dj Brzoza Brzozowski Olsztyn

Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski

dj Brzoza Brzozowski Olsztyn

Witam Państwa!
Oferta („2in1”:Dj/Wodzirej-Konferansjer) obejmuje: przygotowanie się i prowadzenie Wesela z jego wszystkimi aspektami . To także profesjonalne nagłośnienie i światło oraz efektowne stanowisko prowadzącego/dja , kultura prowadzenia ,schludny, elegancki wygląd. Oferta w umowie zawiera też zakaz spożywania alkoholu przed prowadzeniem Uroczystości , jak i podczas jej trwania.
Moja oferta , to także 100% granie z oficjalnych, legalnych CD (jestem członkiem ogólnopolskich organizacji "didżejskich" i prezenterów muzycznych) . Spełnię praktycznie każde życzenie muzyczne ( te kontrowersyjne po akceptacji Pary Młodej). Trudno mnie zaskoczyć. Natomiast ja zaskakuję zawsze. To atut obcowania z muzyką od zawsze.
W ofercie , tzn. jej cenie uwzględnione są i koszta transportu.
Moja oferta , to także doświadczenie.Przez 5 lat byłem prezenterem muzycznym (PM) / djem i dziennikarzem muzycznym Radia WAMA. Przez 2 lata realizowałem imprezy muzyczne, w tym tzw. "konferansjerkę" dla olsztyńskiego oddziału radia RMF FM.Będąc DJ/PM założyłem „po drodze” olsztyński oddział Radia ESKA. Na co dzień jestem rezydentem kameralnej Kawiarni Filmowej Awangarda Bis (Targ Rybny - Olsztyn).Więcej na mój temat, opinie o mnie , o nagłośnieniu , światłach: www.brzozaagency.pl , portale weselne a także klikając w Google- Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski.
I na koniec... cena, bo o cenie, która na pewno jest bardzo ważną, powinno mówić się na końcu. Standard, to 2500 PLN . To standard, ale nie znam do końca Państwa oczekiwań... Rozpiętość cenowa : od 1800 PLN (obiad weselny) do 3500 PLN (wesele z licznymi eventami, niespodziankami, dodatkowym nagłośnieniem). Polecam się (vide opinie na portalach!). Cena zawsze jednak do negocjacji (w obie Strony). Wystawiam Fakturę !
Licząc na dalszy kontakt, nie epatując zbyt mocno
Pozdrawiam
Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski Olsztyn

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

1500 zł - 3500 zł

Oferta („2in1”:Dj/Wodzirej-Konferansjer) obejmuje: przygotowanie się i prowadzenie Wesela ( z jego wszystkimi elementami, które są zaakceptowane przez Młodych, np. przywitanie, zabawy, eventy , animacje - w tym jeśli są dzieci, to także dla dzieci, oczepiny - w zakresie ustalonym , podziękowania i… ewentualne niespodzianki.To także profesjonalne nagłośnienie i światło . Efektowne stanowisko prowadzącego/dja , kultura prowadzenia ( z wykształcenia jestem polonistą/etykiem) ,schludny, elegancki wygląd. Moja oferta , to także 100% granie z oficjalnych, legalnych nośników muzycznych, czyli płyt CD (jestem członkiem ogólnopolskich organizacji "didżejskich" i prezenterów muzycznych). Zawsze mile widziane propozycje Pary Młodej, Gości, w tym także lista utworów „zakazanych”.Spełnię praktycznie każde życzenie muzyczne ( te kontrowersyjne po akceptacji Pary Młodej).W ofercie , tzn. jej cenie uwzględnione są i koszta transportu. Moja oferta , to także doświadczenie. Byłem przez 5 lat prezenterem muzycznym (PM) / djem i dziennikarzem muzycznym Radia WAMA. Przez 2 lata realizowałem imprezy muzyczne, w tym tzw. "konferansjerkę" dla olsztyńskiego oddziału radia RMF FM. Będąc DJ/PM założyłem „po drodze” olsztyński oddział Radia ESKA, którym - będąc DJ/PM - szefowałem przez 5 lat.  Nie wspomnę o permanentnym prowadzeniu wesel, uroczystości indywidualnych, firmowych samorządowych etc. Na co dzień jestem rezydentem kameralnej Kawiarni Filmowej Awangarda Bis (Targ Rybny - Olsztyn) – piątki./soboty. Stąd moja duża mobilność i obcowanie z muzyką. Tam też można zobaczyć i usłyszeć w części moje nagłośnienie, światło i stanowisko pracy.
Więcej na mój temat, opinie o mnie , o nagłośnieniu , światłach: www.brzozaagency.pl , portale weselne a także klikając w Google- Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski.
I na koniec... cena, bo o cenie, która na pewno jest bardzo ważną, powinno mówić się na końcu. Standard, to 2500 PLN . (Ilość Gości nie wpływa na cenę . Jednak im ich mniej – tym większe wyzwanie dla Prowadzącego, gdyż trudniej osiągnąć tzw. FUN zabawy). To standard, ale nie znam do końca Państwa oczekiwań... Rozpiętość cenowa : od 1500 PLN (obiad weselny) do 3500 PLN (Wesele z licznymi eventami, niespodziankami, dodatkowym nagłośnieniem). Polecam się (vide opinie na portalach!). Cena zawsze jednak do negocjacji (w obie Strony).
Wystawiam Fakturę !
I tu kończąca dygresja. Jeśli Młodzi, np. podczas oczepin (gdy je akceptują) zbierają na tzw. "wózek", to zdarza się , że dzięki umiejętnemu prowadzeniu tej zabawy można uzbierać znaczną część honorarium dla... Prowadzącego. Jeśli wybiera się tę opcję.
Licząc na dalszy kontakt, nie epatując zbyt mocno
Pozdrawiam
Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski
Przy podpisaniu Umowy pobieram zadatek 500,00 PLN

Poprawiny

700 zł - 1000 zł

Oferta z konieczności jest nieco enigmatyczna. Najczęściej sprowadza się do podania ceny. A ta bardzo często nie oddaje jakości. Osobiście praktykuję niezobowiązujące spotkanie (zwłaszcza gdy "Kontrahent" jest z Olsztyna lub z regionu ) , podczas którego poznawszy oczekiwania Narzeczonych, można skonkretyzować ofertę. Gdy odległość jest znaczna zawsze można spotkać się „w pół drogi”. Pozostaje  też Skype, Messenger i… @ !
Oferta obejmuje: przygotowanie się i poprowadzenie Poprawin ( z jego wszystkimi elementami, które są zaakceptowane przez Młodych, np. przywitanie, zabawy, eventy , animacje - w tym jeśli są dzieci, to także dla dzieci, podziękowania, niespodzianki(dodatkowe koszta) , np. saksofonista, skrzypek , gitarzysta etc, profesjonalne nagłośnienie i światło . Efektowne stanowisko prowadzącego/dja , kultura prowadzenia ( z wykształcenia jestem polonistą) ,schludny, elegancki wygląd.
Dodam - jeśli zabawy, to mogą być te często spotykane lub nieszablonowe (zawsze na poziomie, by nikogo nie urazić). Oferta w umowie zawiera też zakaz spożywania alkoholu przed prowadzeniem Uroczystości , jak i podczas jej trwania.
Moja oferta , to także 100% granie z oficjalnych, legalnych nośników muzycznych (jestem członkiem ogólnopolskich organizacji "didżejskich" i prezenterów muzycznych . Aktualne legitymacje (ich skan) - do wglądu. W ofercie , tzn. jej cenie uwzględnione są i koszta transportu. Mile widziane „zabezpieczenie” pokoju na przebranie , wcześniejsze odświeżenie się.

Moja oferta , to także „mega” doświadczenie. Byłem przez 5 lat prezenterem muzycznym (PM) / djem i dziennikarzem muzycznym Radia WAMA. Przez 2 lata realizowałem imprezy muzyczne, w tym tzw. "konferansjerkę" dla olsztyńskiego oddziału radia RMF FM. Będąc DJ/PM założyłem „po drodze” olsztyński oddział Radia ESKA, którym - będąc DJ/PM - szefowałem przez 5 lat.  Nie wspomnę o permanentnym prowadzeniu wesel, uroczystości indywidualnych , firmowych etc. Na co dzień jestem rezydentem kameralnej Kawiarni Filmowej Awangarda Bis (Targ Rybny - Olsztyn) – /piątki./soboty. Stąd moja duża mobilność. Tam też można zobaczyć i usłyszeć w części moje nagłośnienie, światło i stanowisko pracy.

Więcej na mój temat, opinie o mnie , o nagłośnieniu , światłach: www.brzozaagency.pl , portale weselne, np. Weselna Polska, Wesele z Klasą, Planujemy wesele, iSlubne, Dje-wesele.pl, SlubiWeselle, Gdzie wesele a także klikając w Google- Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski.

I na koniec... cena, bo o cenie, która na pewno jest bardzo ważną, powinno mówić się na końcu. 700 -1000 PLN. Pytanie – dlaczego? Dlatego , że moja skromna persona oferuje : profesjonalizm, doświadczenie, „fun” zabawy, idealne nagłośnienie, światło i przede wszystkim KREACJĘ MUZYCZNĄ! To standard, ale nie znam do końca Państwa oczekiwań (zwłaszcza godzinowych)...

Licząc na dalszy kontakt, nie epatując zbyt mocno

Pozdrawiam Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski (kontakt@brzozaagency.pl, 606 647 539)

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Wolne terminy

Kontakt

dj Brzoza Brzozowski Olsztyn

Olsztyn

Polecani z kategorii dj na wesele

Oprawa Muzyczna Imprez MARBOH
Oprawa Muzyczna Imprez MARBOH Olsztyn
(6)
Zobacz profil
Wodzireje.pl
Wodzireje.pl Olsztyn
(15)
Zobacz profil
Zespół Przyjaciele
Zespół Przyjaciele Giżycko
(32)
Zobacz profil
Dj Caroll Wodzirej
Dj Caroll Wodzirej Toruń
(15)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie:

Zobacz Dj-ów w pobliżu: