DJ Arkadiusz

Arkadiusz Balcerczak

DJ Arkadiusz

Kwiatowa 39, Konin

(11)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

W branży pracuje ponad 13 lat, posiadam bogate i szerokie doświadczenie i przygotowanie do prowadzenia rożnych imprez. Głównie są to 18stki, oraz wesela ale także zdarzają się bale, rocznice ślubów, nagłośnienia plenerowe, bale sylwestrowe i karnawałowe i inne.
Szczerze powiem że 90 % osób na koniec moich imprez ma zmęczone nogi, co sprawia że ufam że moja praca zostaje wykonana najlepiej jak mogę. Najważniejsze w tej branży moim zdaniem jest kontakt z klientem i gośćmi, więc jeśli ustalimy jak mam zagrać imprezę, tak by goście bawili się przy każdej piosence, to mamy receptę na udaną imprezę. Kontakt z gośćmi łapie już od pierwszych chwil gdy rozpoczynam imprezę, witając i wznosząc pierwszy toast dla bohaterów imprezy.
Moje inne atuty to:
- przygotowanie się indywidualne do imprezy i omówienie jej, tak aby Państwo byli pewni że wszystko się uda,
- kreowania miłej i sympatycznej atmosfery, na co składa się spełnianie życzeń klientów i gości, piosenki na życzenie, dedykacje, sympatyczna prezencja, i zagranie imprezy z klasą i zgodnie z oczekiwaniami,
- oświetlenie dostosowane do miejsca i charakteru - oświetlenie oparte jest na sterowaniu cyfrowym, gdzie do każdego kolejnego utworu na parkiecie dominuje inna atmosfera,
- muzyka wg sugerowanej listy od klienta,
- satysfakcja i zmęczenie po imprezie, reklamacji nie uznaje się.
Imprezy jakie gram to:

Oferta przyjęcia weselnego - 2700 zł - dojazd, impreza 10 godzin, prowadzenie, nagłośnienie i oświetlenie, muzyka na życzenia, dodatkowa godzina 200 zł
Oferta Poprawiny weselne - 1000 zł - dojazd, impreza 6 godzin, prowadzenie, nagłośnienie i oświetlenie, muzyka na życzenie, dodatkowa godzina 150 zł
Inne imprezy wyceniam indywidualnie.
Oferta dodatkowa:
- projektor i ekran - 100 zł
- karaoke na ekranie - 150 zł
- ścianka fotograficzna z balonami - 300 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

2500 zł - 3000 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta - DJ Arkadiusz

Oprawa muzyczna wesela

2500 zł - 3000 zł

Przyjęcie weselne

O znaczeniu tak ważnego wydarzenia jakim jest ceremonia wstąpienia w związek małżeński można by napisać wiele książek. Z biegiem lat branża rozwija się bardzo prężnie, przez co usługodawcy rozszerzają i polepszają ofertę swoich usług na wesela.
DJ na przyjęcie weselne?

Od wielu lat standardem na przyjecie weselne był wybór zespołu muzycznego. Obecnie trend zwraca się ku DJ'ejom i wodzirejom którzy podnosząc jakość swoich usług, oferują praktycznie każdą muzykę, dopasowaną do gości, okoliczności, rodzaju przyjęcia i wymagań Pary Młodej.
Wesele, ale w jakim stylu?

Posiadając wieloletnie doświadczenie, a także świeże i nowatorskie podejście, wsłuchując się w Państwa gusta, plan i realizacje przyjęcia weselnego zaplanuję z odpowiednią starannością, profesjonalizmem, smakiem i klasą. Mogę zaproponować przyjecie weselne w stylu:

- rustykalnym z dopasowaną delikatną muzyką,

- biesiadnym z tradycyjnymi oczepinami, polską i zagraniczną muzyką pełną energii, zabaw i śpiewu,

- nowoczesnym w którym króluje minimalizm zabaw, a motywem przewodnim jest muzyka i tańce na parkiecie,

Lub innym, czekam na Państwa sugestie.

Poprawiny

695 zł - 1000 zł

Poprawiny przyjęcia weselnego.

Przyjecie weselne trwa do rana albo i dłużej. Czasem jednak gości mają ochotę niedzielne popołudnie spędzić również na parkiecie. Wtedy magii dokonuje DJ który korzystając najlepszych utworów zaprasza weselników do zabawy.
DJ na poprawiny to dobry pomysł?

Niektóre Pary Młode dbają o swoich gości i chcą zapewnić im weekend weselny pełen wrażeń, nie tylko tych kulinarnych. Zatrudnienie DJ to doskonała recepta na zabawę na parkiecie, gdy goście mają ochotę na dalsza zabawę po weselu.
Poprawiny, ale kto i przy czym będzie się bawił

Ile imprez, ile gości, tyle różnych sprawdzonych sposobów, może DJ zagra to, czego nie zagrał zespół weselny, może rodzina i znajomi lubią inne, może mocniejsze klimaty? Takie życzenia jestem w stanie spełnić z ogromną satysfakcją. Oprócz toastów, śpiewów i konkursów, wszelakiej ale dopasowanej do gustów gości muzyki, co więcej trzeba

Opinie - DJ Arkadiusz

5

11 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

EL

Edyta L

Serdecznie polecam Dj Arkadiusza na każdą imprezę! Super współpracował z gośćmi na bieżąco dopasowując muzykę pod ich nastroje! Goście nie schodzili z parkietu! Pełen profesjonalizm!

2 lata temu

WT

Witold T

Zdecydowanie polecam usługi Pana Arkadiusza, który zagrał na naszym weselu. Wzorowy kontakt, wszystko dogadane w najmniejszych szczegółach, zarówno przed jak i w trakcie imprezy. Co do samej zabawy - super dobrana muzyka, odpowiednie tempo i bardzo dobre prowadzenie wesela (integracja, zabawy, dedykacje i zamawianie utworów). Zarówno my jak i goście jesteśmy w pełni zadowoleni!

1 rok temu

Źródło: Facebook

NG

Nikola G

Impreza udana super poprowadzona 18stka każdy bawił się świetnie bardzo polecam Arka najlepszy dj😃

1 rok temu

Źródło: Facebook

KK

Krysia K

Pani Arkadiusz nie zawiódł, goście bawili się świetnie, bez problemu można było dogadać najmniejsze elementy imprezy polecam serdecznie

1 rok temu

Źródło: Facebook

MJ

Malwina J

Impreza jak najbardziej udana, ja, jak również goście zadowoleni, pan Arkadiudz dał czadu! Serdecznie polecam! 🎉🤩

2 lata temu

Źródło: Facebook

BG

Bartłomiej G

Arkadiusz grał na naszym weselu. Goście zadowoleni, ubawieni, wytańczeni. Idealnie dobierał piosenki podczas tańca, jednocześnie potrafił spełnić wszystkie prośby czy to nasze czy naszych gości. Nasze wesele było organizowane "na odległość" w tym czasie kontakt z DJ bez problemowy, w razie potrzeby można wszystko umówić telefonicznie czy przez maila. Szczerze polecam, a Tobie Arku jeszcze raz dziękuję!

2 lata temu

Źródło: Facebook

MM

Milena M

Polecam wszystkim bardzo usługę prowadzenia imprezy przez dj Arkadiusz. Pełen profesjonalizm i świetnie dobrana muzyka. Moje 40 urodziny poprowadził znakomicie. 😊😊😊

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

To współpraca która zaczęła się razem z rozpoczęciem mojej przygody z DJ.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Moja oferta zawiera nagłośnienie, oświetlenie, muzykę dostosowaną do okoliczności i wymagań klientów oraz jak najlepszą zabawę.

Wolne terminy

Kontakt - DJ Arkadiusz

DJ Arkadiusz

facebook youtube instagram

Kwiatowa 39 62-513 Konin

97 km od Łodzi

92 km od Poznania

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: