SACADA Studio Tańca i Dekoracji Ślubnych

Małgorzata

SACADA Studio Tańca i Dekoracji Ślubnych

(7)

O nas

Studio Tańca i Dekoracji Ślubnych SACADA zostało założone z myślą o przekazywaniu wiedzy tanecznej w wersji użytkowej wszystkim tym,którzy bez względu na wiek chcą poruszać się w rytmach pięknego walca wiedeńskiego,energicznego tanga czy też miłosnej rumby i gorącej salsy.Studio powstało z pasji do tańca i z wieloletnich doświadczeń tanecznych zdobytych podczas uczestnictwa w warsztatach tanecznych prowadzonych przez Mistrzów różnego gatunku tańca oraz doświadczeń zdobytych na pokazach tanecznych, szkoleniach i treningach. Przygotowujemy także Pary Młode do swojego „pierwszego tańca”, którym rozpocznie i uświetni najpiękniejszy dzień swojego życia jakim jest Ślub i Wesele.
DEKORACJE: kolejnym elementem naszej działalności są również dekoracje: sal weselnych, samochodów, kościołów, sal na różne imprezy okolicznościowe tj. jubileusze, imieniny, komunie, chrzciny, studniówki, wieczory panieńskie, dekoracje posesji oraz florystykę ślubną.W swojej ofercie posiadamy także fotobudkę,pudła balonowe z helem,balony led z helem,duży napis LOVE świecący w wielu kolorach (zwykłe żółte światło i kolorowe led).Jesteśmy firmą z kreatywnym podejściem do realizowanych projektów,staramy się zadbać o wyjątkową oprawę uroczystości, aby jak najlepiej oddać niezwykły charakter najpiękniejszych chwil w Państwa życiu. Dbamy o każdy, najdrobniejszy szczegół,by żaden detal nie przeszkodził Państwu w cieszeniu się tym wspaniałym dniem.Dokładamy wszelkich starań,aby wykonywane przez nas dekoracje w pełni spełniały Państwa oczekiwania.Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i gwarantujemy rzetelność i sumienność przy wykonywaniu powierzonego nam zlecenia. Zależy nam na miłej i przyjaznej atmosferze współpracy oraz na tym, by nasze projekty na długo pozostawały w Państwa pamięci. Jesteśmy elastyczni do pomysłów naszych Klientów, a dbałość o szczegóły świadczy o naszej jakości i profesjonalizmie.Opinie o nas mówią za siebie …Dostępne są na naszej stronie internetowej: [treść zablokowana]

Oferta - SACADA Studio Tańca i Dekoracji Ślubnych

Dekoracja auta

130 zł - 500 zł

Każdy samochód dekorowany jest zgodnie z życzeniem Klienta lub według naszej propozycji dobranej do kolorystyki dodatków w sukni Panny Młodej lub bukietu ślubnego, z żywych lub sztucznych kwiatów. Stosujemy także inne dekoracje nie tylko kwiatowe. Wszystkie elementy dekoracji na samochód, montowane są za pomocą przyssawek. Obsługujemy klientów z powiatu bielskiego, żywieckiego, oświęcimskiego, wadowickiego i okolic. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobieramy dekorację w zależności od Państwa potrzeb i możliwości finansowych. Więcej zdjęć na stronie www.sacada-studio.pl

Dekoracja kościoła

450 zł - 1500 zł

Kościoły dekorujemy białymi woalami, sztucznymi lub żywymi kwiatami ustawianymi na stojakach, tworzących aleję kwiatową, świecznikami, latarniami, szkłem itp. Istotnym elementem w wystroju kościoła jest dekoracja klęcznika i krzeseł Młodej Pary i Świadków. Dekorowane są białymi materiałami i pokrowcami z woalami oraz kwiatami żywymi w cenie dekoracji (małe, delikatne bukieciki umieszczone na klęczniku i krzesełkach). Dysponujemy dywanem czerwonym oraz białym. Posiadamy także bramę weselna stawianą na początku głównej nawy kościoła (łuk kwiatowy ozdabiany tiulem, satyną lub białymi piórkami), serce kwiatowe stawiane za krzesłami Młodej Pary oraz latarenki i inne elementy dekoracyjne na ławki czy też stawiane w alejce wzdłuż całej długości kościoła. Bramy weselne stosujemy też przy wejściu na salę weselną, do domu Panny Młodej. Jest możliwość wykonania pudła z balonami helowymi do wypuszczenia przez Parę Młodą po wyjściu z kościoła, co jest bardzo efektownym elementem dekoracyjnym zakończonej uroczystości ślubnej.

Dekorowanie sali

600 zł - 3500 zł

Oferujemy Państwu niezapomniane dekoracje, które z pewnością ubarwią Państwa imprezę. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dajemy z siebie wszystko w przygotowaniach sali na różnego rodzaju uroczystości. Jesteśmy elastyczni do pomysłów naszych Klientów, a dbałość o szczegóły świadczy o naszej jakości i profesjonalizmie. Dopasujemy ofertę do możliwości finansowych każdego Klienta. W skład dekoracji sali wchodzi: dekoracja sufitu, stołu prezydialnego i tła za Młodą Parą, stołów dla gości, krzeseł, stołu pod szampana i innych np. pod napoje czy alkohole, dekoracja wejścia na salę, klatki schodowej, holu, wejścia do budynku. Oferta obejmuje także wypożyczenie szkła dekoracyjnego i elementów dekoracji w różnej tematyce. Polecamy balon strzelający wypełniony małymi balonikami lub piórkami, konfetti czy płatkami kwiatów, napis LOVE świecący w wielu kolorach, balony z helem i led.

Zlecenia specjalne

450 zł - 1000 zł

FOTOBUDKA
W swojej ofercie posiadamy także fotobudkę. Fotobudka to automat do robienia zdjęć,który uczyni każdą imprezę wyjątkową i niezapomnianą. Wydrukuje od razu wykonane zdjęcia oraz umożliwi natychmiastowe wysłanie ich na e-mail, Facebook ...
Fotobudka doskonale rozluźnia atmosferę na imprezie i Goście szybciej stają się gotowi do zabawy. Nasza fotobudka jest dla osób w każdym wieku, daje wiele radości i wiele fajnej zabawy. Gadżety i rekwizyty do robienia zdjęć dodają trochę anonimowości, więc tym większa odwaga i swoboda w pozowaniu do śmiesznych zdjęć i wtedy każdy będzie chciał robić szalone zdjęcia dla upamiętnienia danej okazji. Wynajmując fotobudkę zapewniasz nie tylko atrakcję Gościom, ale przede wszystkim fajną pamiątkę dla siebie w postaci Księgi Gości, która robiona jest wyłącznie na miejscu i jest
pełna śmiesznych zdjęć i krótkich komentarzy, ulubionych aforyzmów, życzeń lub porad małżeńskich dedykowanych Młodej Parze. Drukujemy każde zdjęcie w dwóch egzepmplarzach, jedno jest przeznaczone dla Gości, drugie do wklejenia w pamiątkowym albumie wraz z wpisaniem dedykacji czy też porad małżeńskich dla Nowożeńców. Po zakończeniu zdjęć otrzymujecie Państwo gotową księgę ze zdjęciami. Dodatkowo otrzymujecie kopię w dwóch formatach wszystkich wykonanych zdjęć . Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, staramy się dowiedzieć jak najwięcej o organizowanej imprezie, aby móc przygotować personalizację zdjęcia jak najbardziej dopasowaną do danej uroczystości. Dobieramy odpowiednie gadżety i akcesoria do danej tematyki imprezy. Posiadamy tła w różnych kolorach, mnóstwo różnych gadżetów oraz kostiumy do przebrania.
Żeby zamówić fotobudkę na swoją imprezę skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
W celu rezerwacji terminu należy wpłacić 20 % ceny usługi na konto lub gotówką przy podpisaniu umowy. Dojazd w obrębie Bielska-Białej i Żywca gratis.
Zadzwoń i zapytaj o cenę ...
BALONY HEL I LED
Wykonujemy pudła balonowe z helem do wypuszczenia przez Parę Młodą przed kościołem lub salą weselną. Po zmroku proponujemy balony z helem led, czyli świecące balony wypuszczane przez wszystkich Gości na weselu i przez parę Młodą dwa ogromne serca balonowe.

Dekoracja balonowa

350 zł - 1000 zł

DEKORACJE POSESJI
Dla dopełnienia całej oprawy dekoratorskiej ślubu, wesela nie należy zapomnieć o dekoracji posesji,wejścia do domu itp. Odpowiednio dobrane do całości uroczystości dekoracje sprawią, że wszyscy będą czuli się wyjątkowo. Posesja udekorowana wita gości weselnych, a dom lub pokój, w którym będzie dawane błogosławieństwo Młodej Parze, będzie tworzył nastrój elegancji, powagi chwili a zarazem romantyczności i piękna ... Wystarczy parę kwiatów do domu, przed dom kompozycje z balonów czy sztucznych kwiatów, trochę materiału i pomysłowość, a dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników wesela. Wykonujemy dekoracje z balonów: łuki, słupy, filary, bramy, girlandy, misie, łabędzie, winogrona itp. Dekoracje balonowe mogą stanowią piękny wystrój imprez plenerowych, zdobic wejścia do lokalu czy też sklepu, wnętrza sali weselnej, balowej, domów Pary Młodej, może być łukiem pod którym będą wjeżdżać samochody lub innych miejscach na uroczystości jubileuszowe itp. Łuk balonowy przyciąga uwagę i jest dobrym elementem promocji np. przy otwarciu sklepu lub innego obiektu. Taka girlanda, w sprzyjających warunkach może stać nawet do 3 tygodni. Cena zależy jest od wielkości oraz trudności zamocowania. Proponujemy bezpłatne spotkanie oraz przygotowanie wstępnego projektu z uwzględnieniem państwa budżetu. Zapewniamy szybki, sprawny montaż dekoracji oraz jej uprzątnięcie po zakończonej uroczystości. Proponujemy także balon strzelający do wystrzału na sali po "pierwszym tańcu". Balon taki wypelniamy: sztucznymi płatkami kwiatów, małymi balonikami, piórkami, konfetii, cukierkami itp.

Napis LOVE

300 zł - 500 zł

Proponuję także duży, stojący napis LOVE podświetlany dwoma rodzajami światła (zwykłym i led w wielu kolorach).

Wiązanka ślubna + Butonierka

150 zł - 300 zł

Ślub to wielkie wydarzenie, niepowtarzalna atmosfera i romantyczny nastrój. Uroczystość taka wymaga odpowiedniej oprawy, którą tworzą między innymi naturalne kwiaty. Wybór bukietu ślubnego wymaga przemyślenia i odpowiedniego doboru kształtu bukietu, rodzaju kwiatów i dodatków dekoracyjnych, koloru, musimy go dopasować do wyglądu sukni,wzrostu i osobowości panny młodej, aby pod­kreślić jej walory, nadać piękną linię fig­urze, żeby bukiet nie był za duży i zbyt przytłaczający.Powinien również pasować do stylu uroczystości ślubnej.
Najczęściej zamawiane są tradycyjne, okrągłe wiązanki; białe lub ecru, ewentualnie kolorowe. Bukiet ślubny można wykonać z każdego rodzaju kwiatów z dodatkami dekoracyjnych zielonych liści lub samej białej gipsówki. Popularnym kwiatem wybieranym do wiązanek ślubnych jest róża, ale i konwalie, lilie, storczyki lub białe kalle cieszą się uznaniem.
Bukiet ślubny dekorujemy wstążkami, które mogą swobodnie zwisać lub być wplecione pomiędzy kwiaty lub samym tiulem. Elementami dekoracyjnymi są też perełki, kryształki,koraliki, pióra czy rattan.
Bukiet ślubny powinien być dopasowany do rodzaju sukni i typu urody panny młodej ...
Przy doborze bukietu ważny jest też wzrost Młodej Pani oraz figura. Niskiej i drobnej dziewczynie nie pasuje duża wiązanka, a kobiecie puszystej mały, okrągły bukiecik. Smukła dziewczyna powinna mieć małą, okrągłą i zwartą wiązankę, z której mogą zwisać tylko drobne trawki, bluszcze. „Puszyste” panny młode powinny wybrać bukiet wydłużający je optycznie, np. wiązankę zwisającą o fantazyjnych kształtach z prostymi przedłużonymi łodygami. Dla wysokich pań odpowiednie są duże kwiaty, np. lilie, rozwinięte róże, calle,ułożone niesymetrycznie ale nie powinny zamawiać dużego bukietu ślubnego.

Przypinka Pana Młodego - jest dekoracją kwiatową przypinaną do lewej klapy marynarki, a czasem również świadka i drużbów. Odpowiedni kolor i rodzaj kwiatów sprawia, że przypinka stanowi uzupełnienie bukietu panny młodej. Przypina się ją za pomocą dużej szpilki zakończonej np. perełką lub kryształkiem, którą należy wbić od spodu, z lewej strony klapy do prawej. Kolor garnituru jest też dość ważnym czynnikiem mającym wpływ na wygląd przypinki kwiatowej. Przy jasnym garniturze preferuje się stroik utrzymany w nieco ciemniejszej tonacji, natomiast przy ciemnym, lepiej wygląda ozdoba wykonana z jasnych kwiatów. Przypinki dla świadka i innych panów powinny być mniejsze niż dla pana młodego lub w innej kolorystyce. Muszą jednak nawiązywać do stylu dekoracji uroczystości. Niezależnie od tego, czy przypinka będzie utrzymana w stylu bukietu panny młodej, czy w bardziej męskiej kolorystyce, ozdoby powinny stanowić komplet.

Opinie - SACADA Studio Tańca i Dekoracji Ślubnych

5

7 opinii

Dodaj opinię

JS

Joanna S

Piękny wystrój sali i kościoła, śliczny bukiet ślubny, bardzo sympatyczna pani Małgosia i pan Adaś, wszystko super dograne, polecam wszystkim.

4 lata temu

Źródło: Facebook

PW

Paulina W

Polecam!! Pani Małgosia zna się na rzeczy dokonała dekoracji która oczarowala wszystkich gości a nas w szczególności. Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do klienta. Dziękujemy bardzo!! ??

4 lata temu

Źródło: Facebook

DS

Dagmara S

poleca serdecznie bez dwóch zdań!!!!!!! ???????????

4 lata temu

Źródło: Facebook

PM

Paulina M

Gorąco polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3

4 lata temu

Źródło: Facebook

BB

Basia B

Z całego serca dziękujemy za przepiękną dekorację sali i Kościoła, wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy, a nawet jeszcze lepiej :-) Choć my w Kościele byliśmy tak przejęci, że mało co z tej dekoracji zapamiętaliśmy, to jednak nawet sami goście zachwalali i pytali kto nam wszystko tak pięknie udekorował. Jeszcze raz dziękujemy i gorąco wszystkim polecamy! Pani Małgosia jest prawdziwą Mistrzynią w Swoim fachu :-) :-)

4 lata temu

Źródło: Facebook

AS

Asia S

Ja i mój Mąż byliśmy zachwyceni salą weselną. Wyglądała przepięknie. Było widać profesjonalizm oraz wyczucie dekoratorki. Goście byli pod wrażeniem. Pani dekoratorka przygotowała również bukiet oraz ozdobę do włosów. Jeszcze raz dziękujemy :)

4 lata temu

Źródło: Facebook

EG

Ewelina G

Mieliśmy cudowne wesele i z całą pewnością możemy powiedzieć, że dużą rolę odegrała SACADA. Po pierwsze najpiękniejsza dekoracja kościoła - wszyscy goście byli zachwyceni, malo kto widział takie piękne, bogate, różnorodne ozdoby,które tworzą piękną całość. Po drugie pełna atrakcji fotobudka. Moje wszelkie obawy czy goście będą zadowoleni zostały rozwiane kiedy zobaczyłam akcesoria. Fotobudka dopiero się rozkladała a goście już byli pobrzebierani :) pełne przebrania i niespotykane maski miały największe zainteresowanie gdyż mało która fotobudka oferuje tak szerokie akcesoria. Jakość zdjęć również w pełni zadowalająca, wystarczająco czasu by zrobić wyraźne zdjęcia. Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z usług SACADA. Polecamy każdej osobie która chce mieć udaną zabawę!

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 2005 roku.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Każdą ofertę dostosowuję do możliwości finansowych Klienta.

Kontakt - SACADA Studio Tańca i Dekoracji Ślubnych

SACADA Studio Tańca i Dekoracji Ślubnych

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Żywiec

Poniedziałek

07:00 -21:00

Wtorek

07:00 -21:00

Środa

07:00 -21:00

Czwartek

07:00 -21:00

Piątek

07:00 -21:00

Sobota

07:00 -21:00

Niedziela

07:00 -21:00