djhermann Marek Hermann

Marek Hermann

djhermann Marek Hermann

Rzeczna 5, Wągrowiec

Pokaż telefon

Jako dj-wodzirej zajmuję się oprawą muzyczną imprez. Są to na ogół wesela, imprezy okolicznościowe i firmowe oraz zabawy.Przez wszystkie lata osiągnąłem bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju imprez a dzięki bogatemu repertuarowi muzycznemu z lat 70, 80, 90-tych, jestem w stanie zaspokoić gusta najbardziej wybrednych imprezowiczów, przy czym nie zapominam o utworach obecnie lansowanych a na życzenie mogę zagrać praktycznie każdy utwór, ale staram się tak prowadzić imprezę aby na parkiecie znajdowało się jak najwięcej gości. W trakcie imprezy prowadzę różnego rodzaju zabawy integrujące wszystkich gości, jestem spontaniczny i otwarty na wszelkie propozycje. Posiadam profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy co dodaje smaku całej imprezie. Dodatkowo zajmuję się dekoracją światłem sali,oraz w ofercie posiadam napis LOVE. Obszar mojej działalności to to cała polska.

2200 zł - 3000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

2200 zł - 3000 zł

Podstawowa oferta obejmuje nagłośnienie,oświetlenie jak i prowadzenie całego wesela.Dodatkowo oferuję dekorację sali światłem,oraz napis LOVE.

Poprawiny

1000 zł - 1200 zł

Poprawiny gram po weselu które prowadziłem,jak i takie gdzie na weselu grał np.zespół,umowa jest spisywana na 6-7godzin.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej w swojej pracy lubię pełen parkiet dobrze bawiących się gości i zadowolenie Pary Młodej.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Moja przygoda jako dj zaczęła się w latach 90tych,zacząłem wówczas grać na dyskotekach,po latach były to imprezy rodzinne,18nasti,jubileusz itp,aż w końcu ktoś poprosił mnie abym zgrał na weselu,no i tak to pozostało do dnia dzisiejszego.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Minęło prawie 20 lat jak pierwszy raz zagrałem jako dj na weselu,ale moja przygoda muzyczna rozpoczęła się znacznie wcześniej.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracuje na profesjonalnym sprzęcie marki Pioneer,RCF,Shure,Showtec,American Dj.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Całe wesele jest ważne,ale najbardziej lubię jak po kilku godzinach goście są wyluzowani,bo wtedy zabawa jest najlepsza.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Oferta podstawowa zawiera nagłośnienie,oświetlenie i prowadzenie całego wesela.Ofertą dodatkową jest dekoracja sali światłem i napis LOVE.

Jaki jest Twój styl?

Staram się prowadzić imprezy spontanicznie,bez zaplanowanego scenariusza i ustalonej kolejności granych utworów i to się sprawdza.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Myślę że wspólną cechą wszystkich klientów je to aby ich Wesele było wyjątkowe,najlepsze,a wszyscy goście dobrze się bawili,staram się w tym dopomóc jak tylko mogę.

Kontakt

djhermann Marek Hermann

website facebook youtube

Rzeczna 5 62-100 Wągrowiec

50 km od Poznania

Inspiracje ślubne

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: