DJ Pruczkovski

Paweł Pruczkowski

DJ Pruczkovski

Poznań

(13)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

TO WASZ DZIEŃ

Wasze wesele powinno być dokładnie takie, jak sobie wymarzyliście. Dlatego macie wpływ na wszystkie jego aspekty - wspólnie ustalimy repertuar oraz zabawy i animacje dla gości. Przygotujemy również plan przyjęcia, którego realizacją w dniu wesela zajmę się ja. Waszym jedynym obowiązkiem będzie dobrze się bawić.

NA LUZIE, ALE Z KLASĄ

Mój przepis na dobrą atmosferę podczas przyjęcia jest bardzo prosty. Staram się sprawić, żeby wszyscy goście czuli się swobodnie i komfortowo. Nie obawiajcie się więc kompromitujących zabaw i przaśnych żartów, mam inne sposoby na rozluźnienie nastroju.

MUZYKA

Repertuar mam bardzo szeroki (pop, rock, lata 70' i 80', latino itd.), będzie więc różnorodnie i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Ale oprócz sprawdzonych hitów pozostawiam dużo miejsca na Waszą inwencję. To Wasz dzień, więc powinno być po Waszemu.

DŹWIĘK I ŚWIATŁO

Nie musicie się martwić o nagłośnienie i oświetlenie, wszystko co niezbędne będę miał ze sobą. Dodatkowo, zawsze staram się dostosować rodzaj oświetlenia do stylu danego miejsca i Waszej wizji. Gwarantuję wysoką jakość dźwięku i efektowne, dopasowane oświetlenie.

RELAX & TAKE IT EASY

Ja się zajmę resztą. Każda organizowana impreza wiąże się z licznymi obowiązkami spoczywającymi na barkach organizatora. A przecież nikt nie che czuć się podczas własnego przyjęcia tak, jakby był w pracy. Żeby temu zapobiec, przed uroczystością będziemy rozmawiać... Długo rozmawiać... Tak długo, aż w końcu w pełni pojmę Waszą wizję idealnej imprezy (może się okazać, że nasze wyobrażenia będą niemal jednakowe, wtedy rozmowa nie będzie aż tak długa), a następnie postaram się wykonać ustalony plan w 100%. Dzięki temu Wasze obowiązki będą banalnie łatwe: dobra zabawa bez konieczności zerkania na zegarek.

PRZEDZIAŁ CENOWY

3000 zł - 5000 zł

RODZAJ MUZYKI

Disco

Jazz

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta - DJ Pruczkovski

Oprawa muzyczna wesela

3000 zł - 4000 zł

Poprawiny

1000 zł - 2000 zł

Opinie - DJ Pruczkovski

5

13 opinii

Dodaj opinię

MW

Monika W

Pełen profesjonalizm! Paweł jest niesamowicie sympatyczny i zawsze uśmiechnięty. Mieliśmy określoną wizję wesela, której sprostał w 100%. Nie pozostaje nic innego jak po prostu napisać: DZIĘKUJEMY! Żadne słowa nie oddadzą tego jak jesteśmy wdzięczni za to, że dzięki Tobie bawiliśmy się najpiękniej jak tylko można było! Dziękujemy! 💛

7 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MS

Magdalena S

Przez zmianę daty wesela musieliśmy zmienić DJ-a i jesteśmy MEGA zadowoleni!! Chociaż nie znaliśmy Pawła wcześniej to jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tak się stało:) Paweł jest po pierwsze przemiłym i wyrozumiałym czlowiekiem, po drugie poprowadził naszą imprezę dokładnie tak jak chcieliśmy, a po trzecie to profesjonalista w każdym calu, do rana tańczyliśmy do naszych ulubionych kawałków, zarówno starsi jak i młodsi goście super się bawili a atmosfera była świetna, polecamy Pawła na 100% i mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy! ❤️🥳

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AC

Aleksandra C

Każdy jednogłośnie stwierdził że to jedna z lepszych imprez na której miał okazję się bawić - wszystko dzięki Tobie! Dziękujemy za profesjonalizm, cudowne rytmy i uśmiech którym zarażałeś naszych gości !! Ola i Mati:)

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

PW

Patrick W

Pełen profesjonalizm! Oprawa muzyczna, oświetlenie i ogólne prowadzenie naszego wesela było genialne, wszyscy goście zachwyceni, My również :) Paweł jest bardzo sympatyczną osobą co dodatkowo urzekło naszych gości :) Bardzo się cieszymy, że wybraliśmy akurat jego, ponieważ w innym wypadku nasze wesele nie byłoby takie wspaniałe!

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AP

Agnieszka P

Pełen profesjonalizm, światła, oprawa muzyczna, flow i super zabawa! wszystko dobrane w pełni, każda prośba spełniona. DJ godny polecenia - dobra zabawa gwarantowana! ❤️

11 miesięcy temu

Źródło: Facebook

JL

Joanna L

Paweł poprowadził naszą imprezę weselną. Lepiej nie mogliśmy trafić! Współpraca od samego początku przebiegała bardzo dobrze, Paweł jest osobą, która potrafi słuchać i od razu wyczuł co nam się podoba. Zaproponował zabawy, które bardzo przypadły naszym gościom do gustu, jednocześnie nikogo nie krępując. Podczas wesela upewniał się, że dobrze się bawimy, muzyka którą grał była odpowiednia dla każdego przekroju wiekowego, dzięki czemu parkiet był cały czas pełen. Na koniec dodam, że Paweł po za tym, ze jest super Dj’em jest również rewelacyjnym tancerzem. Wszystkim bardzo polecam tę współpracę, wybierając Pawła możecie mieć pewność, że Wasze wesele będzie niezapomniane!

11 miesięcy temu

Źródło: Facebook

UW

Urszula W

Fantastycznie poprowadzone przyjęcie weselne - moja córka nie mogła wymarzyć sobie lepszego DJa. Cała impreza była pozbawiona folkloru weselnego, pan Paweł zadbał o komfort wszystkich gości, zabawy były ciekawe i integrowały wszystkich na sali. Cała ścieżka muzyczna została dostosowana do różnych grup wiekowych dzięki czemu do dziś wszyscy miło wspominają ten dzień. Bardzo sympatyczny człowiek, mam nadzieję, że poprowadzi również wesele młodszej córki.

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Prowadzę wesela od 2016 roku

Kontakt - DJ Pruczkovski

DJ Pruczkovski

facebook website instagram

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: