKIERNIE CHMIELEWSKICH

Czekoladowa fontanna

Muffiny

Barwa ciasta, krem, dekoracje- do uzgodnienia

Słodki stół

Ciasta, ciastka, deserki, monoporcje, cake pops i wiele innych słodkości

Tort

Nie wykonujemy tortów sztampowo z katalogu, co oznacza, że tort będzie niepowtarzalny. Przygotowujemy torty śmietanowe, kremowe, owocowe wykończone śmietaną, masą ticino lub maślaną. Zawsze uzgadniamy z Klientem kształt, ilość pięter, smaki, sposób wykonania i udekorowania -klasycznie, w stylu angielskim, z dripem, naked cake, z figurkami. Na życzenie klienta możemy udostępnić drewnianą podstawę do tortów w stylu rustykalnym wykonaną lub stelaż do tortu piętrowego.

słodkie upominki z nadrukiem

3 zł - 100 zł

Możemy wykonać słodkie podziękowania dla rodziców lub gości nadruk wg dostarczonych przez Państwa grafik, zdjęć na piernikach, herbatnikach, czekoladzie, makaronikach itp. Możemy przygotować w ozdobnym opakowaniu lub skrzynce prezent zawierający słodkości i... czyli wszystko to, czym para młoda chce okazać swoją wdzięczność

Opinie - CUKIERNIE CHMIELEWSKICH

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

ciasta, torty, słodkie stoły, desery

Kontakt - CUKIERNIE CHMIELEWSKICH

CUKIERNIE CHMIELEWSKICH

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Nowodworska 28 85-120 Bydgoszcz

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu: