Dj Wodzirej Marcin Dzwonnik

Marcin Dzwonnik

Dj Wodzirej Marcin Dzwonnik

Wysoka 44/46, Piotrków Trybunalski

(26)

O nas

JAKO DJ -
Z SUKCESAMI I PASJĄ prowadzę imprezy okolicznościowe w całej Polsce i za granica. Gram muzykę starą, nową i najnowszą, polską i zagraniczną, łatwo wpadającą w ucho, a przede wszystkim do tańca - zawsze odpowiednio dobraną do charakteru imprezy. Opłacamy ZAIKS
JAKO WODZIREJ - bawię, zachęcam do zabawy,śpiewam razem z gośćmi,przygotowuję konkursy, staram się,aby program artystyczny był wyjątkowy i niepowtarzalny.
DOŚWIADCZENIE : 17 lat w branży muzycznęj, eventowej, organizacji imprez, produkcją , wpsółpracowałem z radiem
RMF FM, ZET, Polskim Radiem PR 1 oraz wieloma innymi.

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Własne oświetlenie

Oferta - Dj Wodzirej Marcin Dzwonnik

Oprawa muzyczna wesela

2000 zł - 4000 zł

Ceny ustalamy indywidualnie ;-)

Poprawiny

1000 zł - 3000 zł

Opinie - Dj Wodzirej Marcin Dzwonnik

5

26 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

DS

Dominika S

Zacznę swoją opinię od słowa "dziękuję!" Dziękuję, bo takiego wesela nawet sobie nie wyśniłam, ale od początku.... Marcina wybraliśmy zupełnie w ciemno. Wszystko załatwialiśmy "na odległość". Wystarczyła jedna rozmowa (fakt, że trwająca godzinę) żebyśmy podjęli decyzję. Już wtedy wiedziałam, że jest to pozytywnie zakręcona osoba, ale nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo ;) Nie będę opisywała jak mnie uspokajał przed ślubem, że damy radę, że goście się zmieszczą na sali, że będzie dostosowywał muzykę do gości, że będą zabawy (nie za dużo, nie za mało), że puści Braci Figo Fagot na życzenie gości dopiero po 24:00 :)..... Przejdźmy do najważniejszego: Dzień ślubu, podjeżdżamy pod salę weselną, widzę granatowe światła w oknach- ufff pamiętał, żeby zachować zimowy klimat. Pierwszy taniec idealnie tak jak chciałam- goście dołączyli do nas w połowie piosenki....i potem już stres zupełnie opadł. Marcin prowadził imprezę rewelacyjnie! Szczerze powiem, że nie sądziłam, że na własnym weselu można się tak dobrze bawić. Muzyka była przeróżna, jeśli tylko robiło się luźniej na parkiecie (chociaż u nas nie było wiele takich momentów) Marcin natychmiast ściągał wszystkich do zabawy. Nie wiem czy miałam tak cudownych gości, czy Marcin jest cudotwórcą (chociaż na pewno i jedno i drugie), ale nawet kamerzysta i fotograf (oboje z innych części Polski) stwierdzili, że tak dobrze bawiących się ludzi na weselu dawno nie widzieli. Kilka dni po weselu koleżanka przyznała się, że była załamana jak usłyszała, że będzie u nas DJ (jest fanką zespołów muzycznych). W czasie wesela podeszła do Marcia z narzeczonym i chciała zarezerwować termin na ich wesele. Myślę, że ten ostatni przykład pokazuje, że wybór Marcina to najlepszy wybór :)

3 lata temu

ŁD

Łukasz D

Marcin to najlepszy DJ jaki może prowadzić wesele (i nie tylko!) Człowiek pełen pasji i oddania do tego co robi. Całe orkiestry chowają się przy nim. Nie było by osoby na weselu która nie chwaliła by zabaw i muzyki które Marcin zorganizował. Najważniejsze to zaufać Marcinowi i zdać się na niego w sprawie imprezy, Marcin na pewno nie zawiedzie (wiem co mówię)!

4 lata temu

avatar

Patrycja M

Na nasze wesele wybraliśmy Marcina, a dlaczego? Bo nigdy jakoś specjalnie nie przepadaliśmy za orkiestrą na weselu, dla nas było to takie oklepane i po prostu nie podobało nam się. Po natrafieniu na opinię pary, u której grał, stwierdziliśmy bez dwóch zdań- bierzemy Go! Podpisaliśmy umowę w ciemno a mimo to byliśmy całkowicie spokojni o to, jak poprowadzi wesele i nie myliliśmy się. Było genialnie pod każdym względem! Zacznę od tego, że zarówno dla Nas jak i dla większości naszych gości było to pierwsze wesele na którym gra nie zespół, a Dj. Duża część z nich była sceptycznie nastawiona, myśleli, że Dj to tylko muzyka dyskotekowa, że nie ma konkursów czy śpiewania przy stołach. Jednak po tym, co Marcin zrobił na weselu i na poprawinach, nie możemy opędzić się od pozytywnych opinii na temat jego i wesela ! Ludzie pytają o namiary, chwalą i mówią, że byli różnie nastawieni,ale zmienili zdanie bo było naprawdę super. Bardzo dobrym przykładem są też Nasi rodzice, którzy do samego dnia wesela nie byli przekonani co do Dj. Po weselu chodzą zachwyceni i twierdzą, że to było najlepsze co mogliśmy wybrać, że Dj był świetny. My jako para młoda jesteśmy zachwyceni Marcinem i wiemy, że żaden zespół nie dałby nam takiej satysfakcji i przede wszystkim takich wspomnień na długie lata. Zaufaliśmy mu w 100% i nie zawiedliśmy się. Nie ma nic, do czego moglibyśmy się przyczepić. Wszystkim parom radzimy, żeby zaufali mu, jest to człowiek z ogromną pasją, który wie co robi, potrafi zabawić gości, rozśmieszyć, ciągle ma kontakt z nimi, oczepiny i konkursy są świetne, nie ma żadnych ośmieszających czy żenujących zabaw, wszystko na luzie ale ze smakiem. Muzyka różnorodna, dostosowana do każdego. Cieszymy się że wybraliśmy go całkowicie w ciemno i kolejny raz zrobilibyśmy dokładnie to samo. Marcin, będziemy Cię polecali każdemu. Bez dwóch zdań jest to najlepszy Dj i człowiek, który kocha to, co robi. Dziękujemy raz jeszcze !

4 lata temu

ES

Ewelina S

Marcin to nie tylko Dj, to nie tylko wodzirej, to świetny Fachowiec z pasją! Bez wątpienia można powiedzieć, że jest w stanie przyćmić niejedną orkiestrę! Zachwycił nie tylko Nas ale również wszystkich gości- nawet zatwardziałych zwolenników zespołów weselnych. Z pewnością gdybyśmy organizowali jeszcze jedno wesele, to grałby na nim Marcin;)

4 lata temu

MS

Michał S

Marcin to nie tylko DJ, Marcin nie jest zwykłym wodzirejem. Marcin to Animator, który na naszym weselu "przechrzcił" nawet najbardziej zagorzałych zwolenników zespołów weselnych na nowy, efektowny sposób prowadzenia przyjęcia. Marcin gra przeróżną muzykę, zawsze dopasowaną do potrzeb gości oraz panującej atmosfery. Dzięki Marcinowi dzień naszego przyjęcia weselnego będzie najwspanialszym wspomnieniem na długie, długie lata :)

4 lata temu

AB

Agnieszka B

Super Wesele !! Akordeonista Zajebisty Wszystko jak ze snu ! polecamy Gorąco!

4 lata temu

MZ

Marta Z

Najlepszy wodzirej jakiego mialam okazje poznać

4 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Jestem otwartym człowiekiem i staram się ze wszystkim współpracować. Doświadczenia mam 20 lat.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Nagłośnienie, oświetlenie, prowadzenie konkury itd

Kontakt - Dj Wodzirej Marcin Dzwonnik

Dj Wodzirej Marcin Dzwonnik

Wysoka 44/46 97-300 Piotrków Trybunalski

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: