FloArt - Pracownia Florystyczno-Artystyczna

Edyta Jaworska

FloArt - Pracownia Florystyczno-Artystyczna

Warszawska 71, Mińsk Mazowiecki

(8)

O nas

Kwiaty od Boga, talent po mamie, zaangażowanie po tacie, miłość do pracy -> wszystko razem mieszamy i FloArt mamy :)

FLOART to Pracownia w której tworzymy kompozycje kwiatowe tworzące tło najważniejszych chwil w życiu. Główny nacisk kładziemy na ceremonie ślubne starając się by były one wyjątkowe, spełniały Wasze marzenia i oczekiwania oraz na długo pozostały w pamięci.

W naszych aranżacjach łączymy różnego rodzaju barwę, formę i strukturę kwiatów by stworzyć jedną spójna i oryginalną całość kompozycji. Przy wyborze materiału kładziemy nacisk na świeżość i trwałość kwiatów oraz ich walory estetyczne.

Cenimy Wasze marzenia. Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta.

Zapraszamy :)

PRZEDZIAŁ CENOWY

300 zł - 10000 zł

Oferta - FloArt - Pracownia Florystyczno-Artystyczna

Dekoracja auta

Dekoracja kościoła

Dekoracja pleneru do sesji

Wystrój sali

Wiązanka ślubna + Butonierka

Zlecenia specjalne

Opinie - FloArt - Pracownia Florystyczno-Artystyczna

5

8 opinii

Dodaj opinię

DM

Daria M

Nasze przyjęcie odbyło się 06.09.2019, jestem wymagająca osoba, zwracam uwagę na szczegóły. Bardzo polecam współpracę z Panią Edytą, nie dość że jest cierpliwą i przesympatyczną osobą z poczuciem humoru, to skrupulatnie wykonuje swoją pracę. Dekoracje na naszym przyjęciu weselnym przeszły moje oczekiwania, byliśmy pod ogromnym wrażeniem, jak i goście. Dzięki Pani Edycie i jej dekoracji nasz dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy, wszystko było tak jak sobie wymarzylismy. Gdybyśmy mieli wybierać drugi raz firmę florystyczną zdecydowanie wybralibysmy FloArt. Jeśli się jeszcze zastanawiacie, to przestańcie. Podpisujcie umowę ☺️!!

3 lata temu

Źródło: Facebook

AM

Anna M

Dzielujemy za wspaniałe dekoracje!

4 lata temu

Źródło: Facebook

MA

Monika A

Dekoracja przepiękna bukiety również dziękujemy

4 lata temu

Źródło: Facebook

SS

Sylwia S

Pracownia robiła dekorację na naszym weselu w październiku 2017 i choć na etapie ustaleń omawia się głównie wizję, zdecydowanie ta wizja została oddana. Butonierki, dekoracja samochodu, dekoracja sali weselnej i w końcu najważniejsze dla panny młodej- kwiaty we włosach i bukiet, były absolutnie urzekające. Elegancko, egzotycznie (kwiaty, których nigdy wczesniej nie widziałam), pastelowo w kolorach jesieni - tak jak opisywałam. Nie umawialysmy sie na konkretne kwiaty, to zostawilam Pracowni i to byl strzał w dziesiątkę, gdy zostawia sie to w rękach specjalistow :) Polecam Flo Art!

5 lat temu

Źródło: Facebook

JW

Justyna W

Dekoracja przygotowana przez FloArt na nasz ślub i wesele była po prostu wspaniała. Piękne biało-niebieskie dekoracje na stołach przyciągały uwagę gości i zbierały same zachwyty. Polecam!

5 lat temu

Źródło: Facebook

EP

Ela P

FloArt spełnia marzenia! Wiązanka i wianuszek ślubny miałam idealnie taki jaki chciałam, a nawet jeszcze lepszy niż mogłam sobie wyobrazić :) serdecznie polecam!

5 lat temu

Źródło: Facebook

AE

Ania E

Najlepsza!

5 lat temu

Źródło: Facebook

Kontakt - FloArt - Pracownia Florystyczno-Artystyczna

FloArt - Pracownia Florystyczno-Artystyczna

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Warszawska 71 05-300 Mińsk Mazowiecki