didżej BassTian

Paweł Kuczyński

didżej BassTian

Pokaż telefon

Zawsze Świetna Zabawa
Wesele, poprawiny, urodziny, huczna rocznica? Polecam swoje usługi, gwarantuje świetną zabawę :-)
Wesele mogę poprowadzić w języku polskim, angielskim oraz rosyjskim. Zapraszam

1499 zł - 3000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Disco

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

1499 zł - 3000 zł

1499 zł - w tej cenie oferuję nagłośnienie - 1500 Watt RMS, oświetlenie takie jak widać na zdjęciach na moim profilu, wytwornicę dymu, w tej cenie imprezę prowadzę samodzielnie. dojazd do 200 km w promieniu od Warszawy. Możliwe są oczywiście dodatkowe atrakcje za dodatkową opłatą, np. wytwornica ciężkiego dymu na pierwszy taniec - 300 zł, dwie dodatkowe głowice świetlne typu PinSpot - 400 zł, Laser graficzny - 200zł, dodatkowy Wodzirej-Konferansjer - 700 zł itp. pakiet możliwości jest znacznie szerszy, jeżeli macie państwo pytania, proszę się nie krępować.

Poprawiny

500 zł - 1000 zł

500 zł - w tej cenie oferuję imprezę poprawinową po weselu na którym grałem dzień wcześniej. Jeżeli życzą sobie Państwo tylko poprawiny to cena jest uzależniona od lokalizacji i czasu trwania.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Będąc jeszcze na studiach (połowa lat 90-tych) podjąłem pracę w lokalnej rozgłośni radiowej jako prezenter, od tego momentu zaczęła się moja przygoda z mikrofonem, miksowaniem muzyki i montażem dźwięku. Z biegiem czasu zakupiłem mój pierwszy zestaw nagłośnieniowy (Eltron - Unitra Eltra), mikser, mikrofon oraz kilka kolorofonów. Na początek zacząłem grywać na szkolnych dyskotekach, zabawach sylwestrowych, małych imprezach plenerowych, festynach dzielnicowych aż pojawiło się pierwsze zapytanie o grę na weselu z którego skorzystałem (w tamtym czasie didżeje na weselach byli rzadkością). Dzisiaj coraz częściej młode pary wybierają didżejów a nagłośnienie i oświetlenie to też inna epoka niż kiedyś.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Praca jako didżej/prezenter/wodzirej jest moim hobby. Pierwsze wesele na jakim grałem odbyło się 1997 roku, od tamtej pory mam styczność z imprezami tego typu.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Nagłośnienie - Aktywny zestaw nagłośnienieowy CervinVega CVA - 1500 Watt RMS, Dodatkowy aktywny zestaw naglośnieniowy 2xSamson dB500A - 1000 Watt RMS, Mikser YAMAHA MG10XU, kontroler dj Numark Mixtrck Pro, mikrofony przewodowe Rhode M1, mikrofonny bezprzewodowe SEKAKU. Oświetlenie typu moonflower marki Chauvet oraz BeamZ, wytwornica dymu. dymu

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Poza czasem samej zabawy weselnej na pewno poświęcam czas na spotkanie z parą młodą przed weselem w celu omówienia szczegółów zabawy, jeżeli istnieje możliwość to poświęcam również czas na obejrzenie sali weselnej w celu sprawdzenia warunków technicznych. Poświęcam również czas na przygotowanie muzyki preferowanej przez zleceniodawców oraz gier i zabaw. Średnio zajmuje mi to łącznie od 3 do 5 dni.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Mając na uwadze wieloletnie doświadczenie jako didżej/prezenter/wodzirej opracowałem własną ofertę podstawową, która składa się z nagłośnienie 1000-1500 Watt RMS, oświetlenie typu moonflower (1 zestaw), 12 godzin muzyki, zestaw dobrych gier i zabaw oraz moja osoba. W większości przypadków to w zupełności wystarcza, ale jeśli chodzi szczególnie o oświetlenie to oferta oczywiście jest szersza.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Jestem osobą bardzo otwartą, łatwo zawierającą kontakty i najłatwiej mi się współpracuje z takimi osobami, jednakże nie widzę problemu we współpracy z innymi osobami, jestem elastyczny i staram się dopasowywać do różnych sytuacji, w końcu na weselu najważniejsza jest para młoda i goście.

Kontakt

didżej BassTian

facebook

Warszawa

145 km od Białej Podlaskiej

Inspiracje ślubne

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: