DJ Pruczkovski

Paweł Pruczkowski

DJ Pruczkovski

Poznań

(16)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

TO WASZ DZIEŃ

Wasze wesele powinno być dokładnie takie, jak sobie wymarzyliście. Dlatego macie wpływ na wszystkie jego aspekty - wspólnie ustalimy repertuar oraz zabawy i animacje dla gości. Przygotujemy również plan przyjęcia, którego realizacją w dniu wesela zajmę się ja. Waszym jedynym obowiązkiem będzie dobrze się bawić.

NA LUZIE, ALE Z KLASĄ

Mój przepis na dobrą atmosferę podczas przyjęcia jest bardzo prosty. Staram się sprawić, żeby wszyscy goście czuli się swobodnie i komfortowo. Nie obawiajcie się więc kompromitujących zabaw i przaśnych żartów, mam inne sposoby na rozluźnienie nastroju.

MUZYKA

Repertuar mam bardzo szeroki (pop, rock, lata 70' i 80', latino itd.), będzie więc różnorodnie i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Ale oprócz sprawdzonych hitów pozostawiam dużo miejsca na Waszą inwencję. To Wasz dzień, więc powinno być po Waszemu.

DŹWIĘK I ŚWIATŁO

Nie musicie się martwić o nagłośnienie i oświetlenie, wszystko co niezbędne będę miał ze sobą. Dodatkowo, zawsze staram się dostosować rodzaj oświetlenia do stylu danego miejsca i Waszej wizji. Gwarantuję wysoką jakość dźwięku i efektowne, dopasowane oświetlenie.

RELAX & TAKE IT EASY

Ja się zajmę resztą. Każda organizowana impreza wiąże się z licznymi obowiązkami spoczywającymi na barkach organizatora. A przecież nikt nie che czuć się podczas własnego przyjęcia tak, jakby był w pracy. Żeby temu zapobiec, przed uroczystością będziemy rozmawiać... Długo rozmawiać... Tak długo, aż w końcu w pełni pojmę Waszą wizję idealnej imprezy (może się okazać, że nasze wyobrażenia będą niemal jednakowe, wtedy rozmowa nie będzie aż tak długa), a następnie postaram się wykonać ustalony plan w 100%. Dzięki temu Wasze obowiązki będą banalnie łatwe: dobra zabawa bez konieczności zerkania na zegarek.

PRZEDZIAŁ CENOWY

4000 zł - 5000 zł

RODZAJ MUZYKI

Disco

Jazz

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta - DJ Pruczkovski

Oprawa muzyczna wesela

3000 zł - 4000 zł

Poprawiny

1000 zł - 2000 zł

Opinie - DJ Pruczkovski

5

16 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

avatar

Kinga K

Paweł to osoba w pełni oddana temu co robi, od samego początku do samego końca otoczył nas opieką w pięknym, ale też stresującym czasie jakim był nasz ślub i wesele. Jest osobą, którą w pełni można obdarzyć zaufaniem w tak ważnym czasie. Spełnił wszystkie nasze prośby, wychodził z inicjatywą jeśli jakieś elementy nie były przez nas dograne - zawsze w wyważony i kulturalny sposób. Całość współpracy była bardzo pozytywna i z uśmiechem na twarzy. Rzadko kiedy spotyka się osoby zajmujące się muzyką, które są tak kulturalne i miłe wobec wszystkich; zleceniodawców, gości i innych zleceniobiorców. Paweł nie pije alkoholu w trakcie wesel i mimo, że powinno to być normą to niestety nadal nie jest. Muzyka to prawdziwy majstersztyk. Nigdy jeszcze nie widziałam tak dobrze dobranego repertuaru do gości weselnych. Bawili się zarówno starsi jak i młodsi. Wszyscy zachwyceni tym, że mogą się wytańczyć. Co ważne muzyka nie była zmieniana nagle, Paweł potrafi dobrać utwory tak, że przechodzi z jednego do drugiego zachowując przy okazji pełny parkiet. Dodatkowo - wysłuchał naszych próśb i mogliśmy bawić się również do naszych ulubionych kawałków. Paweł zapewnił nam nie tylko sprzęt najlepszej jakości na weselu ale również zadbał o oprawę w trakcie naszego ślubu w plenerze. Idealnie wszedł w rolę już w trakcie ceremonii przez co byliśmy spokojni, że muzyka i mikrofony zadziałają, a goście będą wiedzieć którędy przejść na zdjęcia grupowe i do sali. Zabawy - to element o który martwiliśmy się najbardziej i chyba najlepszym podsumowaniem jest to, że osoby, które zawsze uciekają od zabaw weselnych tym razem były w ich środku. Paweł nie wyciąga nikogo na siłę do zabawy, wszystkie przeprowadzone są w zabawny i niekrępujący nikogo sposób. W pełni dbał o komfort nasz i gości. Podsumowując moją bardzo długą opinię - nie tylko bardzo polecam Pawła, ale jestem mu niesamowicie wdzięczna za to, że nasz wyjątkowy dzień był niezapomniany i dokładnie taki jak chcieliśmy 🤎

3 miesiące temu

B

Bartek

Top! Paweł zagwarantował, że poziom energii na sali był na stałym, wysokim poziomie! Na podstawie rozmowy z nami i próbce naszych ulubionych kawałków stworzył set, do którego nic nie trzeba było dodawać, ani nic usuwać. Paweł sprawił, że jako młodzi nie musieliśmy się przejmować koordynacją wesela i po prostu dobrze się bawiliśmy ze wszystkimi!

1 rok temu

P

Piotrek

Świetny Dj, Wspaniały, uśmiechnięty i pozytywny człowiek. Paweł od pierwszej rozmowy do czwartej rano podczas wesela był ostoją spokoju i profesjonalizmu. Potrafił uspokoić przedweselne stresy przyszłej panny młodej, jak również z uśmiechem tolerować "wesołych" gości o 3 rano :) I jeszcze w tajemnicy wraz z panną młodą przygotować niespodziankę na pana młodego!! Absolutnie w 200% polecamy Pawła!!

1 rok temu

MW

Monika W

Pełen profesjonalizm! Paweł jest niesamowicie sympatyczny i zawsze uśmiechnięty. Mieliśmy określoną wizję wesela, której sprostał w 100%. Nie pozostaje nic innego jak po prostu napisać: DZIĘKUJEMY! Żadne słowa nie oddadzą tego jak jesteśmy wdzięczni za to, że dzięki Tobie bawiliśmy się najpiękniej jak tylko można było! Dziękujemy! 💛

2 lata temu

Źródło: Facebook

MS

Magdalena S

Przez zmianę daty wesela musieliśmy zmienić DJ-a i jesteśmy MEGA zadowoleni!! Chociaż nie znaliśmy Pawła wcześniej to jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tak się stało:) Paweł jest po pierwsze przemiłym i wyrozumiałym czlowiekiem, po drugie poprowadził naszą imprezę dokładnie tak jak chcieliśmy, a po trzecie to profesjonalista w każdym calu, do rana tańczyliśmy do naszych ulubionych kawałków, zarówno starsi jak i młodsi goście super się bawili a atmosfera była świetna, polecamy Pawła na 100% i mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy! ❤️🥳

2 lata temu

Źródło: Facebook

AC

Aleksandra C

Każdy jednogłośnie stwierdził że to jedna z lepszych imprez na której miał okazję się bawić - wszystko dzięki Tobie! Dziękujemy za profesjonalizm, cudowne rytmy i uśmiech którym zarażałeś naszych gości !! Ola i Mati:)

2 lata temu

Źródło: Facebook

PW

Patrick W

Pełen profesjonalizm! Oprawa muzyczna, oświetlenie i ogólne prowadzenie naszego wesela było genialne, wszyscy goście zachwyceni, My również :) Paweł jest bardzo sympatyczną osobą co dodatkowo urzekło naszych gości :) Bardzo się cieszymy, że wybraliśmy akurat jego, ponieważ w innym wypadku nasze wesele nie byłoby takie wspaniałe!

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Prowadzę wesela od 2016 roku

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

.

Z jakim wyprzedzeniem Para Młoda powinna zarezerwować u Ciebie termin?

.

Czy dajesz możliwość ustalenia lub modyfikacji repertuaru?

.

Jakie wymagania techniczne musi spełniać miejsce wesela?

.

Czy poza samą muzyką organizujesz też zabawy weselne?

.

Do której godziny przeważnie grasz na weselu?

.

Kontakt - DJ Pruczkovski

DJ Pruczkovski

facebook website instagram Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 6711717735

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: