Kwiaciarnia u Aldony

Bartosz Mordzak

Kwiaciarnia u Aldony

(7)

O nas

Nasza przygoda z kwiatami zaczęła się 01.08.1990 roku. Od tego czasu zawodowo zajmujemy się florystyką. Praca z kwiatami jest naszą pasją oraz sposobem na życie.

Zaczynaliśmy od kwiaciarni o powierzchni 6 m². Cały czas dążyliśmy do perfekcji i komfortu dla naszych klientów. Na dzień dzisiejszy możemy się pochwalić lokalem o powierzchni 60 m² zlokalizowanym w Krośniewicach przy ul. Bema 3 w bezpośrednim sąsiedztwie kościoła – KWIACIARNIA. Powielu latach działalności zdecydowaliśmy się odświeżyć nasz logo i uprościć rozpoznawalność klientom na lokalnym rynku poprzez zmianę nazwy – „KWIACIARNIA u ALDONY” i tak już pozostanie.

Nasza oferta jak już zdążyliście się Państwo zapoznać jest dość bogata.
Systematycznie poszerzamy naszą wiedzę poprzez udział w kursach i szkoleniach branżowych organizowanych przez światowej sławy florystów o czym świadczą nasze certyfikaty.

Obsługujemy sale weselne, szkoły, instytucje administracji publicznej, restauracje, małe i duże firmy a także osoby prywatne. Wykonujemy kwiatowe oprawy ślubów od bukietów poprzez dekoracje samochodów po najbardziej wysublimowane aranżacje kościołów i sal weselnych.

Oferta - Kwiaciarnia u Aldony

Dekoracja kościoła

800 zł - 2000 zł

Wiemy, jak ważny jest wystrój wnętrza, w którym odbywać się będzie uroczystość, dlatego oferujemy Państwu specjalnie do tego przeznaczone dekoracje ślubne i weselne. Zapewniamy starannie wykonane kompozycje kwiatowe oraz inne dodatki, które podkreślą wyniosłość uroczystości. Zastosowanie w dekoracjach ślubnych i weselnych najlepszej jakości tkanin sprawia, że będziecie Państwo zadowoleni.Zależy nam, by umożliwić Nowożeńcom wybór zgodny z indywidualnymi wymaganiami, dlatego prezentujemy szeroką gamę unikatowych ozdób.

Dekoracja pleneru do sesji

200 zł - 2000 zł

Posiadamy w swojej ofercie różne tła oraz napis wraz sercem led a także niebawem poszerzymy swoje portfolio o napis love kwiatowy. Możemy również wykonać drzewka balonowe, bądź przygotować balony z helem. Każdy choć drobny element podkreśli wyjątkowość Państwa zdjęć i nada elegancji. Zapraszamy

Wystrój sali

1000 zł - 5000 zł

Każdy z Nas ma jakiś pomysł na wystrój wnętrze sali. Dlatego najważniejsze jest dla Nas abyśmy wspólnie znaleźli najlepsze rozwiązanie dla wystroju. Posiadamy ścianki/tła za Państwem Młodym, dużą ilość szkła dekoracyjnego, pokrowce i kokardy na krzesła, oświetlenie, sztalugi i przede wszystkim dysponujemy zawsze świeżymi kwiatami i pomysłami.

Dekoracja auta

150 zł - 300 zł

Narzeczeni przed ślubem mają mnóstwo spraw do załatwienia: wybór sali, zespołu, fotografa i auta. W tym dniu auto, którym młoda para pojedzie do ślubu powinno być pięknie udekorowane. Pomocne w tej kwestii mogą być nasze usługi dekoracji aut. Mamy dla Państwa szeroki wybór możliwości dekoracji zaczynając od luźno rozrzuconych kwiatów po duże kompozycje kwiatowe. Wszystkie dekoracje wykonane przez nas są z żywych świeżych kwiatów najwyższej jakości. Dzięki nim każdy pojazd stanie się wyjątkowy i zyska na elegancji. Dodatkowo polecamy oryginalne tablice rejestracyjne dla nowożeńców

Opinie - Kwiaciarnia u Aldony

5

7 opinii

Dodaj opinię

ET

Ewa T

pełen profesjonalizm....I zawsze świerze i nie banalne propozycje...zawsze trafione w punkt to co klijent chciał A nie umiał powiedzieć... A dostał....?

4 lata temu

Źródło: Facebook

JS

Jadwiga S

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam

4 lata temu

Źródło: Facebook

KF

Karolina F

zawsze piękne kompozycje ,miła obsługa i przepiekne ubranie sali na komunie ,gorąco polecam!!!

4 lata temu

Źródło: Facebook

JK

Justyna K

Zawsze świeże i piękne kwiaty.Goraco polecam .Kwiatki na każdą okazję.?

4 lata temu

Źródło: Facebook

BB

Bożena B

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam???

4 lata temu

Źródło: Facebook

KG

Katarzyna G

Mila obsluga.Fachowe doradztwo przy zakupach.

4 lata temu

Źródło: Facebook

ID

Izabela D

Piękne, świeże, duży asortyment kwiatów ciętych i doniczkowych. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam ???

4 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Kwiaciarnia u Aldony

Kwiaciarnia u Aldony

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Krośniewice