M-art zespół muzyczny i DJ

Magdalena Szymańska

M-art zespół muzyczny i DJ

Pułwaska 17, Warszawa

(5)
Pokaż telefon

Zespoły muzyczne M-ART - to grupa zawodowych muzyków – zapaleńców, która czerpie niesamowitą radość ze wspólnej pracy na scenie. Jesteśmy ludźmi, którzy w trakcie grania integrują się z gośćmi poprzez wspólny taniec i zabawne dialogi. Będąc na scenie zawsze świetnie się bawimy i to powoduje, że każdy nasz występ zmienia się w show. Nasi muzycy występowali w wielu programach telewizyjnych m.in. Szansa na sukces, The voice of Poland, Bitwa na głosy. Współpracowali też z wieloma gwiazdami takimi jak: Piotr Rubik, Robert Chojnacki, zespół Volver, Zakopower, Brathanki.

Promujemy:
Własne profesjonalne zespoły muzyczne:
- zespół muzyczny M-ART LIVE
- zespół muzyczny M-ART BAND
- TRIO M-ART wokalistka, DJ, sax

Zapewniamy:
muzykę na najwyższym poziomie, zróżnicowany taneczny repertuar oraz ciekawe animacje na każdą imprezę.

Jeśli jest potrzebny dobry zespół muzyczny lub DJ z ciekawymi animacjami, tanecznym zróżnicowanym i elastycznym repertuarem na event, wesele, imprezę firmową, koncert, bal, piknik czy też festyn, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

2500 zł - 9800 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

2500 zł - 9800 zł

Proponujemy składy naszych zespołów i DJ-ów w kilku wariantach wokalno – instrumentalnych, w zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań.

ZESPÓŁ MUZYCZNY M-ART LIVE (gramy od 4 do 7 osób)
Warianty :
– siedmioosobowym: wokal męski (konferansjer), wokal żeński, pianino, saksofon (konferansjer), gitara elektryczna, gitara basowa, perkusja – muzyka 100% na żywo
– sześcioosobowym: wokal męski (konferansjer), wokal żeński, pianino, saksofon (konferansjer), gitara elektryczna, perkusja
– pięcioosobowym: wokal męski (konferansjer), wokal żeński, pianino, saksofon (konferansjer), gitara solowa
– czteroosobowym: wokal męski (konferansjer), wokal żeński, pianino, saksofon (konferansjer)

ZESPÓŁ MUZYCZNY M-ART BAND (gramy od 4 do 6 osób)
Warianty:
– czteroosobowym: wokal żeński (konferansjer) , wokal męski, saksofon, pianino (konferansjer)
– pięcioosobowym: wokal żeński (konferansjer) , wokal męski, saksofon, pianino (konferansjer), gitara elektryczna
– sześcioosobowym: wokal żeński (konferansjer) , wokal męski, saksofon, pianino (konferansjer), gitara elektryczna, perkusja

TRIO M-ART wokalistka DJ sax (gramy od 1-3 osób)
Warianty:
- jednoosobowy - DJ (opcjonalnie)
- dwuosobowy - DJ, wokal żeński (konferansjer/wodzirej) lub saksofon (konferansjer/wodzirej)
- trzyosobowy: DJ, wokal żeński (konferansjer/wodzirej), saksofon

Zakres podstawowej usługi na imprezie weselnej obejmuje: oprawę muzyczną wesela przez 10 godzin, prowadzenie zabaw i toastów (konferansjer/wodzirej), nagłośnienie i oświetlenie, koszt transportu do 50 km od Warszawy. Cena uzależniona jest od wariantu jaki Państwo wybiorą.

Poprawiny

1200 zł - 5000 zł

Zakres podstawowej usługi na imprezie poprawinowej obejmuje: oprawę muzyczną wesela przez 6 godzin, prowadzenie zabaw i toastów (konferansjer/wodzirej), nagłośnienie i oświetlenie. Cena jest uzależniona od wariantu jaki Państwo wybiorą.

Opinie

5

5 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

KK

Kamila K

Polecam bardzo 🙂 Jedyna uwaga do zespołu jaką słyszeliśmy od naszych gości weselnych, to że puszczali tak dobrą muzykę, że nie było czasu na odpoczynek 🙂 Ekipa super miła, pomocna, parkiet w ogóle nie bywał pusty, zabawy i cała impreza były prowadzone bardzo przyjemnie. Zarówno my jak i nasi goście mieliśmy przez następne dni obolałe stopy od ilości tańców 😅 Sam kontakt z menegerką przed weselem był bardzo dobry, dała nam dużo cennych rad i pomogła stworzyć plan imprezy. Karolina z chłopakami pilnowali przebiegu wesela, dzięki czemu my mieliśmy wolną głowę, a ewentualne zmiany w planie czy jakieś nasze sugestie od razu uwzględniali. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru zespołu!

1 miesiąc temu

AB

Alicja B

M-ART Band to zespół wspaniałych ludzi posiadających ogromną kulturę muzyczną. Niesamowity przekaz pozytywnej energii na taneczny parkiet, najwyższa jakość wokalna i instrumentalna, talent, profesjonalizm w każdym detalu i co też ważne świetna prezencja. Dzięki M-ART Band nasze przyjęcie było wyjątkowe! Z całego serca pozdrawiamy! Alicja i Bartłomiej <3

1 miesiąc temu

PK

Paulina K

Napiszę krótko - profesjonalizm w stu procentach. Fantastyczna grupa ludzi, super komunikatywna, o pięknych głosach, zabawa z mart trwała do bialego rana, nie moglo być inqczej! Goście byli zachwyceni, piosenka Shallow rozwaliła wszystkich na łopatki, a ja mialam wrażenie że jestem na prywatnym koncercie Ldy Gagi i Bradley Coopera. Świetna Madzia zadbała o to wysmakowane zabawy. Polecam z calego serca !! ❤️

11 miesięcy temu

SD

Siwiec D

Wybór zespołu do oprawy weselnej był jednym z cięższych jaki stał przed nami przy organizacji naszego ślubu. Wyboru dokonaliśmy w ciemno na podstawie oferty z tego portalu. Nie ukrywamy, ze kilka bezsennych nocy z tego powodu mamy zaliczone. Noc z 25 na 26 lipca 2020 toku tez do takich należała. Jednak już nie z powodu obaw czy też wątpliwości Ta noc była bez snu A minęła jak ułamek sekundy. Dzięki Trio M-Art mieliśmy najcudowniejsze wesele jakie tylko mogliśmy sobie wymarzyć. Ale po kolej. Kontakt z menadżerką Trio M-Art Magda to sama przyjemność. Jest ona osoba., której pasje do zabawiania ludzi widać na każdym kroku. Potrafiła nas uspokoić, dzieliła się swoim doświadczeniem, udzielała rad- nie tylko w kwestii muzyki. Jej doświadczenie w imprezach weselnych jest wieloletnie, dlatego można się nią posiłkować nawet w kwestii menu ? Magda ma duża cierpliwość, bo nie mieliśmy z góry ustalonego charakteru przyjęcia weselnego i wszystko klarowali się w trakcie ustalam poszczególnych kwestii. Zarówno Magda jak tez samo Trio M-Art bardzo szybko reagowało na zmiany w ustalonym grafiku nawet w trakcie wesela. Co do samego dnia wesela i zabawy prowadzonej przez Karolinę my jesteśmy wypełni usatysfakcjonowani. Wszystko było tak jak byśmy sobie życzyli, marzyli. Wesele było prowadzone profesjonalnie i z klasa, ale przy tym nie brakowało momentów śmiechu do rozpuchu. Muzyka jaka bawiło Trio dała spodziewany efekt. W niedziele większość gości skarżyła się... na ból nóg ? Wszyscy łącznie z nami byli smutni, że „ta zacna impreza” (cytat z jednego z gości) dobiegła już końca. Karolina jest osoba szybko kapiąca kontakt i mówiąc najprościej kupiła nas od pierwszego momentu. Ci tu więcej pisać. Polecamy Trio M-Art. Na pewno poprowadzi super wasze wesele- nawet jeśli Wy nie wiecie jak toby miało wyglądać. Pozdrawiam Sylwia i Dominik

1 rok temu

MG

Marcin G

Super ekipa, wszyscy goście byli zadowoleni i świetnie się bawili ?

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Muzyka jest integralną częścią naszego życia. Każdy z nas cały czas ekscytuje się muzyką. Lubimy razem przebywać na scenie i przekazywać słuchaczom pozytywne emocje. Każda impreza jest inna i trzeba nawiązywać jak największą interakcję.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Zespoły muzyczne M-ART powstały w 2009 roku. Na bazie doświadczeń z innych projektów muzycznych.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Współpraca z Parami Młodymi rozpoczęła się w 2009 roku, gdy nasz kolega zapytał czy może mamy ochotę zagrać na jego weselu.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Doskonałą jakość dźwięku zapewnia nam sprzęt renomowanych firm: JBL, Shure, Sennheiser, QSC, ElectroVoice. Posiadamy również profesjonalne oświetlenie typu: lasery, pary LED, skanery, ruchome głowy, wytwornica dymu, rampy sceniczne.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Bardzo lubię moment, gdy pod koniec wesela podchodzi do nas Para Młoda z wielkim uśmiechem na twarzy i dziękuje nam za świetną imprezę.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Ciężko policzyć dokładnie ile godzin zajmuje wykonanie zlecenia. Praca zaczyna się już rano, pakujemy cały potrzebny sprzęt do wykonania zlecenia. Następnie jedziemy na miejsce imprezy: czasami dojazd zajmuje 1 godz. a niekiedy 6 godzin. Na sali weselnej jesteśmy ok 4 godziny przed weselem - rozstawiamy sprzęt i nagłaśniamy się. Następnie rozpoczyna się impreza, która trwa ok 10 godzin. Po imprezie złożenie nagłośnienia i instrumentów zajmuje ok 1 godziny. Zmęczeni ale szczęśliwi wracamy do domu.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Zakres podstawowej usługi na imprezie weselnej obejmuje: oprawę muzyczną wesela przez 10 godzin, prowadzenie zabaw i toastów (konferansjer/wodzirej), nagłośnienie i oświetlenie, koszt transportu do 50 km od Warszawy.

Jaki jest Twój styl?

Imprezy weselne bywają bardzo różne. Niektóre przypominają eventy firmowe inne są bardziej tradycyjne. Jesteśmy zwolennikami tzw "złotego środka". Na weselach staramy się przede wszystkim aby jakość muzyki i prowadzenie imprezy były na jak najwyższym poziomie. Unikamy typowej biesiady aczkolwiek często pozostawiamy kilka elementów tradycyjnych np krótkie oczepiny. Często proponujemy zabawy integracyjne na parkiecie. Cały scenariusz imprezy ustalamy z Parą Młodą 2 miesiące przed wydarzeniem.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Nasze Pary Młode to najczęściej osoby, które mają słuch muzyczny i lubią dobrą muzykę.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Nie mam wymarzonego ślubu. To Pary Młode śnią o swoich ślubach a ja mam spełniać te marzenia.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Parę lat temu mieliśmy wesele na zamku. Dekoracje, stroje obsługi, nawet jedzenie nawiązywało czasów szlacheckich. Klimat imprezy kojarzył się z legendami i baśniami polskimi. Był również nadworny błazen - Stańczyk.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najlepiej współpraca układa się z osobami uśmiechniętymi, które chcą dobrze pobawić się na swoim weselu.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Najbardziej zabawną historię pamiętam z mojego własnego wesela. Światło przygasło i miał rozpocząć się I taniec. Ja szłam pierwsza z rozpuszczonym terenem. Mój małżonek, nieświadomy niczego, najpierw stanął jedną nogą na tren, później drugą. Ja ruszyłam z impetem na parkiet i nagle padłam na plecy. Wszyscy zamarli po czym ja wstała ubawiona , poprawiłam sukienkę a moja siostra na cały głos skomentowała: " To Poloneza czas zacząć" i wszyscy goście zaczęli ustawiać się w pary i tańczyć poloneza, chociaż wcale nie był planowany.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy lubię swoją pracę? - Bardzo lubię swoją pracę. Całe moje życie jest związane z muzyką i imprezami.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Wbrew pozorom to nie jest "łatwy kawałek chleba". Wymaga też, oprócz wieloletniej nauki gry na instrumencie, bardzo dobrej wytrzymałości fizycznej.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

W wyborze ślubnego usługodawcy najważniejsze są preferencje Pary Młodej. Rynek weselny jest bardzo różnorodny. Dlatego bardzo ważne są spotkania przed podpisaniem umowy, aby każda ze stron mogła poznać swoje oczekiwania.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Bardzo dużą uwagę zwracamy na interakcję między muzykami a gośćmi. Np saksofonista często wychodzi na parkiet w tłum i gra improwizacje. Wokaliści śpiewając znane piosenki typu "Małgośka", zachęcają gości do wspólnego śpiewania, skakania i klaskania. Goście w trakcie wesela, cały czas są "pobudzani" do zabawy.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Zespoły muzyczne M-ART to gwarancja najwyższej jakości w oprawie muzycznej przyjęć weselnych i eventów. Do każdej Pary Młodej podchodzimy indywidualnie, tworzymy scenariusz imprezy, dobieramy odpowiednią muzykę i zabawy. Zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani w przygotowania i służymy dobrymi radami odnośnie organizacji całego wesela. Posiadamy również bardzo otwartych i doświadczonych konferansjerów/ wodzirejów.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Gwarantujemy oprawę muzyczną przez profesjonalnych muzyków z dużym doświadczeniem scenicznym. Nasi muzycy występowali w wielu programach telewizyjnych m.in. Szansa na sukces, The voice of Poland, Bitwa na głosy, X- Factor. Współpracowali też z wieloma gwiazdami takimi jak: Piotr Rubik, Robert Chojnacki, Michał Wiśniewski, zespół Volver, Zakopower, Brathanki.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Moja ulubiona piosenka - Weź nie pytaj - P. Domagała

Wolne terminy

Kontakt

M-art zespół muzyczny i DJ

facebook website youtube vimeo

Pułwaska 17 02-515 Warszawa

94 km od Radomia

91 km od Płocka

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: