DaddyDj

Maciej Kopczyński

DaddyDj

(8)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Jeśli szukacie Dj-a osoby, która z pasją i humorem poprowadzi Waszą uroczystość weselną, zadba aby stała się niezapomnianym wydarzeniem i zatroszczy o najdrobniejszy szczegół oprawy muzycznej z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem to jesteście Państwo pod właściwym adresem.
Sprawię, że Wasze wydarzenie będzie wyjątkowe.

Oferuję:
- indywidualnie dobrany repertuar,
- możliwość przygotowania dodatkowych niestandardowych atrakcji podczas wydarzenia,
- maksymalne zaangażowanie podczas realizacji zlecenia.

Moją dewizą jest całkowite spełnienie oczekiwań zleceniodawcy, dlatego na etapie przygotowań zadaję dużo pytań, by ustalić wszelkie szczegóły wydarzenia. Nigdy nie narzucam swojego punktu widzenia, choć bazując na dużym doświadczeniu staram się podpowiadać najlepsze rozwiązania.
Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, bo każdy z nas jest inny i nie ma dwóch takich samych imprez, jest jednak jeden wspólny mianownik... Dobra zabawa! Jedyne czego nie mogę Państwu zagwarantować to Wasza kondycja podczas tańców i konkursów:-)

Przekonajcie się, że "zrobię Wam prywatkę jakiej nie widział nikt".

PRZEDZIAŁ CENOWY

3000 zł - 5000 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Własne oświetlenie

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2022

Oferta - DaddyDj

Oprawa muzyczna wesela

3000 zł - 5000 zł

wysoki poziom i kultura prowadzenia uroczystości, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, dekorowanie sali światłem, konkursy i zabawy prowadzone ze smakiem i humorem, lekki dym

Poprawiny

1000 zł - 1200 zł

wysoki poziom i kultura prowadzenia uroczystości, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, dekorowanie sali światłem, konkursy i zabawy prowadzone ze smakiem i humorem, lekki dym

Opinie - DaddyDj

5

8 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

BS

Beata S

Maciej uratował całe nasze skromne przyjęcie. Dzięki niemu mieliśmy niezapomniany dzień. Poprowadził super całą imprezę i wyciągał do tańca wszystkich. Zarówno goście jak i my byliśmy zachwyceni tak przesympatycznym DJ'em. Serdecznie wszystkim polecamy!!!

1 tydzień temu

DM

D M

Współpraca z Maciejem to była czysta przyjemność. W tym bardzo zabieganym czasie, pomimo braku czasu na szczegółowe ustalenia doskonale wpasował się w styl imprezy i zaopiekował gośćmi, dzięki czemu znacznie odciążył nas w organizacji. Znakomicie odnajduje się, jak w naszym przypadku, również w niewielkim przyjęciu. W kontakcie ciepły, pomocny i cierpliwy. Zdecydowanie polecam. Goście i my bardzo zadowoleni :) Pozdrawiam :)

6 miesięcy temu

KB

Katarzyna B

Z całego serca polecamy! Obsługa wesela na najwyższym poziomie, zarówno my jak i goście bardzo zadowoleni, cała impreza poprowadzona była tak, jak to sobie wymarzyliśmy,rewelacyjny kontakt od samego początku, świetna oprawa muzyczna, dzięki czemu nie było osoby, która zbyt długo grzała miejsce przy stole. Jeżeli jeszcze kiedyś będziemy potrzebowali dj-a na jakąś imprezę, to na pewno weźmiemy Macieja do jej poprowadzenia. Przyczyniłeś się do tego, że jeden z ważniejszych dni w naszym życiu był tak cudowny :) Dziękujemy całym sercem. Pozdrawiamy i z pewnością do zobaczenia :) Jeszcze raz polecamy! Kasia i Andrzej

9 miesięcy temu

IM

Iwona M

Jeśli szukasz dj, który zorganizuje Twoją imprezę marzeń to Pan Maciej jest idealnym wyborem :) Cała uroczystość została poprowadzona w super atmosferze z jeszcze lepszą oprawą muzyczną. Goście bawili się znakomicie, a przede wszystkim my organizatorzy uroczystości. Dodatkowo każda prośba i życzenie muzyczne zostało spełnione na najwyższym poziomie. Oprócz poprowadzenia imprezy w przyjaznej atmosferze, z dużym poczuciem humoru, zorganizowane zostały ciekawe i kreatywne konkursy, z którymi nie spotkałam się wcześniej. Jeszcze raz dziękujemy !!

9 miesięcy temu

AP

Angelika P

Po prostu goście i my bardzo zadowoleni, nic dodać nic ująć

11 miesięcy temu

PK

Paulina K

Polecamy Pana Macieja z całego serca. Człowiek z klasą, doskonale rozumiejący potrzeby swoich klientów. Imprezę poprzedza uważna rozmowa, która ma na celu poznanie wymagań i lepsze dopasowanie się do organizatorów. Dziękujemy za poprowadzenie naszego przyjęcia. To była bardzo udana zabawa, która doskonale spełniła nasze oczekiwania. Było dokładnie tak jak sobie zaplanowaliśmy. Zarówno goście jak i my bawiliśmy się świetnie.

1 rok temu

PK

Paulina K

Niesamowity kontakt z gośćmi. Osoba, która porwała swoją energią i wiedzą muzyczną nawet tych najbardziej opornych do zabawy. DaddyDj kreował naprawdę wspaniały nastrój nie tylko podczas zabawy tanecznej, ale też konkursów. Świetnie dobrany repertuar. Prawdziwa osobowość sceniczna. Luz, humor, czar.🙃 Szczerze polecamy!

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Współpraca z parami młodymi trwa ok 6 lat.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Wyjątkowym zaangażowaniem w realizację zadań związanych obsługą muzyczno-konferansjerską imprez, w oparciu o łatwość nawiązywania kontaktów, budowania przyjacielskiej atmosfery

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

awaria sieci eletrycznej...:)

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pytania o wycenę usługi i filmy z realizacji

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Wysoki poziom i kultura prowadzenia uroczystości, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie,dekorowanie sali światłem,lekki dym, konkursy i zabawy prowadzone ze smakiem i humorem,

Z jakim wyprzedzeniem Para Młoda powinna zarezerwować u Ciebie termin?

wszystko zależy od zapełnienia kalendarza...

Czy dajesz możliwość ustalenia lub modyfikacji repertuaru?

oczywiście

Jakie wymagania techniczne musi spełniać miejsce wesela?

energia elektryczna i dach nad głową...:)

Czy poza samą muzyką organizujesz też zabawy weselne?

tak, konkursy i zabawy należą do mojej oferty

Do której godziny przeważnie grasz na weselu?

bez ograniczeń,zgodnie z potrzebami pary młodej

Kontakt - DaddyDj

DaddyDj

website Usługodawca oświadczył, że nie jest przedsiębiorcą.

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: