Pan Balon

Tomasz Nicki

Pan Balon

Batorego 15, Legionowo

(3)

O nas

Dekoracje weselne, atrakcje dla gości, balony Led i wiele innych....


Działamy na terenie województwa mazowieckiego.Nasze balony są wspaniałym dodatkiem do sesji zdjęciowej. Mamy bardzo dużo różnego rodzaju balonów które mogą być wykorzystane przy fotografii ślubnej.Balony LED to wspaniała atrakcja na Twoje wesele. Nasze balony wypełnione helem zrobią duże wrażenie na wszystkich gościach.Posiadamy w ofercie balony standardowe okrągłe, lateksowe a także w kształcie serc w różnych kolorach. Zapraszamy także do skorzystania z naszej atrakcji jaką jest ” Wypuszczanie balonów LED” w powietrze.Nasze dekoracje z balonów stanowią idealny element aranżacji sali weselnej.
Balonowe dekoracje potrafią dodać trochę słońca i radości nawet najbardziej surowym wnętrzom. Mogą stanowić delikatną ozdobę lub być głównym elementem wystroju podczas imprezy weselnej. W oparciu o nasze doświadczenie, możemy stworzyć niepowtarzalne wzory i konstrukcje z balonów, które z całą pewnością wywołają uśmiech na twarzach Państwa oraz gości.Dekoracja sufitu z balonów wypełnionych helem nadaje całemu pomieszczeniu magicznego charakteru. Idealnie pasują do sytuacji takich jak aranżacja sal weselnych.
Natomiast girlandy z balonów stanowią świetne zwieńczenie konstrukcji.Bukiet z balonów wypełnionych helem możemy wykorzystać na weselu jako ciekawszą alternatywę dla kwiatów.Brama z balonów to kolejny sposób na efektowne podkreślenie ważnego wydarzenia jakim jest ślub. Elegancka brama witająca Młodą Parę na weselu to również popularny pomysł wykorzystania naszych balonów dekoracyjnych.Ponadto, naszą specjalnością jest również wypuszczanie balonów ze skrzyni, co podkreśli wyjątkową atmosferę uroczystości.Naszym klientom oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie balonowych dekoracji.

PRZEDZIAŁ CENOWY

4 zł - 1000 zł

Oferta - Pan Balon

Dekoracja auta

4 zł - 500 zł

Dekoracja kościoła

4 zł - 9000 zł

Dekoracja pleneru do sesji

4 zł - 9000 zł

Wystrój sali

4 zł - 9000 zł

Dekoracja balonowa

4 zł - 9000 zł

Dekorowanie kościoła

4 zł - 1000 zł

Dekorowanie sali

4 zł - 9000 zł

Dekorowanie samochodu

4 zł - 500 zł

Numery na stoły

4 zł - 500 zł

Toppery na tort

10 zł - 50 zł

Zlecenia specjalne

4 zł - 9000 zł

Etykiety i naklejki na alkohol

4 zł - 100 zł

Opinie - Pan Balon

5

3 opinie

Dodaj opinię

SS

Sandra S

Polecam , szybko sprawnie oraz miła obsługa :)

3 lata temu

Źródło: Facebook

MJ

Monika J

Sprzedający bardzo uprzejmi, duży wybór produktów. Polecam!!!

3 lata temu

Źródło: Facebook

IS

Iwona S

? super super super super

3 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Balony, balony z helem, balony giganty, dekoracje balonowe, wypuszczanie balonów, balony do sesji zdjęciowych, bramy z balonów, balonowe bukiety, girlandy balonowe, balony LED

Kontakt - Pan Balon

Pan Balon

Batorego 15 05-120 Legionowo