• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog
 • Produkty
 • Inspiracje
Karaton

Patrycja Stawicka

Karaton

Ożarowska, 2/32, 42, Warszawa

(3)
Pokaż telefon

Karaton, to grupa bardzo doświadczonych DJ, grających przez cały rok w warszawskich klubach i hotelach w całym kraju. Wspierani jesteśmy profesjonalna ekipą techniczną dzięki temu zapewniamy niepowtarzalny klimat na każdym weselu. Ofertę mamy dopasowaną do każdej imprezy, od najmniejszych obiadów weselnych do olbrzymich wydarzeń plenerowych. Z każdą parą wypracowujemy niepowtarzalny scenariusz imprezy. Prowadzimy nasze autorskie zabawy i opiekujemy się gośćmi przez cały wieczór. Zapraszamy :)

2000 zł - 20000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Disco

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

2000 zł - 9999,99 zł

Poprawiny

1000 zł - 9999,99 zł

Opinie

3.93

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

DK

Damian K

Dzięki ekipie z Karatonu, ten dzień był naprawdę wyjątkowy! Świetnie bawiłem się na nim jako świadek. Bardzo podobała mi się współpraca DJ`em, który był otwarty na moje propozycje i sam od siebie zaproponował kilka ciekawych rozwiązań, dzięki czemu nie musiałem się martwić o organizację wesela. Serdecznie polecam i dziękuję za oprawę muzyczną! Pozdrawiam!

2 lata temu

PT

Piotr T

Pełen profesjonalizm świetna muzyka prawdziwy wodzirej weselny ????polecam każdemu

3 lata temu

PT

Paweł T

Wszystko bylo super muzyka wodzirej w jednym niesamowity człowiek polecam .sprzet oswietlenie sali dym wszystko co potrzeba do dobrej zabawy polecam bez żadnego wahania

3 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

W swojej pracy najbardziej lubię energię jaka wytwarza się pomiędzy DJ-em a bawiącymi się gośćmi.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Moja przygoda z weselami zaczęła się w czasach gdy DJ, był tańszą alternatywą zespołu. Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z parami młodymi pracuję od roku 2005.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Nie wiem czy Wam to coś powie ale skoro padło takie pytanie to proszę. Nagłośnienie: Liniówka DB Technologies serii DVAK5. Mobilne systemy QSC, Electro Voice i Turbosound. Oświetlenie: Głowy ruchome: Pointe, Wash 36x18, B-Eye, Eurolite TMH30, PG Led P90. Oświetlenie architektoniczne: ledbary, pary, podświetlacze wewnętrzne i zewnętrzne. Światło efektowe: sustripy, blindery, stroboskopy. Wytwornice dymu, hazery. Kontrolery: Pioneer DDJ SX2, Denon MCX 8000, Pionieer DDJ SR. Sterowanie światłem: MA Lighting Dot2, MyDmx 2.1.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Każdy moment wesela jest ważny i może dać dużo satysfakcji. Zarówno przywitanie gości, animację z najmłodszymi uczestnikami imprezy, wspólne toasty, pierwszy taniec, zabawy oczepinowe, czy wprowadzenie tortu.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Zawsze jesteśmy gotowi na przyjazd gości i pary młodej. Gramy do momentu kiedy ostatni goście zejdą z parkietu.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta zawiera pracę DJ-a/Wodzireja, nagłośnienie i oświetlenie parkietu.

Jaki jest Twój styl?

Nasz styl zawsze dopasowany jest do oczekiwań i scenariusza opracowanego wcześniej z parą młodą.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Nigdy nie skupialiśmy się na wspólnych cechach klientów. Wręcz przeciwnie. Każda para jest inna i ma inne wyobrażenie swojej wymarzonej imprezy. Szufladkowanie par, osobiście uważam za wielki błąd.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

My jesteśmy od spełniania marzeń naszych klientów a nie własnych. Każdy z naszych DJ-ów jak każdy człowiek, ma swoje upodobania muzyczne. Jednak w trakcie spotkań z parą młodą staramy się wyczuć jaka muzyka przypadnie im i ich gościom do gustu najbardziej.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Wszystkie pary zapadają nam w pamięć. Ze zdecydowaną większością z nich utrzymujemy kontakt przez wiele lat i gramy w ich rodzinach kolejne wesela :).

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Niektóre pary są bardzo konkretne, inne stawiają na żywioł i improwizację. W naszej profesji musimy umieć znaleźć wspólny język z każdą osobą :).

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Tych historii jest tak wiele, że kiedyś napiszę książkę pt. "Zabawne historie weselne".

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Z każdą parą spotykamy się minimum dwa razy przed weselem i odpowiadamy na wszelkie pytania. Dzielimy się doświadczeniami z innych imprez i ustalamy wspólnie scenariusz ich wesela.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Klienci powinni wiedzieć o naszej profesji, że to fajna praca, wśród roztańczonych, wesołych ludzi :). Nie więcej wiedzieć nie muszą :). Jakby pytanie brzmiało: Czego klienci nie musza wiedzieć o pracy DJ-a? Mógłbym napisać znacznie, znacznie więcej :).

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Wesele to dla większości par najważniejsza impreza w życiu. Moim zdaniem profesjonalizm i bezpieczeństwo jakie oferuje usługodawca powinny być bardzo istotnym kryterium wyboru. Elastyczność i kreatywność w przypadku DJ-a jest też niebagatelne. Dużo par kieruje się ceną, ale jestem przekonany, że za kilka lat nikt nie będzie pamiętał ile kosztowała impreza, za to wszyscy będą pamiętali, że świetnie się bawili :).

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Naszą najmocniejszą stroną jest doświadczenie, kreatywność, elastyczność oraz zaplecze techniczne.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Nie uważam, ze para młoda powinna wybrać nas. Uważam, że powinna wybrać DJ-a, który najbardziej odpowiada ich oczekiwaniom. Z którym mają najlepszy kontakt, który najlepiej rozumie ich ich wizję imprezy. Uważam, że każda para powinna spotkać się z kilkoma DJ-ami i wybrać tego najlepszego na najważniejszą imprezę w życiu.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Naszą ofertę wyróżnia 6 istotnych elementów: - DJ Pati (Patrycja) - DJ Kruchy (Damian) - DJ Mucha (Marcin) - DJ Przester (Gerard) - DJ Rysiek - DJ Adam

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Zapraszam no naszej galerii.

Wolne terminy

Kontakt

Karaton

facebook website

Ożarowska, 2/32, 42 01-416 Warszawa

51 km od Pułtuska

Polecani przez tego Dj'a na wesele

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: