avatar

Małgorzata

SACADA Studio Tańca i Dekoracji Ślubnych

O nas

Oferta - SACADA Studio Tańca i Dekoracji Ślubnych

Dekoracja auta

130 zł - 500 zł

Samochód dekorowany jest zgodnie z życzeniem Klienta, z żywych lub sztucznych kwiatów lub według naszej propozycji dobranej do kolorystyki dodatków w sukni Panny Młodej lub bukietu ślubnego. Możliwość obejrzenia większej ilości zdjęć dekoracji - zapraszam na stronę www.sacada-studio.pl. Obsługujemy klientów z powiatu bielskiego, żywieckiego, oświęcimskiego, wadowickiego i okolic. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, w zależności od Państwa potrzeb.

Dekoracja kościoła

450 zł - 1500 zł

Oferujemy Państwu dekorację ślubną kościoła w postaci:
• alei kwiatowych (20 stojaków kwiatowych ze świeczkami lub 12 kwietników z bukietami kwiatowymi)
• dekoracji krzeseł i klęcznika Pary Młodej i Świadków,
• dekoracji ławek,
• czerwonego lub białego dywanu wzdłuż całego kościoła,
• stojących świeczników pięcioramiennych, latarenek itp.
• łuku kwiatowego lub serca stawianego za krzesłami Pary Młodej.
• dekoracja kościoła kwiatami
Kościoły dekorujemy białymi woalami, sztucznymi kwiatami ustawianymi na stojakach, tworzących aleję kwiatową oraz świecznikami. Istotnym elementem w wystroju kościoła jest brama weselna (łuk kwiatowy ozdabiany tiulem, satyną lub białymi piórkami) oraz czerwony i biały dywan wzdłuż całej długości kościoła aż pod ołtarz główny. Bramy weselne stosujemy też przy wejściu na salę weselną, do domu Panny Młodej. Jest możliwość wykonania pudła z balonami z helem do wypuszczenia przez Młodą Parę po wyjściu z kościoła.

Dekoracja pleneru do sesji

Wystrój sali

700 zł - 3000 zł

Do dekoracji sal wykorzystujemy różnokolorowe tkaniny tj. organza, tiul, satynę, atłas, dekoracje z balonów z głównym balonem strzelającym, girlandy z kwiatów sztucznych.Duże wrażenie robi sufit udekorowany nie tylko tkaninami i kwiatami czy też balonami, ale także różnym oświetleniem.
Do dekoracji stołów używamy białych obrusów oraz tkanin dekoracyjnych (tiul, organzy, satyny), w kolorach odpowiadających kolorystyce sali i wystroju. Posiadamy zestawy w każdym kolorze. Na stołach gości są świeczniki ze świecami, kompozycje kwiatowe na stojakach lub w wazonach. Krzesła gości mogą być ubrane w białe pokrowce lub woale z kokardą. Na stole głównym są obrusy satynowe ze specjalnymi dekoracjami dla Pary Młodej, kompozycje z naturalnych lub sztucznych kwiatów oraz świece w świecznikach. Ściana za Parą Młodą jest także udekorowana tkaninami i aplikacjami ślubnymi.

Opinie - SACADA Studio Tańca i Dekoracji Ślubnych

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - SACADA Studio Tańca i Dekoracji Ślubnych

SACADA Studio Tańca i Dekoracji Ślubnych

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Żywiec